• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
pikus to se stává, hele aspoň se projdeš na čerstvém vzduchu :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Holky nebojte oni si to místečko na svět vydobydou v ten pravý čas :wink: Piku šikulka :grinning: Milu ona je těhule co je prostě nej... :grinning: Tak uhlí je pod střechoum, ale povím vám těch 5min co jsem u toho stála bylo na poblinkání. Ten smrad z tý avie byl děsnej, jeětě teď mi z toho bolí hlava, fůůůj :confounded:
23. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak ja se musim pochlubit,dnes mi volali zitra bude postylka jupiii,no ale aby nebylo prilis stesti najednou tak ve firme je krava ucetni a chce po me formular na prijmy kvuli materske ale na to zadny formular neexistuje a to jsem si myslela ze to dam dnes dohromady a poslu a ono houby
23. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Soni tak jí pouš o tom, ať ten formulář nejdřív vymyslí a pak jí ho vyplníš :grinning: K postýlce gratuluju :wink:
23. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
pikusko, to se stává :grinning:
soni, tak ses jí měla zeptat, kde máš ten formulář vzít... :confused: Postýlka super!!! Nám by taky měla tento týden přijít, snad i autosedačka a budeme to mít komplet.
Já jsem si dneska chtěla domluvit toho pediatra, zas mají celý týden dovolenou, tak musím počkat...Už jsem to chtěla mít z krku.
23. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Rio,ale já byla ted na prochajdě :grinning: tak asi pojedu autem jsem lenoch :slight_smile:
Soni,nenech si zkazit radost :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak to já jsem jen poslala do práce papír co jsem dostala od doktora na MD a hotovo, zbytek vyřídí oni - vy jste to vyřizovali nějak jinak? mě stačilo jen ten papír vyplněný od gynekologa a odemně poslat tak nevím...
aquilo tak to já už mám vyřízeného i pediatra, jsem prostě připravená rodit - no tak za dva týdny bych to brala :slight_smile:
23. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Já taky ve středu nesu do práce jen papír od dr.a tím to končí............snad :wink:
jo a pediatra ještě nemám...........
23. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Soni ale ta účetní by ten papír měla mít-na vyměřovací základy, nebo ať si stáhne z ČSSZ ze sekce tiskopisy nemocenského pojištění formulář "Příloha k žádosti o ...."-on se takhle jmenuje.Tak zaškrtne peněžitá pomoc v mateřství a rozepíše vyměřováky.
23. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
odkaz:
http://www.cssz.cz/cz/tiskopisy/nemocenske-pojisteni.htm
tiskopis č. 89621 1
Ten se dává od 1.1.2009 ke každé nemocenské dávce, ošetřovačce a žádosti o mateřskou. Jinak nevím, co by měla chtít.
23. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
zdeni ja taky nechapu,ale uz jsem volala holce z personalniho a slibila ze to zaridi,ono je totiz na tom nej ze jim to dela externi ucetni firma a ty komunikuji jenom s urcenymi kontaktnimi osobami se mnou se bavi leda tak zaznamnik a ten mi je k nicemu.jo a holky vy se nedeste,ja to mam komplikovane protoze jsem nezamestnana a musim to posilat na socialku a k tomu potrebuju tyhle papiry...
23. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Myslím, že to bude ono. Nám už to předávají účetní s žádostí ale mají s tím honičku, protože je to vše nové a musí si na to zvyknout dělat to. Jinak super, že už budeš mít postýlku :wink:
23. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky holky,
tak tady konečně přestalo sněžit a v noci dokonce pršelo, tak snad ten sníh už pomalu sleze. . .
no já dnes čekám na poštu, konečně by dneska měli dorazit ty obrázkový plíny, pěkně jsem si s paní naběhla, už jí kvůli tomu naháním přes měsíc a až v pátek když ji manžel napsal smsku(na emaily nereagovala a telefon nebere) že si budeme stěžovat na Aukru, tak volala že balík už dávno odeslala. . . já sem dnes ráno volala na poštu a prý přišel dneska, takže bych za to moc nedala že to poslala na rychlo až v pátek, no hrůza :angry:
23. únor 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
no zdeni v tescovi mi to hned vytiskla prumerny hruby a cisty vydelek byl tolik a tolik a tady delaj drahoty...no jo ja uz se bala ze pujdu do porodky a nebudu mit postylku,to budou zitra vanoce,ted jeste aby dopadl nejaky podnajem...
23. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
angel tak hlavně že to přišlo, já jsem nakonec taky nějakoé obrázkové koupila
to já jsem zase naštvaná na zdravotní pojišťovnu. na konci prosince jsem posílala dokumenty o změně příjmení a trvalého bydliště - po svatbě a čekala jsem na novou průkazku. Behem ledna jsem tam 4 x volala, vždycky mi tvrdili že do týdne přijde a nic. Na konci ledna jsem tam volala zase a oni furt že to odeslali, jenže pak zkontrolovali adresu a zjistili, že to poslali do jiné Březiny. tak se omlouvali a že to pošlou znovu. Po 14 dnech přišla průkazka, ale pro změnu bylo na ní špatně příjmení - jedno písmeno. Takže průkazka na nic. Tak teď čekám na průkazku dál a už mě fakt štvou, bude konec února a průkazka nikde
23. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Holk\ tak mě napadá, že by jsme mohli vystavit hitparádu úřradů, jak to tady tak čtu, tak by se to docela ujalo :grinning: Jedny jsou lepší neý druhý. ale kéž by v tom dobrám slova smyslu.Jsems e trochu vykinkala a fakt to bodlo.Tady už padá déšť se sněhem, taký e to snad taky brzo sleze. Jdu lovit něco k snědku, asi si udělám fazole se zeleninkou :slight_smile:
23. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
já vařím bramboračku, jinak jsem dneska jedla akorát rohlíky a nějakou buchtu, nějak se mi nechce nic vařit, ale polévku si dám, už mám na ni chuť
holky nevíte proč mi nejdou dávat smailíci? vždycky šli a dnes na ně klikám jak blbá a nic
23. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
tak jsem byla v té spořitelně a peníze odeslány....
A babička je zase v nemocnici,ach jo....asi to lepší nebude no :unamused:
23. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
Rioko, dnes mi z pevného pc taky nešlo dát smajlíka :frowning2:
Lucijdo, jsou úřady a úřady a úřednice a úřednice :angry: jsem jednou z nich :grinning:
23. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
Tak jsem zpět, byla jsem v pojišťovně zrušit pojistku co jsem měla kvůli práci, pak jsem se šla ještě projít a nakonec nákup. Udělalo se celkem teplo, sníh taje, tak je tam docela fajn. Teď jsem si dala malou svačinku a na večer asi ugriluju kuřecí křidýlka. To je furt šunka, sýr, graham, tak ať je nějaká změna :grinning:
piku, tak snad bude babičce brzo líp...
23. únor 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak u nás teda taky koro celý den prší...tak sníh leze pryč....ted už jen to sluníčko :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
já jsem dnes venku vůbec nebyla, už mi fakt není dobře, uvidím co mi řekne zítra doktor v poradne jak to vypadá, jestli se porod blíží nebo ne...pořád mám pocit že mám teplotu a měřím se a nic, je mi chvilku horko, pak zima, pobolívá mě hlava, nevím co to je
23. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Rio,tak jsem zvědavá,co ti zítra poví...
já jdu ve středu :wink:
23. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
nejradši bych byla kdyby mi řekl že za dva tydny porodím, nebo nejpozděj za tři, ale to mi asi neřekne protože to nikdo asi takhle neodhadne. Že bych se otvírala pocit nemám, ale co já vím jak se to pozná
23. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Jsem si to pěkně napsala a pak zase smazala :angry: Rio to budou je důsledky velkého bříška a hlava mě bolí taky, ale to je od toho nadýchání výfukových splodin z toho auta bléé. Otvírání nepoznáš to Tě ujišťuju :slight_smile:
23. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
Jo já taky ne...kolik jsem slyšela holek,že na Ko nic nic,ještě ne a druhý den rodily......tak hlavně at je u tebe vše v pořádku
23. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Mluvila jsem se spolužaškou co porodila zdravého krásného chlapečka ve 31tt, rodila a ani nepoznala že rodí se bojím toho samého ýe to prostě nepoznám :confounded:
23. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Piku s tou babiškou mě to mrzí,ale ona bude statešná a Ty taky :slight_smile:
23. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Já jdu taky ve středu na kontrolu, zase poslechneme mimi na monitoru :slight_smile: a hlavně jsem zvědavá, jestli se pohnulo CS. Ale kamoška říkala, že měla taky furt CS 0 a pak najednou 5. Mně občas mírně bolí v zádech a podbřišku, tak že by už poslíčcí???? :confused: :fearful:
23. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
aquilko,tak si to hezky s prckem naplánujte at nemusíš podstupovat vyvolávačku a je to :grinning: vím,že to nejde tak jednoduše,ale vyšlo ti krásně celé těhu,tak snad ti i tohle vyjde,budu ti fandit .-)
23. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.