• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
soni to povlečení vypadá oc hezky, ale u každého u kterého jsem se zasekla bylo že zboží neí skladem :sweat_smile:
13. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
luci no ja to vyresila tim ze jsem vlitla do metraze a ono tam zrovna tohle, ktere se mi i tak moc libilo bylo skladem... takze jsem koupila pet metru latky a budu sit... alespon se zabavim... :grinning: uz se na to moc tesim, az prijdou plinky, tak to hodim do pracky vyvarit, abych mela jistotu ze se mi to pak nikde nesrazi, i kdyz tohle by nemelo, a pak se pustim do strihani a siti... :grinning:
jo a jinak u toho hyblera je dobre tam zavolat a zjistit si telefonen, jestli to maji nebo ne... protoze na netu to nestihaji ted aktualizovat, me dokonce volali kdyz jsem si objednala plinky, mela jsem tam i se vzorem a cekala jsem na oveckove, ty prisli, ale mezi tim nebyly jine, i kdyz ne netu svitili ze jsou skladem, tak mi pani pak volala a nabidla jine, uplne nove vzory... :wink:
13. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
jůůů, tak to já ještě zkouknu :grinning: Obrázkový plínky se mi taky líbí :grinning: a ty ceny tam taky nejsou nijak brutální, za celou sadu povlečení 280kč není tak hrozné a šít já opravdu neumím :sweat_smile:
13. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky,
já byla dopo u skautíků na trhách,pak jsem si dala klid a ted dopekla štrůdl...sousedka mi dala jablka.
Lucijdo,neblázni,ty se moc moc strachuješ,vždyt to by těhule nemohly jezdit autem....a vlastně teda ani chodit dlouho,....Alenka je v pořádku :slight_smile:
13. pro 2008 v 15:37  • Odpověz
autor
Tak jsem přemejšlela jak se malej revanžuju za to drncání - dělám králíka na česneku. voní to tu a poslala jsem manžela do soudku pro zelíčko už je krásně keslí, ale nevim jak dopadnu po kombinali čaj, puding, zelí :sweat_smile:
13. pro 2008 v 16:14  • Odpověz
luci no ja ho videla tady u nas v krame a stalo povleceni 360,- takze i kdyz das neco za postovne... tak porad se to vyplati...
no a plinky obyc stoji v krame cca28,- tam 19,- takze si to srovnej... :sweat_smile:
13. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
Luci,mňam :grinning: tak to je teda dobrota :slight_smile: taky bych si dala :slight_smile:
já mám zítra v plánu kuřecí s porkem a smatanovou omajdou a hranolky :wink:
13. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, kde ste všechny??
já jsem teď dopekla vanilkový rohlíčky a kokosový tyčky, takže už mám 5druhů a to asi letos stačí, jen musím ještě slepit linecký a dozdobit ten zbytek. . . teď jdu asi chvíli spát, prckovi už se to moc nelíbí :wink:
14. pro 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já po obědě taky schrupla a moc mi to bodlo :slight_smile:
ted peču štrůdl :wink:
14. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:
Já už mám napečeno a všechno je zavřené v krabici a hoooodně vysoko ve skříni...Příští týden udělám ještě jedno nepečené a naplním a hotovo. Stejně nic nesmím, tak mě to ani nebaví :frowning2:
Příští týden pojedu dokoupit ještě nějaké dárky a mám slíbeno jít omrknout kočárky... Taky jdu do poradny, tak jsem zvědavá kam mě dr. s tou cukrovkou pošle a hlavně kdy...
14. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, jestli je něco nového. Užívám volnou neděli a zítra hurá do práce. Včera jsem pekla dva medovníky, povedli se, jeden jsem vezla tchýni k svátku.
