• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
aquilko,tak to je teda pešek... někdo chce už aby se to pohlo a nic a někdo má problémky že by porodil předčasně ...to je pešek,ale doufejme,že se to brzy pohne nééé :wink:
25. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky,tak odpoledne přišlo to,co jsem nechtěla ani pomyslet.............babička už Matyáška neuvidí.Odešla......... nějak moc mě to vzalo.........
25. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Pikusko :cry: :cry: :cry: To mě moc mrzí... Drž se :pensive:
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
pikus je mi to moc líto :frowning2:
25. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
pikusko to mi je moc lito,vim jak je to tezke,ja se toho taky bojim,moji babulince je 89.drz se holka
25. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
piku........moc mě to taky mrzí......drž se a buť statečná..... nebooj babička Matyáška uvidí ...z nebíčka.... .teď buť statečná at vše zvládneš..... :pensive: :pensive: :cry: :pensive:
25. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky,
díky moc.....jo bude nás ted hlídat zhora............
26. únor 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno, já dneska odpo čekám návštěvu, přijde kamoška s rok a půl starým chlapečkem, tak se těším :slight_smile: Jdu naházet prádlo do pračky a trochu to tady musím debordelizovat :grinning:
26. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Piku moc mě to mrzí... buď statečná :pensive:
26. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,
piku je mi to moc líto :pensive: ale babička vás bude hlídat z nebíčka a bude mít z Matyáška radost. . .drž se :slight_smile:

já jsem si teď byla v krámě pro čerstvý rohlíčky, tak se jdu najíst a půjdu si lehnout, zase sem celou noc nespala. . .měla jsem břicho jako kámen a prostě jsem se nemohla uvelebyt :confounded:
26. únor 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
angel já taky mívám v noci dost tvrdé břicho a taky mě bolívá, takže musím se pořád otáčet a taky mě to nutí chodit víc na záchod, ale já bohužel přes den neusnu, pořád mám nepříjemný pocit že zrovna přijde otravovat tchýně a nemám na to klid
26. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu, už se ti to blíží, držím moc palce, ať je vše jak má být.

Piku, je mi to moc líto, drž se.

Kdo je vlastně holky první na řadě s narozením miminka?
26. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
no z těch co tady fakt chodíme tak aquila a po ní já, jinak byla první Kropinka apak gamík myslím
26. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
To abych byla v obraze a mohla číhat s velikou gratulací. :slight_smile:

