• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ahojky holky :slight_smile:

leny super ,že máte štěňátko,my máme taky jorkšírka,ale trošku většího,ale nám to nevadí je to náš mazlík a je super jak kolikrát vyvádí,fáákt jak dítě,ale 11.2.mu byli dva roky,takže ještě tak rok bude vyvádět a pak už bude kliďas ,tak uvidíme :grinning:

luci to je teda síla,já jsem si podobnou nevěru ve vztahu taky užila a jen mi bejvalej mazal med kolem huby .....asi bych to nevydržela být v klidu,já vím myslíš především na mimi,ale i táák...... :unamused:

rio tak hlavně,že se ti v porodnici líbilo a jsi spokojená to je moc důležitý :wink: :slight_smile:
22. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
V posteli :grinning: Je to tady taková vesnička středisková, na to aby jsme vyjeli k baráku musí být auto4x4 :sweat_smile:
22. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Aha luci,ale zase tam je krásně ne????
22. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
To jo hlavně v létě :slight_smile: Zima nic moc :confounded:
22. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
No jo,zima...to jste jako na konci světa ne????
Počkej léto s prckem :slight_smile: to bude nádhera vid :wink:
22. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Kéž by :slight_smile:
22. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
lucinko,proč kéž by???Bude a basta :grinning:
22. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
luci neboj bude to nádhera nebooj :wink:
22. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
A Milence v létě už poroste pupík :wink:
22. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,
Leny gratuluju ke štěňátku, my jsme si předloni taky takový pejskovský miminko koupili a je fakt, že pak nebyl čas přemýšlet nad něčím jiným :slight_smile:

Luci hlavně mysli na Alenku ať jste v pohodě, já nechápu co to s těma chlapama je!!! já mám teda doma zlatíčko a jsem za to vděčná, my jsme neměli sex celý těhu a manža si sice občas zadržkuje, ale vždycky jen ze srandy, jinak to chápe

tady taky zase sněží, je to nenormální už aby bylo léto. nebo aspoň kdyby slez ten sníh. . .
22. únor 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo sníh je asi všude.....
a já chci kvetoucí stromy,zelenající se travičku,narcisky a kytičky a taky kytičky na balkoně.......... :slight_smile:
22. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
holkýýýý u nás sníh neníííííí tedy ráno byl,ale už je pryč.....fáááákt ani vločka... a pro změnu tady pršelo....... :grinning:
22. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
u nás teda sněhu je moc, moc, plno lidí chodí tady kousek na běžky. My jsme si loni koupili nové a to sníh nebyl a letos zase běžkovat nemůžu, ale to neva, třeba to vyjde příští rok
Já už chci taky jaro, strašně se těším že bude teplo, všechno pokvete, bude vonět a já budu jezdit s Vojtíškem na procházky, to bude krásné - je to super mít miminko na jaře :slight_smile:
22. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
rio neboj brzy se dočkáš a budeš s Vojtíškem drandit po venku a bude to supeeeeer :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je sněhu habaděj, chodíme lyžovat,je to super. :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Jo leny,já nelyžař jsem sníh nikdy neocenila :grinning:
22. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
já taky moc nelyžuji, ale běžky mě docela baví, jen není vždycky možnost, loni jsme byli pár dní v Jeseníku a to bylo všechno. Letos už se nemůžu dočkat až sníh sleze a začne se to zelenat
22. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
snížek mě krkal dneska celej den, potřebuju aby mi sem zítra vyjeli s uhlím. Jsem si udělala žemlovku se spoustou skořice nějak mi nedocvaklo, že by se v těhu skořice neměla- samo jsem slupla celej pekáč :sweat_smile: Takže teď mám výčitky jako prase. :angry: :angry: Narcisky by byly fajn :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
proč by se skořice neměla? to ani nevím. hele já teda stejně jím co chci, jen to nepřeháním, doktor říkal, že to je větinou myšleno v extra velkých dávkách
22. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Bré ránko, tydy sníh konečně trochu slejzá a snad i budeme mít řím topit. Ještě musím zajet k tomu chlapíkovi co nám to má přivézt, aby se z toho nevykroutil :angry: Rio, prý způsobuje překrvení pánve a předč. porody. Dneska jsem vůbec nevěděla jak si mám lehnou, jakmile jsem se překulila na nějakej bok tak malá dloubala, že takhle teda néé. Jdu si ulovit něco k snídani, prví si pro ní samo musím zajet, ale čerstvý rohlíčky s lučinkou a šunšiškou- mňam :slight_smile:
23. únor 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky...
tak já vůbec neřeším,co se smí a co ne....jím vše :wink:
A taky si jdu pro snídaničku do krámku :slight_smile:
23. únor 2009 v 07:43  • Odpověz
holky ono je jedno co jite,hlavne nic neprehanet...tak nam to rikali na kurzu...ja za chvilku razim odvezt ukoncenou neschopenku do byvale prace a od vcera jsem ofiko na materske.jeste potrebuju potvrzeni o prijmech abych si ji poslala.
23. únor 2009 v 07:52  • Odpověz
Tak já jím taky téměř všechno, jen teda bych si nedala třeba tatarák, ale to ani netěhu, nejím vnitřnosti, ale to taky i normálně nemusím a teda v těhu nepiju alkohol. Jinak jím co můžu kvůli cukrovce, takže je výběr dost omezený, ale dá se to :wink: Určitě trocha ničeho nezaškodí...
Tady zas ráno chumelilo jak blázen...
23. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Néé, snížek prosím néé :zipper_mouth: Tatarák bych si taky nedala ani normálně, ale mám chuť na sloní žrádélko :slight_smile: Včera mi manžel přivezl věci pro malou od mojí mámy, některý jsou fakt prdácký. Zvláště pak župánek kt. mý v každý kapsičce přišitýho plyšáka.Soni to to letí, já dnes viděla v autě sousedu kt. mí termín 22. března ani nepozdravila no jo asi jí stoupla sláva do hlavy :fearful:
23. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
No Luci to mi povídej jak to letí, já už klidně můžu rodit třeba zítra, ale max. tak za 3 týdny... Uááááááááá.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

luci jaká sláva prosímtě jí mohla stoupit do hlavy ??? :confused: :fearful:

jinak já těhu nejsem a vnitřnocti taky nejím blééé ,ale tataráčka můžu,ale dělám si ho doma,jen když si dovezu maso přímo z masny,kde ten den porážejí ,jinak bych si to taky nelajzla....ale už jsem ho dlooooouho neměla...
23. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
aquilko,
jen at je prcek ještě v pupíku on až příjde PRAVÝ čásek,tak se vyklube nebooj :dizzy_face:
23. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
Což o to Milenko, ať tam ještě je, ale pokud neporodím sama před termínem, tak mě kvůli cukrovce čeká vyvolávačka. Bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nějak to dopadne, že jo :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
aquilo zase máš jistotu, že nebudeš přenášet, to já bych šla snad radši na vyvolávačku než třeba 14 dní přenášet - ono to sice není příjemné, ale bolí to stejně a kratší dobu
23. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky,já teke zablokovala net banku :unamused: tak musím do města a odeslat platby na pobočce :grinning: jo jsem to ale šikulka :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.