• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Aquil že by? :grinning: Každopádně CS uý by se pohnout mohlo, vždyť je na čase :slight_smile:
23. únor 2009 v 17:18  • Odpověz
aquilko,jejda,tak že by to opradu byli poslíčci :slight_smile: no ,každopádně ti něco poví dr na kontrolce :slight_smile:
já se asi pro dnešek loučím,jdu si zkusit natáhnout tělo ,mám noční,tak abych nespala za chůze :grinning:
kdybych nemohla usnout,tak se ještě ukážu,tak zatím papa.
23. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
Holky,tak nevím,jestli to jsou poslíčci co popisujete,já je asi nemám...a taky nevím,jestli to poznám :grinning:
23. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
já jsem měla naposledy CS 3 takže u mě by se to třeba mohlo už brzy hnout a poslíčky nepoznám, břicho tvrdne občas docela bolestivě, podbříšek na MS mě taky někdy trochu bolí, ale jestli jsou to poslíčci to teda nevím ani náhodou
23. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Já právě taky nevím, jen mi připadá, že by to muselo být silnější, ale co já vím...Houby :grinning:
23. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
tak to si taky říkám, že by to snad bylo silnější, ale taky to nevím jistě
23. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak CS 3 mám taky......uvidíme ve středu............
A dnes jsem koukala večer na své nohy a teda kotníky oteklý mám..............
23. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
to já nemám oteklé nic zatím, voda se mi asi nějak v těle nezadržuje - z toho asi i to menší přibírání, i když jsem zvědavá zítra. Já mám vždycky pocit, že jsem musela přibrat strašně moc - aspoň se tak cítím a přitom nic
23. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
No já stála u žehlícího prkna........jinak taky celkem v poho :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem se teď objednala na sepsání porodopisu, tak jdu 18.3. a teď jdu ještě volat dr. měla jsem se po týdnu hlásit jestli léky zabíraj, tak doufám že v nemocnici je pořád ještě plno :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky....
já půjdu sepsat porodopis bud zítra po KO a nebo to nechám na příští týden a rovnou to vezmeme s předporodním kurzem.
24. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
dnes poradna, Vojtíšek v pořádku, měla jsem monitor a Vojtíšek tam válel sudy nebo něco takového, no ale čípek už skoro není, hlavička je úplně natlačená u východu, ale neotvírám se - CS 5. Odhad váhy je 2500 g. Tak prý ještě by bylo dobrý vydržet dva týdny, no to jsem zvědavá. No a říkal že mám předpoklad rychlýho a krátkýho porodu, tak to jsem taky zvědavá, kéž by měl pravdu - ale abysme stihli přijet do porodnice :grinning:
24. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
holky co je to ten porodopis?co tam sepisujete? U nas o tom nikdo nemluvi...jo ale holky,hadejte co?jsem o 3,5litru lehci ale vanoce uz konecne dorazili.mam doma postylku,matraci,kolecka,sitku a teplomer do vanicky...a hodne holky postacke mi ji hodili az za dvere protoze to je tezke :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
Rio neboj do porodnice to stihnete :wink: gratuluju k dobrým zprávičkám :slight_smile:
Soni na sepsání porodopisu by tě měl poslat doktor, je to vlastně zápis do porodnice kde budeš rodit, ale možná že to není všude, mě co sestra říkala, tak chtěj oddací list, rodný čísla a místa narození a tak. . . a super že už máš konečně postýlku, tak šup s ní do alba ať se můžeme taky kochat :wink:

no já ty plíny pořád ještě nemám, včera jsem volala ráno na počtu a paní říkala, že je ten balík na autě a že mi ho přivezou, tak sem celý den čekala a nic a dnes mi listonoška přinesla oznámení, že prý sem nebyla doma, takže musím na poštu :angry:

