• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku myslím ,že pozadu je nás tady víc :grinning: moje máma v mém věku měla už měla mě a to jsem byla čtvrtá...no jooo dřív se rodili děti jak na běžícím pásu žeeee :grinning:
21. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
S náladou jsem se nesekla, teď mě právě sařval za úplnou kravinu. Holky já jsem zjistila že udržuje velmi přátelský vztah s jednou slečnou a říkat se mi to ani nechce, zy ty nervy mi to teď nestojí štve mě že se takhle chová ke svojí těhotný ženě, a cukrblíky a něhu si nechává pro někoho jiného.
Chjo připadí mi že chlapi myslí rozkrokem.
Milu vozit budete spolu, to je jasnačka :wink:
21. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
luci tak hlavne aby si pak nerozmyslel ze ta slecna je lepsi jako rodina,tak jak to bylo u nas,se mnou jezdil po dr.a s ni si uzival,dokonce i v nasi postely a pak si uvedomil,ze ja ho vlastne jen omezuju,nic mu nedovolim,vsechno mu zakazuju,tak uz me ze dne na den nemiluje...
21. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Ono ty pocty, že manželka akorát něco potřebuje, zakazuje, do něčeho remcá atd jsou tam asi stejné. Slečna je dobrá na popovídání a na to hezké, věnuje se mu, chválí ho jakej je super no a dáů dopisovat ani nebudu to je tam asi stejné. Nevím jak to bude, neni mi to jasný ale je mi jasný že lví podíl na tom má že sex nebyl hooodně dlouho, jenže to že nechápe důvod proč tomu tak je mi přijde spíš ubohý než abych si dělala výčitky. Nevím, mám dojem že spolu asi nespí, ale co já vím...
21. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
luci ja si taky myslela ze nikoho nema ze je na to linej a pohodlnej a pak jsem zjistila ze pravda byla jinde...no a hlavne jeste ta chudina se predvadi jak je uzasna a ze se nedivy ze nase manzelstvi nefungovalo,ale ze se ji to vrati jednou treba i s uroky a ze je tak uboha ze nema na nic jineho nez na zenateho sraba ji nedochazi...luci no kazdopadne preji at je to u vas ok,a ustojite to...
21. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
Luci,každopádně je ten tvůj asi taky pěknej s prominutím sobec.....no a co,že nemáte sex??tak bude hledat jinde aspon milé slovo???
Holky,mě toto vždy tak rozčílí teda.....asi proto,že jsem si to prožila a vím,že to vede jen k smutku a pláči ženský.A to nebyl manžel a já nebyla těhotná.
Co má na tebe co řvát???
Lucinko,hlavně opatruj pupíček :wink:
21. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Já zatím každopádně najevo dávat nic nebudu a uvidíme jak se to vyvine dál.Zatím neřeším. Jen mě docela nemile překvapil.
21. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
Lucinko,to věřím.....
Já jsem toto z bývalým zažila,na mě si vylejval vztek,já za všechno mohla....a spal mi s nejlepší kamarádkou....
Dnes jen náznak nějakého seřvání a nebo chovat se chlap jako sobec a debil,tak jde.....ale to tím,že nemám moc příjemné zkušenosti z minula..............
21. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás zase po dlouhé době pozdravit, koukám, jak vám to utíká, za chvilku tady budou samé maminiky a miminka.

Milu, to je super, že už se ti to blíží, budu držet moc palečky.

My jsme si pořídili včera štěňátko, je to takové psí miminko. Tak máme trochu starostí, ale hlavně hodně radosti. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Leny,ahoj....
štěnátko???paráda.....zatím jako mimi a pak přijde prcek a budou spolu kamarádit :wink:
21. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
No jo, teď si začnu zvykat na miminkovský režim a pak už to bude naostro. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Leny štěnátko je veliká radost :slight_smile: Holky pupíček je moje vše, hladím jak vzteklá a povídám si s ní. Že je sobeček vím dlouho, ale že to dá na plný pecky najevo v těhu jsem faaakt nečekala.
21. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
No jasan to je dobrá příprava :slight_smile: jakou rasu máte??
21. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Malého jorkšírečka, měl by mít v dospělosti tak kolem 2 kg. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jo takže obříka :slight_smile: jo ti jsou roztomiloučcí :wink: to jste udělali dobře :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
Je to mazlíček, hlavně je to kvůli mladýmu našemu, furt chtěl živý zvířátko, tak má strašnou radost. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, přeji vám bezproblémové porody a krásná, zdravá miminka v náručí. :slight_smile:

Zase někdy nakouknu. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Leny pa a zase jukni :wink:
21. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Pá Piku, určitě mrknu. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
Včera jsem byla v porodnici na tom kurzu a prohlídce a celkem jsem spokojená, dělají vlastně všechno jak bych chtěla - hned přiložení miminka, až pak vážení a měření, nástřih hráze dělají jen když je to nutné, tatínek si může miminko sám podepsat...podoní boxy taky dobrý, i když to tam na mě trošku padlo, že tam budu už třeba brzy ležet...no ale dojem mám dobrý
Noc zase nic moc, vstávala jsem na záchod dokonce po 20 minutách asi dvě hodiny, no šílené
Ale jinak jsme ještě včera bylo na večeři a bylo to moc fajn, si zase někam vyjít, příští víkend bysme chtěli ještě do kina, uvidím jak se budu cítit
leny blahopřeji ke štěnátku, až budeme bydlet sami a bude Vojtíšek tošku větší, taky bych si nějaké chtěla pořídit
Luci s tím Tvým m. to je teda naprd, je mi to líto, ti chlapi jsou fakt někdy šílení. Místo aby byli šťastní že čekají s manželkou miminko a věnovali se jí a dělali co jí na očích vidí, tak takhle vyvádí, fat to nechápu...můj manžel teda sice taky se mi nevěnuje jak bych chtěla, ale jistotu mám aspoň v tom, že kamarádky nemá - nebo jen vdané kdy se přátelí i s manželem
22. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojík :slight_smile: ¨
Rio,tsk hlavně,že na kurzu jsi byla spokojená a opravdu,za chvíli jsi tam :wink:
U nás se ted rodí takových dětí,tam kde budu rodit,že mají i 4 porody za den a to je prý tady na nás dost,tak uvidíme v dubnu :grinning:
22. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
nám říkali že mají někdy i 6 -8 porodů za den, tak doufám, že nebude plno až budu rodit já, protože by mě poslali jinam - jinak jsou tam 3 porodní boxy a jeden nadstandart kde je i možné rodit do vody, ale to nechci
22. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
No snad budeme mít kde porodit vid :wink:
22. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
Hezkou neděli,
tak rio super, žes mohla aspoň obhlídnout terén, já taky doufám, že bude v porodnici volno, i když možná já to budu mít plánované, tak snad nebude problém...
leny, štěňátko je starost, ale hlavně spousta radosti jak píšeš, tak si to hezky užívejte :slight_smile:
luci, to asi ani nestojí za komentář s tím tvým chlapem. Fakt jsou někteří chlapi takoví trubci?!?!?!?!
22. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
ja uz taky byla na exkurzi v porodce,na sal jsme se nedostali tam se prave odrodilo,porodnice no takova lepsi ubytovna,ale pro me je dulezitej personal a pristup a ten je tam fajn...
22. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky :slight_smile: Vy už máte ty porodky parádně zmáknutý :wink: Nebojte rodit budete mít kde a budete mít pohodové porody :slight_smile: Aquil jo, jo trubec je slabé slovo. holky dnešní noc běs, spala jsem na gauči a pupík bolel a bolel.Zase chumelí, už nééééchci :angry:
22. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
U nás taky padá a padá.....
Luci,takový chlapi si léčí nějaký mindráky a tím ,jak se chová,si zvyšuje sebevědomí.....ale špatným způsobem,bohužel.....
22. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Právě jsem viděla naproti na kopci proběhnout kančí rodinku. Takhle velký kňoury jsem ještě neviděla, parádní kousky :slight_smile: Šli pěkně v řadě za sebou spořádaná rodinka :grinning: Piku no jo ale jak mu to vysvětlit, stejně by to nepochopil, takže nač si plácat játra...
22. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Luci,kde to seš,že toto vidíš???? :grinning:
jo Luci,ted se nerozčiluj,stejně to na takový chlapy nepomáhá.....
22. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak u nás nesněží, ale není vyloučeno, že brzo začne, je tam hnusně... :frowning2: Proč spíš Luci na gauči? Tam to asi moc pohodlné není :unamused: :angry:
22. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.