• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Milence se to blíží :wink:
24. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
piku jj blíží...a jsem docela nevróóózní..... :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
Neeee musíš být v pohodě ted co nejvíc :wink:
24. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
piku... to ju nevróózní jsem ,když si nato vzpomenu.....ještě,že ted mám mooc práce,že nato není čásek myslet :pensive: :wink:
24. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mili,je jasný,že máš nervíčky...to by měl každej...........ale já ti budu moc moc držet palečky :wink:
24. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
piku díky moc ,budeme to moc potřebovat amoooc si toho od vás tady vážím a moooc cením,ale taky prosíííím plivat těhu bacily at se řáááááádně nakazím ju ,vím,že to už je drzost si o to říct takhle na férovku,ale taková asi jsem :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jéééé já plivu už ted prrrrrrrrrssssssssssskkkkkkkkk :grinning: an pak budu pokračovat :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: milusko kolik jenom chces
24. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak jdu hajat,zítra jdu na KO,tak jsem zvědavá :slight_smile: co prcek
Pa holky a dobrou............
24. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
pikus tak dobré zprávy zítra přeji :wink:
milu taky prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
No Milenko, fakt už je to skoro tady. Taky se přidávám k prskajícím :stuck_out_tongue_closed_eyes: prrrrrrrrssssssssskkkkkk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já jdu taky do postele, zítra jdu k dr. a pak ještě na nákupy. tak dobrou všem :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobré ráno, tak jsem si říkala, že Kropinka už možná porodila, škoda, že se tady vůbec neukáže. a taky gamik by už mohla mít termín nějak, ne?
mě dnes nějak pobolívá hlava, bojím se, aby se mi nerozjela migréna, to nevím co bych dělala - hodně na to trpívám, teď poslední měsíc celkem ok ale kdyby se mi rozjela silná, nevím jak to bez léků zvládnout - první dva trimestry jsem měla schválené čípky indometacin, ale ve třetím by se už neměly
25. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: Moc držím palce všem co mají dneska kontroly ať je vše jak má být :wink: Milu a Tobě moc moc na Ketík :slight_smile: Rio migréna je potvora, ale určo by mělo něco být co se může i teď. Kropinku si taky pamatuju, třeba už má prcky v náručí :slight_smile:
25. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
já si taky myslím, že Kropinka už mimča má, ale nikdo o ní nic neví, škoda...kamarádka co porodila dvojčátka - psala jsem tu o ní, jde ve čvrtek domů, to jí začne docela šrumec, ale závidím, že už to má za sebou a hlavně děti jsou v pořádku, to je super
nevím co se může ve 3 trimestru na bolest hlavy, Paralen mi nepomůže a vím že se nemůže Ibalgin, jinak nevím, ale snad to bude dobrý
aquilo držím taky pěsti na kontrolu, ať se už něco hne :wink:
25. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Zkus se zeptat dr. něco být musí.Třeba má Kropi teď šrumec a nestihne psát, co si pamatuju tak snad i měla manžela v nemocnici. Asi mš začíná chytat močák, takový divný píchání hoodně dole :confounded:
25. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
kropi tu nebyla snad od té doby co měla potvrzena dvojčátka na UTZ...
mě taky někdy pichalo dole a myslela jsem že to je močák, ale pokud Tě nebude řezat a pálit přímo u močení, nemusí to být, mě to asi dělala zvětšující se děloha a jak se mimčo dralo dole
25. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Mimčo dralo dolu? to nee, ještě alespoň 6 týdnů musíme vydržet :astonished:
25. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
nemyslím že by se dralo ven, ale ale pokud je níž tak jak se prostě mele a otáčí tak z toho mě taky pichalo v podbříšku úplně dole pořád
25. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,
všem co mají kontroly držím palečky :slight_smile:
milu taky se přidávám s těhu bacilama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssssssssssssskkkk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci já mám tohle píchání taky, ale mě to dělá skutečně prcek jak se cpe dolů