jo a doktor mi zvedl magnézko na 3-3-3 a v úterý uvidíme jak to bude vypadat
24. únor 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
RIO,tak koukej ještě vydržet a pak to bude šup šup :grinning:
SONI,konečně to dorazilo vid :wink: tak ted to dát dohromady a kochat se :wink:
24. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
nene holky,nebudu to zatim rozdelavat,co kdyby se mi povedl podnajem nejakym zazrakem?a ted jsem na netu jenom pres telefon tak do albika davat nic nemuzu...jo tak tyhle veci chtej u nas az pri nastupu do porodky...
24. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
Soni,nojo,ty sháníš vlastně bydlení...tak to je jasan,že to nebudeš dávat dohromady.
A porodopis u nás předem,aby se to stihlo :slight_smile: asi
24. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak rio já myslím, že máš dobré zprávy, rychlý porod to je povzbuzující :wink: A i kdyby se Vojtíšek už dral na svět, tak bude trošku menší, ale už žádná tragédie. No já jsem zvědavá zítra na ten můj čípek. Jestli zas bude 0, tak nevím, jak se to naše mimi hodlá vylodit :grinning:
U nás se teda porodopis sepisuje až při příjmu v porodnici. Co porodní plán, budete si něco psát? Já jsem si prvně říkala, že nic, že se domluvím ústně, ale zase prý když je to napsané, tak je to pro ně závazné a řídí se tím, tak nevím...
24. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
piku ono je na to casu dost pri prijmu teda jestli uz nekouka hlavicka :slight_smile: no jo shanim ale nedari se mi,tady je to hruza a kdyz neco je tak je to drahe jak prase a hrozne...
24. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
soni, super, že už máš doma postýlku, já ještě čekám, ale taky snad už bude...Třeba se fakt povede nějaké to bydlení a budete s prckem sami a v klidu, moc bych ti to přála.
24. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Porodní plán nepíšu...stejně nevím,co bych tam psala..............
Soni,je to na prd vid,s tím bydlením....koukala jsem,že máš i na regionech dotaz,tak snad seženeš...........
24. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
díky holky, snad ještě tak týden nebo dva vydrží a bude to dobrý úplně, jinak já tu hlavičku taky dole úplně cítím, někdy mám až strach aby fakt nezačala vylézat :grinning:
porodopis se u nás taky píše až při příjmu a doktor předává do porodnice až někdy 38-39 tt protože má monitor, radši bych ale v tom 38 tt pokud vydržíme. Plán jsem chtěla psát, ale na té schůzce v sobotu jsem zjistila, že dělají vlastně všechno tak jak chci, jenom ještě chci říct že nechci u porodu mediky, tak to asi psát nebudu jednu věc....
soni balhopřeji k nábytečku pro miminko, je to fajn mít jistotu, že to máš doma, viď? Nám včera přišel monitor dechu - manžel to dnes zkoušel a spustilo to takovou sirénu, až jsme se oba lekli :grinning: teď už máme opravdu všechno
aquilo abys nebyla překvapená, mě to CS jde nahoru dost rychle, nejdřív furt 0, pak najednou hned 3 a teď 5
jo a holky za ty dva týdny co jsem tam byla naposledy jsem přibrala 2 kg, to je teda mazec, mám strach že se to te´d rozběhne
24. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Rio gratuluju ke kontrole, ro už má Vojtík krásnou váhu, takže teď už se není opravdu čeho bát :wink: Angel snad si v nemocnici určo plno je, ale odpočívat doma :slight_smile: soni super že dorazila postýlka, nám jí také jeli dnes vydzvednou a rovnou se objednal přebalovák, s tím bydlením to prostě musí vyjít co nejdřív :wink: Mě čeká dr. příští týden. Dnes jsem byla za kolegyní z práce, byla jsme na obídku a neodolala jsem kachně mnam :grinning: Byla jsem am celkem 3 hod a jsem hotová :pensive:
24. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
Luci to je super, že sis to užila, to já už nemám odvahu někam vyrážet za kamarádkama, bojím se abych nezačala třeba někde rodit :sweat_smile: takže se musím spoléhat na to, že třeba nějaká přijede zamnou - asi v pátek přijede kamarádka se 14 ti měsíční holčičkou, je to pěkný divoch, snad to zvládneme všichni, nemáme to tady moc přizpůsobené mometálně na takové divošky
jinak bysme chtěli jít v pátek nebo v sobotu do kina, tak jsem zvědavá jestli to zvládnu, ale chtěla bych - bude to poslední kino na delší dobu
24. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
RIO,jsi mne zmátla s novou fotrčkou..říkám si,kdo to tady je :slight_smile:
24. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
já jsem zmátla i sama sebe - jsem si nejdřív říkala aha tady je někdo nový :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no a já nemám být jelen.....mám taky starou fotku,ale právě kvuli tomuto to neměním :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

rio máš hezkou fotkečku sluší ti to tam :slight_smile: a taky jsem nejprve myslela,že tady je někdo nový :grinning: to je klamání nepřítele bo coo? :grinning: :grinning: a jinak se držte s Vojtíškem ju :wink:

soni gratulace k postýlce a k ostatnímu co došlo :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
změna je život, přišlo mi, že už tam mám fotku moc dlouho :slight_smile:
mili díky a jak jsi na tom Ty?
24. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
rio já stále beru pilule (na růst sliznice a prednison) a píchám injekce na ředění krve 2.3. jdu na kontrolní UTZ to budu 12DC a nevím kolikátý den se dělá ketík,tak třeba si pojedu příští týden pro mimísky ...to se dozvím v pondělí :dizzy_face:
24. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.