14. pro 2008 v 16:49  • Odpověz
holky jste šikulky
já jsem se rozhodla že zítra zajdu do poradny, měla jsem jít ve středu, ale snad mě doktor nevyhodí. Podbříšek mě pořád pobolívá a jinak než dřív - jde mi to do třísel, v noci jsem k vůli tomu nemohla dlouho spát, taky mi víc tvrdne a hlavně dýl trvá než to povolí - a to beru Magnosolf 2 x denně. myslelte na mě prosím, nerada bych na vánoce zkočila v nemocnici, snad to nic nebude a budeu klidnější, ale do středy bych to nevydržela s tím strachem
14. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
Rio,tak to si raději dojdi a hlavně at to nic není,jen třeba roztahování baráčku pro Vojtíka :slight_smile:
14. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
pikus snad jo, ale to víš, člověk se pořád bojí, čekat do středy mi přijde hrozně dlouho a navíc nechci nic zanedbat, tak uvidím, můj doktor je dobrý a myslím že mě vezme a nebude nadávat že jdu jindy - teda aspoň doufám
14. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
Rio,nebude nadávat,vždyt je to normální,no a strach,ten je všudypřítomný.......a bude dalších minimálně 20 let :grinning:
14. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky teda vy jste čiperky, my jsme dneska absolvovali nakupování vánočních dárků, hrůza a děs :confounded: Jo a miminko o sobě vůbec nedává vědět, dělá jako že tam není, gurt mám ruce na bříšku a šmíruju jestli něco zaznamenám nebo ne a niiiiiccccc! :frowning2: Rio k dr. si určitě zajdi vyhodit Tě nevyhodí, jen poradí co a jak budeme držet pěsti, aby bylo vše vpořádku :wink:
14. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
pikus asi je fakt, že je na to zvyklý a myslím že ví, že když je někdo po IVF bojí se víc
luci neboj, mě dřív taky Vojtík nedávala o sobě moc vědět a byla jsem nervozní, někdo to necítí tak intenzivně, já už teď celkem dost ale tak teprve 2 -3 týdny je to častěj a jsou to větší kopance
14. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
rio určitě nebude nadávat. Já jak jsem tenkrát krvácela, tak jsem mu volala a řekl ať přijedu hned a byl moc hodnej a trpělivej, takže myslím, že doktoři jsou zvyklí. A lepší plašit než něco zanedbat.
Tak manža dělá zrovna večeři, dostala jsem děsnou chuť na topinku s vajíčkem- to je jedna z mála věcí, kterou umí líp než já :slight_smile: Má je vždycky fakt exkluzivní, tak se těším :slight_smile:
14. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
tak uvidíme, ještě tam zavolám než pojedu aby semnou počítal, rozhodně budu klidnější než čekat do středy a bát se o Vojtíška
aquilo tak to dobrou chuť, já jsem dělala česnekovou pomazánku
14. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
Rio myslím že lékaři jsou zvyklí :wink: Já jsem mu se vší vážností líčila svoji příhodu se psí konzervou do tel. snažil se vysvětlit že by se nemělo nic stát, ale řekli jestli mám nějaké pochybnosti, že mám přijet. Vznesla jsem otázku typu jestli si tam můžu ustlat, tak to už vzbudilo smích :sweat_smile:
14. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
holky a tvrdne vám taky břicho? mě dřív občas a hned to přešlo, ale poslední dny je to víc, nejhorší je že třeba několikrát za sebotu a trvá několik minut než to povolí
14. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
rio já nevím, asi ne. Jak se to pozná? Nejsem si jistá... :confounded:
14. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
to bys poznala, břicho máš tvrdé jako šutr a bolí
14. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
tak jsem tam volala a doktor mě vezme, i když sestřička říkala že budu čekat že toho mají moc, ale to neva, já si počkám.Tak na mě holky prosím myslete
15. pro 2008 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky,
Rio,tak at je vše v pořádku jo????A hned dej vědět :grinning:
Já mám doma truhláře a montují skříň,takže super :slight_smile: a už ted se mi to líbí :grinning:
15. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Rio držím pěstičky ať je Vojtíšek v pořádku :wink:

já teď čekám na manžela, měl by každou chvíli přijet, musíme to tady dodělat, zítra mi přijdou tchánovci popřát k narozkám, tak to musí být hotový a navíc jedu zítra ráno do poradny :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Angel,tak taky vše nej nej,dárek máš v pupíku :grinning:
A JÁ MÁM SKŘÍŇ :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
Dobré ráno v novém týdnu :slight_smile:
rio, tak ať je všechno OK!!!!
angel, všechno nej nej nej!!! :slight_smile:
piku ty se máš, já mám zatím jen provizorku, po novém roce to začnu řešit... :unamused:
Já jsem teď douklízela, jsem úplně K.O. Fakt nevím, kde se ten bordel u nás furt bere... :angry: K obědu dělám jen rizoto, tak to bude rychlovka, kuřátko už se peče. Odpo jdu do cvíča, tak to dneska dostane tělíčko zabrat...
15. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
Aqilko,my jsme to musela pořešit,bude tam bydlet Mytyášek :slight_smile: v tom pokoji :wink:
A cvíčo mám dnes taky :wink:
15. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
holky díky že jste na mě myslely, čípek se mi fakt zkracuje - dost brzy na to, že jsem teprve 26+0. pichli mi magnezko a mam jen lezet, ve čvrtek jdu na kontrolu a rozhodne se jestli půjdu do nemocnice - není to moc příjemná vyhlídka vánoce v nemocnici, kromě toho dovolená je myslím taky jasná, že Jeseníky nebudou, ale samozřejmě hlavní je Vojtíšek aby to aspoň do toho 32 tt vydržel
15. pro 2008 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.