• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Dobré ránko holky, Milu veliká gratulace, teď už jen krásnou peřinku a je to tam :grinning:
Taky u vá tak šíleně chumelí tady je t děs běs, už by to mohlo dát pokoj, ty zasněžený kopce mě neba. Včera jsem doma tvořila něco kolem úklidu a vnoci pupík stávkoval, bolel o sto šest. Tak dneska bude leháro.
20. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj u nás sněží střídavě už několik dní sněhu je tady taky moc, škoda že nemůžů lyžovat, super by se běžkovalo - loni jsme si koupili nové běžky a pro změnu nebyl sníh
za chvilku jdu ke kadeřnici, tak se těším že se odreaguji a taky změním účes, to víte, chci být na porod nejkrásnější :grinning: jinak mě se spí čím dál hůř, jsem vzhůru co půl hodinu nejen k vůli záchodu, ale budím se prostě pořád
20. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak u nás trochu sněžilo jen ráno, teď už je klid. Ale taky už by to stačilo, mám největší strach, že sebou zas někde švihnu.
Milenko, už se to blíží, jupííí :wink:
Rio hezky si to užij u holiče, já jdu ještě za 14 dní, teda doufám, že ještě budu 2v1.
My jdeme večer do toho divadla, už jsem namyslela obleček a nevypadá to ani tak špatně. Jdu si umýt vlasy a udělat oběd. Dneska bude rybička :slight_smile: :wink:
20. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás sněží pořád v kuse a vypadá to že asi jen tak nepřestane :frowning2:
Milu super že si zase o kousek blíž, budu moc držet pěstičky :wink:
20. únor 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás taky padá pořád................
A holiče chci zmáknout ještě na konci března :wink:
20. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tak jsem od holiče zpátky, konečně si připadám trochu jako člověk :grinning: ale před porodem už dalšího nestihnu, tak jsem si to nechala zkrátit víc, stejně mi to rostě rychle...no a další bude až s Vojtíškem :slight_smile: holky kdybych rodila za 3 týdny tak už nebude Vojta ani nedonošený - kéž bych rodila už v tom 38 tt, nejen že bych už Vojtíška chtěla mít u sebe, ale hlavně to bude fakt úleva až se zbavím toho obr břicha :grinning:
soni já pořád nějak nechápu, proč bys měla rodit dřív? ty máš nějaký problém, že nemůžeš rodit až v termínu v tom dubnu? to je přece až za 7 týdnů ne?
20. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Rio,mě ani nejde o střih,ale já musím barvit.....jo odrosty a šediny mám :unamused:
A v prckově albu je jeho nový kouteček :grinning:
20. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak to já ještě šediny nemám a nechala jsem si jen na svatbu dát přeliv právě abych pak nemusela dobarvovat :slight_smile: takže teď se nechávám jen střihat zatím
pokojíček krásný, to se bude Matyáškovi líbit, my bohužel na pokojíček nemáme místnost, ale až vyřešíme bydlení jinde tak taky bude mít nějaký krásný, už se těším až mu ho budeme zařizovat :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Rio,však jsme kvuli tomu ale museli zrušit ložnici......taky nám chybí místnost...
já mám ted u prcka postel,jinak spaní je v obýváku.,
20. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
my máme zase hlavně ložnici kde má prcek svůj malinký koutek a obyvák je teď takový pidi a přecpaný nábytkem, ale stejně budu většinou v ložnici, budu tu i žehlit, kojit, mám tu televizi....
20. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
No my máme byt 3+1,ale jeden pokojíček mají přítelovo holky a tak prcek potřebuje stejně do budoucna svůj,tak jsme to udělali takhle.
20. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Ahoj parádnice :slight_smile: Kadeřníka byxh taky potřebovala jako sůl, no jo zatím si nechám zdát. Pupík pořád bolí spala jsem na boku a bolí pro změnu bok :angry: Piku pokojíček je parádní :wink: My budeme mít zatím koutek v ložnici a později utvoříme pokojíček :slight_smile:
20. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Luci,taky jsem ted nějaká spací :grinning: ale je pravda,že v noci zase dost čučím :unamused:
20. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Já trávím noci hlavně mlaskáním na manžela :angry: To spaní je tím počasím určo jo :grinning:
20. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
tak to já v noci spím strašně málo a špatně - díky chození za záchod, blbým snům i prostě tím že se vzbudím a němůžu usnout a taky manželovému chrápní - i když jsem začala spát se špuntama. Ale spím fakt tak po půl hodinách a přes den se mi usnout nedaří. Sice vím, že se s Vojtíškem taky nevyspím, ale co bych teď dala za dvě hodiny spaní v kuse, to se mi snad po porodu dařit bude
20. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak Luci já teda vzdala společné spaní a jsme odděleni :grinning: a vyspíme se oba :wink:
20. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
holky koukněte na to, jestli to půjde spustit, mě to úplně dojalo
21. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Rio, to video je fantastický já bulela jak želva, holčička je překrásná a strašně statečná.
