• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
aquil tak ja si rikam ze jsem snad konecne na vychozi vaze,ale stejne budu mit tehu jako redukcni dietu,vidim to tak ze uz z porodky pujdu s min kilama nez pred tehu...ty jo ale v 36 cs0 to jsi dobra...hlavne ze je vse ok
18. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Aquil teda na Tvůj tt cs 0 to jsi teda borec a super, že kočárek stihli takhle rychle :slight_smile: soni jestli chodíš na záchod každou hod tak to máš ještě super já když se víc napiju tak nevydržím ani 5min :sweat_smile: angel hajat, ale zase z toho nezblbnout mě o víkendu jak jsem jen ležela tak nehorázně tvrdlo břícho že až fuj a normálka jsem to rozchodila. Rio pupík je fešáckej :grinning: Jinak moje leukocyty jsou jedna velká záhada, dneska jsem se byla mrknout u tety na pidi věci(shromaždujeme je tam) a pak hurá dom. Jo a málá má omotanej pupečník kolem nožičky-je to divoška.
18. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
luci já když ležím tak mám břocho v pohodě, ale jakmile jsem na nohou víc jak 10min tak ho mám jak kámen a mám křeče do podbřišku, takže mi nezbývá nic jinýho než ležet :confounded:
aquilko tak super že kočárek dorazil takhle brzo
no já už mám nahoře 10kg, to budou ty čokoládky :wink:
18. únor 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel já 12 a to si myslím, že ta váha je optimistka.Tak odpočívej a bude líp :wink:
18. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
luci tou hodkou jsem myslela buzeni,jinak to mam dost casto tak,ze se vratim do pokoje tak jdu spatky na zachod...jinak mam konecne papiry z glykemie,vcera mi to sestricka vytiskla,prvni hodnota pod norm.druha v norme a posl.tesne nad,ale snad je to dobre...v patek to dam dr.a uvidim
18. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Aquilko,super zprávy :slight_smile:
Matyášek má škytavku pravidelně.....to je pak síla,skáče mi břicho pravidelně...
18. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
aquilko super zprávičky ty máš těhu na jedničku :wink:
angel tak hezky odpočívej a at je brzy OK :wink:

holky já měla dneska dostat mrchu a zatím nic :angry: :sweat_smile: tak jsem myslela,že si zavolám do caru a už se budu objednávat na UTZ před ketíkem a asi se to protáhne,přitom jak beru duphaston,tak vždycky v poho a jako loni je tady únor a mě se to spozdí to se snad půjdu picnout do rybníka chjooooo
18. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
aquilo blahopřeji ke kontrole, to teda zírám že máš furt 0 to abys nakonec nepřenášela - a nebo to prostě přijde rychle, kdo ví. Já mám poradnu v úterý tak jsem zvědavá, budou mi brát taky stěry na toho streptokoka a podobně. A mírnou mikozu jsem měla taky, včera jsem zavedla poslední prášek. je to prý hodně běžné v těhotenství
Já jsem dnes nevydržela doma a vypravila jsem se do Brna, šla jsem s kámoškou na oběd - má holčičku 1 rok a je to teda pěkný divoch...no zase jsem utratila penízky, ale odreagovala jsem se a vypadla ... jo a schválně jsem tchýni neříkala že někam jedu a sotva jsem vyšla z baráku a šla na bus, otevřelo se okno a na celou ulici na mě řvala kam jdu :angry:
18. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
No já právě kvůli cukrovce určitě přenášet nebudu, placenta totiž stárne rychleji, takže u diabetiček je 40tt jako 42tt normál těhotenství. Ale kdyby se mimi rozhodlo samo tak týden dopředu, tak se zlobit nebudu :wink:
Milenko, to je fakt na potvoru, když na to člověk čeká, tak nic... :unamused:
18. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
já bych klidně taky už tak ve 38 tt rodila nedovedu si představit ještě 5 týdnů, cítím se jak velryba a není mi dobře
18. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Soni gratuluji u k výsledkům z glykemie. U mě byly výsledky na dolní hranici normy, mám povoleno ládovat se co hrdlo ráčí, ale moje páteř ss tímhle tvrzením nesouhlasí už teď vymejšlím jak spát ve stoje :sweat_smile: Riouš super že jsi si den hezky užila, s ttím utrácením to u nás bude tenhle měsíc na štíru, teď přišli složenky a jhá vytáhla nečekanejch 6tis, když už si člověk řekne,poplaceno tak hup a vyleze něco s čím se nepočítá. Ještě přivezou uhlí a zaplatit koučárek- bude to fuška a si proberu mrazák :grinning: Milu mrcha dorazí jen Ti trochu šponuje nevíky :wink: Piku škytavka musí bejt parádní zážitek :grinning:
Holky škodí ovcet v těhu? Já jsem si dala mpěkně salámek s cibulí a octem(zásadně ho neředim) no teď mi to samo šrotuje v mozkovně jestli jsem Alence něco neprovedla, ale když jsem toho nevipila litr, tak snad ne, ale klidně bych si cucla, mám na něj totiž děsný chutě :sweat_smile: Nikde jsem nevypátrala jestli škodí nebo ne?
18. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Riuš neblázni s velrybou jsi fešácká těhule :wink: Holky já jak byla včera u toho docenta, tak přede mnou byla nějaká mamina- spíš mi přišla jako ze slabší soc. skupiny a bavila se tam s ním že po porodu chce sterilizaci jsem v tej kabince málem spadla ze židle do toho mi upadla průkazka na zem a nevěřili by jste jakej to pro mě byl proces jí sebrat :sweat_smile:
18. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
já si myslím že ocet nevadí, nevím proč by měl, tak buď v klidu. díky za slova útěchy, ale já si fakt nepřipadám jako nějaká hezká těhule, nemám prostě to správné těhu bříško jako štíhlé holky - ale co, hlavně že se tam Vojtíkovi líbí a roste, to je nejdůležitější. No už to na mě prostě je vidět hodně a ještě bude, mám pocit že břicho roste den odedne víc a víc
luci ono to je těžký, moje ségra má 4 děti a má taky už podvázané vaječníky, ona je prostě až moc plodná a navíc další těhu už jí nedoporučovali protože má fakt šílené křečové žíly...pokud má někdo hodně dětí a není schopný se pak o ně starat, lepší je asi zabránit tomu je mít - když není schopná se chránit jinak
18. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Ono já když jsem na ní koukikala v čekárně, tak je to pochopitelné. Jen jsou mezilidma opravdu hrozné rozdíly v tomhle přístupu. Ona s dr, řešila tohle a já že chci nechat Alence uchovat pupečníkovou krev je to fakt všude jiné. Ti doktoři si obšas musí mát v hlavě dobrej zmatek.
18. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
luci jako pro alenku?no nechci te od toho zrazovat ale pro ni samotnou to moc cenu nema,na spousty chorob se jeji vlasni pouzit neda a podle toho kolik bude obsahovat kmenovych bunek,tak max.nez by mela 30kg.a spousta komercnich firem co tohle nabizi nema smlouvy na nasledne vyuziti pro tu samotnou lecbu.darovani do centralni banky je rozhodne lepsi krok,ale je to na vas,ale radsi si o tom jeste co to vyzisti.kdyz tak v casopise miminko ted ma clanek prave prof.kt.se tim zabyva.me to po tom co jsem se dozvedela na kurzu v porodce prijde jako zbytecne vyhozene prachy,s radosti ji ale daruju kdyz to pujde.no a k briskum jenom tolik ze me konecne poposkocilo na tehu...no a rodime nejpozdeji za 6tt...a skytavku jsme jeste nemeli...
18. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
soni šup sem foto s bříškem :slight_smile: ještě o tom musím spoustu věcí zjistit, mě na to navnadila hematoložka, ale fakt o tom ještě moc nevím.
18. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
luci no prave,ja na to byla podobne,ale nam o tom hezky popovidala na kurzu a vysvetlila spoustu veci s tim...ono jsou v tom strasne penize a nakonec muzou byt zbytecne vyhozene,tak si kup ten casak,posmejdi net a pak se rozhodnete,jeste mate cas...foto briska ted nedodam,nemam jak,chodim sem pres telefon.ale ted jsem videla nadherne tehu fotecky z atelieru,jedna holka z cvica mela uplne luxusni,opravdu jsem zavidela,fakt parada a modelky hadr...no necham si zdat...
18. únor 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně z velké části zabalila tašku do porodnice, ještě pár věcí dokoupím, hlavně potřebuju ty kojící podprdy a převlek pro manžu-nějaké světlé triko a kalhoty. Zbytek už jsou jen maličkosti. Kabela je i tak narvaná... :grinning: Zítra jdeme do divadla, tak už přemýšlím, co si tak asi vezmu na sebe... :unamused: :wink:
19. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
já už mám nabalené taky všechno, kromě těch věcí pro mažela a taška je obrovská, ale lepší než kdyby mi něco chybělo, nevím jestli se tam manžel dostane každý den...přemýšlím že jsem tu kojícíc podprsenku kupovat neměla, tam mi přišla dobrá, ale když jsem si ji zkusila teď, mám trochu obavy, že mi bude pak malá, tak budu muset možná kupovat ještě další, no uvidíme. Jo poradila mi kamarádka že je super na spuštění laktace homeopatikum Ricinus, včera jsem si to koupila - neí to ani drahé a jí se prý krásně po tom spustilo mléko, tak to taky zkusím, myslím že tím se nic nepokazí
19. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojky holky,tak hlásím,že mrcha dorazila dneska ráno ...jupííííííííííííííí :dizzy_face: netěšila jsem se na ní,tak jako teď :slight_smile: a hned jsem si volala do caru a na kontrolní UTZ jdu 2.3. tak se už těším,začala jsem zobat pilulky a prednison a píchat clexan na tu krev :slight_smile: takže jdeme do dalšího bojeeeee :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
19. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
mili to je super že se to hnulo, strašně moc Ti držím pěsti na hladký průběh stimulky a hlavně aby tento pokus byl úspěšný :wink: :slight_smile:
19. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
rio stimulovat nebudu,jen brát léky aby mi narostla sliznice a prednison,protože z imuna mám nějaké protilátky,tak doporučili zobat pilulky hned od prvního dne ciklu a injekce jsou na ředění krve,páč mám dispozice k trombózám ,tak ty léky na růst sliznice jsou hormonální,takže musím píchat ten clexan vííš já jen na upřesněnou :wink:
19. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
rio jinak děkuji za pěstičky ještě :wink: :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Milinko,paráda.....zase o krok blíž :slight_smile:
Holky,mám hotový pokojíček :grinning: dnes jsme se na to vrhli a je to :grinning:
19. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
piku no to je super,že už máte pokojíček hotový :slight_smile: tak už jen to miminko,ale to má ještě čas,tak at není moc zvědaví a zůstane ještě tam kde má.....v bříškovým pokojíčku :wink:
19. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo jo jen at tam ještě zůstane :slight_smile: ještě má čas :wink:
19. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky podělte se trochu s IVF programem
19. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mateřídouško,co potřebuješ???
tak nějak zběžně postup jak to bylo bývá v albumech.......
19. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
jsem tu dnes poprvé a trochu tápu..jen vychází to alespoň na nějakých 98%
19. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ted ale nevím,co myslíš........
19. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.