no mě dneska choděj samý dobrý zprávy, ráno mi psala kamarádka, v 6.24h se jí narodila Eliška a má 49cm a 3,15kg :grinning: a hned potom mi psala jiná kamarádka, že je v 5tt, tak mi ten den hezky začal :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
angel mě taky dnes přišla zpráva že se kamarádce narodila holčička :slight_smile:
aquilo tak kdepaj jsi ze zprávičkama? holky než se nadějeme, budeme tu mít první mimčo :slight_smile: já teď pořád přemýšlím, jestli ten porod fakt poznám, naíc než přijede manžel z práce to je tak 40 minut, do porodnice dalších 30 tak abych to vůbec stihla a nerodila po cestě, když je Vojta tak na krajíčku
25. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Rio neboj, kdyžtak budete rodit cestou na D5 běžná praxe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne dělaám si srandu to stihnete neboj :wink:
25. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
luci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak na ko vše v pořádku,na té příští za 14 dní zase bude utz,monitor a stěry.......
a brali mi 3 ampule krve..................
spsala jsem porodopis a tak to mám z krkru :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak na kontrolkách snad všechno OK a dobré zprávičky :wink:

jinak všem děkuju za bacily pak příjde druhá vlna :grinning: už se těším na pondělí dozvím se co a jak a snad i kdy bue ketík.

rio,tak prostě až nastanou kontrakce,tak dát vědět manžovi,když ti dr řekl,že to vypadá na rychlí porod :grinning:

angel,tak to jsi měla opravdu krásný začátek dne... :dizzy_face:

ted je tolik těhulek to je mazec to budou zase silný ročníky :grinning:
25. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
mili to je super, blahopřeji k dobré kontrole, jen tak dál - no však ty pěkně ty silné ročníky podpoříš ještě letos :wink:
25. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Milu v po to bude ukázková kontrola :wink:
Piku super, že je vše v poho Matyáška budeš mít v náručí ani se nenaděješ :slight_smile:
Jinak já jsem se dneska rozhoupávala, jestli si dojedu vedle do vesnice(5km) pro super dobrý rajčátka(včera jsem si jich koupila kilo a slupla jsem je jako nic fakt mňamka :slight_smile: ). když byla překonána má lenost a paní v obchodě mi řekla že už je nemaj, tak mi málem šlehlo :angry: :rolling_eyes: :frowning2: Tak jsem se přecpala, blumama, cherry rajčatama-v žádným případě nechutnali tak jako jejich kolegové ze včera, nakládanejma švestkama a nakl. třešněma a stejně bych strašně nutně a akutně potřebovala ty vynikající rajčátka ze včera :sunglasses:
25. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
Luci :grinning: no ale chápu tě, jen aby Tě to všechno teď trochu neprohnalo :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Toho se nebojím, nemám žlučník a tráví mi to jako fík, jen bude asi trošku rušnější noc, nadýmání je potvora :sweat_smile:
25. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně tady...U dr. žádná změna-se picnu...Ale říkal, že se to může do příště změnit, no tak budu zase doufat. Ještě příště jdu k němu a pak už do porodnice na kontroly a asi i domluvit porod. Pak jsem byla za holkama v práci no a pak jsem celé odpoledne lítala a sháněla oblečení pro manžu do porodnice, kojící podprdu a hlavně nafukovací kruh, kdybych si náhodou po porodu nemohla tak úplně senout. To byl největší zádrhel-všude mají sáně, boby, lyže, helmy, ale nikde nafukovací věci do vody!!! Kdo by taky kupoval nafukovací kruh v únoru, že jo...No nakonec jsem naštěstí sehnala v Bambuli :grinning: Pak jsem se ještě stavila nakoupit potraviny a v pět dofrčela domů. Teď mám nohy nahoře a myslím, že se do večera už ani nepohnu :grinning:
25. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
no ono se to pohne neboj :slight_smile: nad tím kruhem taky přemýšlím, mám dokonce pocit, že mám nějaký doma, musím se po něm kouknout
25. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.