Jinak dnešní noc taky super, manžel má službu, takže když bylo chvilku ticho tak zvonil telefon, za noc to bylo 9x.
21. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
Lucia co Tvůj manžel dělá že ho někdo takhle budí telefonem?
to já spala taky špatně, myslím že do porodu se už nevyspím - pak sice taky ne, ale zase třeba budu spát aspoŇ 2 hodiny v kuse a to se mi teď nedaří
21. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak my sme společný spaní taky vzdali, mě budilo chrápání a manžu budilo to moje courání na záchod a věčný převalování, takže teď spí v obýváku. . .
Rio video super, je úžasný, že takhle malej človíček dokáže tolik bojovat :slight_smile:

Tyhle videa mi přišli nedávno a jsou naprosto skvělý, tak mrkněte :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=fMOR9vsahig
http://www.youtube.com/watch?v=C0b-0VL_ZO8
21. únor 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my teda budem mít taky zatím koutek pro mimi v ložnici, společné spaní je u nás úplně v pohodě. Manžel chrápe jen občas a když už tak úplně minimálně, byl s tím kdysi na operaci a je to hodně znát a já chodím jen jednou max. dvakrát za noc na záchod, takže fakt není problém. Ty videa jsou super, hlavně to poslední tancující miminko :grinning: Takhle asi včera vyvádělo to naše v divadle. Ani chviličku nespalo, celou dobu takhle řádilo :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
krásné videa :slight_smile:
21. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky..........
tak prcek taky včera tančil...v kině......já už nevěděla,jak se porovnat...............
a u toho prvního videa jsem bulela jako želva :unamused: :grinning:
21. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
ahojky holky,tak u toho prvního videa jsem bulila jak želva,to se nedalo ani udržet,ale i takhle maličkatej človíček dokáže bojovat a to je natom super.
ty dvě další jsou taky úžasný :grinning:

jinak já už mám zase o tři dny blíž na cestě za štěsím.... :slight_smile: jsem ráda,že mi tady držíte všechny pěstičky i s miminkama jak jste psali,budeme to potřebovat a moc moc moc si toho vážím a cením,jste zlatíčka :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
21. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Já vůbec netuším proč na tyhle videa koukám obulím i tančící mimčo, a to už jsem tohle viděla někdy před měsícem. těhu demence jak vyšitá. Rio on je servisák a mívá 24hod službu. Aquil to jsi šťastnej člověk, ten můj chrápe v noci a přes den je protivněj, takže bezva kombinace :angry: Dnes když volal jestli má cestou z práce něco koupit, tak jsem se ani neodvážila o cokoliv si říct, jsem zvědavá s jakou náladou dorazí :unamused: Holky to máte takovýhle divochy? Malá je hodně aktivní akorát když se s manželem štěknem a já mám nervy v ....
Milu už se to krátí a je to za pár nebouuuuuuuuuuuuuj :wink:
21. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
Mili,jojo zase blíž,to je tak dobře a vidíš,jak to uteklo vid :wink:
Lucijdo,my se nehádáme.....snad asi 3krát jsme se nepohodli za tu dobu co jsme spolu...ale pak se na sebe podíváme a začneme se smát....tak to by si matyášek moc nezacvičil :wink:
Ale dnes je hodnej....vyžehlila jsem mu ted plno věciček a večer budu pokračoavt.
21. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
piku jo jo uteklo to,ale na začátku to bylo nekonečné čekání a myslela jsem,že to nekonečno nezdolám,pak to začalo utíkat a už se zase něco děje ,jsem moc ráda :slight_smile:
dneska jsem byla u rodičů,byla tam babička se sestřenkou a dozvěděla jsem se,že sestřenka by chtěla ještě jedno mimi,tak mě to tak nadtchlo :slight_smile: moc jí to přeju i když by už měla třetí mimi,ale i tak jí fandím :dizzy_face:
21. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
milenko,však vím,jak to bylo pro mne dlouhé....měsíc jako půl roku...ale to je asi normální....
no aby jste se sestřenkou nevozili spolu :slight_smile:
21. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
noo to je taky možné,prý v prosinci vysadila HA a teď jen čeká,ale je jí 33,tak doufejme,že nebude mít nějaké komplikace a mimi budou moct mít přirozeně :slight_smile:
21. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
Jééé tak to jsem teda pozadu :grinning: 34 a první dítě :wink:
Hlavně at prcka máš ty Milenko,jsi na řadě....... :wink:
21. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.