U nás zatím žádná změna, mrcha přesná jak hodinky. :angry:
26. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
no a kdy se bude něco dít, půjdeš na další IVF?
26. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak mám vyprané 4 pračky prádla, uklizeno, nachystáno pohoštění a mám chvilku než dorazí kamoška.
No rio, možná mě předběhneš s porodem nebo budem rodit nastejno :grinning: Já už jsem celkem v klidu, začala jsem dneska 38tt, kůň mi to počítá o den později, tak mi to tady naskočí až zítra. Taky myslím, že kropinka už s dvojčátkama porodila a gami nám dá snad vědět, že už má Verunku :slight_smile:
Ty se leny chystáš na KET nebo jak to s tebou vypadá?
26. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
leny díky moc,doufejme,že ty se taky brzy přidáš a budeš bojovat v dalším a doufáám,že v posledním kole.... :wink: :slight_smile: budu ti taky moc moc držet palečky aby ti to brzy vyšlo.
26. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme byli celý den u babi v bytě a třídili a uklízeli.....tak jsem si ořinesla fotečky a vzpomínky nějaký domů
26. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
holky koukala jsem, že Kropinka má termín 10.3 tak to už jsou možná dvočátka fakt na světě
pikus já už nemám ani jednu babičku a dědu a manžel taky ne :frowning2:
26. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
RIO,mě ted zbyla jen jedna babička....,87 letá..........ale čiperná :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
pikuško,hlavní vzpomínku ti nikdo nikdy neveme ....a to tu co máš na babí v srdíčku...... tak se statečně drž a ať už je vše už jen e jen krásné...
já mám taky už jen jednu babičku a taky přes 80 :dizzy_face: tak doufám,že bude čiparná dál
26. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
holky tak mam za sebou dalsi hodku psychoprofilaxie,co a jak po porodu,sestinedeli a kojeni.ted uz jenom dohnat druhou hodku co jsem byla nemocna a probirala se prvni doba porodni.piku nejdulezitejsi jsou ty spominky v srdicku.me hrozne moc chybi,mam ji az na slovensku takze ji ted vidim par krat za rok a je to moje slunicko.doufam ze ji nejhezci darek k 90tinam stihnu ukazat a prcka uvidi.
26. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky,
já už taky nemám žádné prarodiče, ale manžel má 90-letou babičku, tak doufám, že jí dopřejeme to štěstí stát se prababičkou, nemůže se dočkat :slight_smile:
soni, jsem zvědavá jak ty poznatky využijem u porodu, ale jsem přesvědčená, že to k něčemu je, něco nám v té hlavě zůstane, ne?
Já budu mít dneska takový free day, jen uvařím a kašlu na všechno, odpočinek je taky třeba :grinning:
27. únor 2009 v 07:41  • Odpověz
tak to já půjdu k porodu zcela bez poznatků, byla jsem jen na to základním kurzu a pak vím něco od kamarádek, ale věřím, že to taky zvládnu, když to zvládla i moje ségra. Stejně mě každý tvrdí, jak je to pak úplně jedno jestli jsi někde byla nebo ne, že u porodu se chováš jinak...no uvidíme, kéž bych to už měla za sebou
já čekám každou chvilku kamarádku se 14 ti měsíční holčičkou tak se těším i jsem zvědavá jak to tady zvládne, ona už chodí a všude vleze a všechno ji zajímá a my to tady nemáme bohužel moc přizpůsobené pro takové příležitosti, spoustu věcí je na dosah, ale nějak to bude
27. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Neodolala jsem a k snídani snědla sekanou :sweat_smile: Já vím, tak trochu prasácká snídaně ale jak jsem si pošmákla :grinning: Ještě bych šla klidně spát. V noci dělala Alenka v pupíku vrtulníka a teď to naspinkává jsem se dobrý 2hod válelea ze strany na stranu a nic nepomáhalo. Já jsem taky nepoznamenaná, ale ještě bych hctěla nějakej ten předporodní kurz alespoň zkusit, třeba by mi v té hlavě opravdu něco zůstalo :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
My jsme měli ten předporodní dost základní, jako co do porodnice, jak ten porod probíhá - jako co můžeme dělat na tom boxu, co se stane s miminkem hned jak se narodí, co může dělat tatínek a podobně a pak ta prohlídka porodního boxu. Ale aspoň něco
27. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Tak něco alepoň takového bych hctěla taky, hlavně do toho trochu zapojit budoucího tatínka, to vše zatím bere jakože samozřejmost. Dneska ráno dostala Alenka pusu na pupík, jsem koukala jako z jara :astonished: :zipper_mouth: :dizzy_face: Si představtě že včera mi zdrhnul pes za fenkou, jsem ho tady naháněla po kopcích a myslela jsemže ho rozpůlim. Byla jsem vzteky bez sebe :angry: Kyž jsem se škrábala do kopce zpátky k domu,to nebylo funění těhu ženský, ale lokomotivy :astonished:
27. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
luci :grinning: to si dovedu docela představit to honění za psem :grinning:
27. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Rio, nakoukla jsem vedle do diskuze že sháníš tu vodičku na detekci plodovky. Obvolej si lékárny zjisti kde jí mají( vetšinou to bývají nemocniční lékárny) a ukecej lékárníka já ji takhle sehnala. Nebo řekni dr. ať Ti napíše recept pak je to bez problémů :wink:
27. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Jo a pes je děsnej zmetek teď už se mi zase rozvaluje v posteli jdu ho vyhodit, to je můj pelíšek! :grinning:
27. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.