• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
tak na kurs s tatínkem jdeme ale taky je to jen hodina a k tomu prohlídka nemocnice.....
Jo a funění znám :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
My jsme teda měli kurz s tatínkem 4-hodinový. 2hod. prakticky a 2 teoreticky. Bylo to fajn. Já jsem ty kurzy a přípravy brala jako takové zpestření, potkala jsem se tam s fajn holkama, pokecaly jsme a něco se i dozvěděly. Když to šlo, byla jsem já i mimi v pohodě, tak proč toho nevyužít.
Pomalu dodělávám oběd a odpo vyrazím na prochajdu. Tady je krásně jak na jaře, tak snad to vydrží i odpo!!! :wink: :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,
my jdeme koncem března do nemocnice na přednášku "Těšíme se na miminko" měl by tam proběhnout rychlý kurz, jak předporodní tak péče o miminko, prohlídka porodních boxů a tak. . .jsem na to zvědavá. . .

příští týden chci objednat postýlku a nevím jakou matraci. . .jakou jste zvolily???
27. únor 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Já mám matraci kokos-pohanka. Už jsem dneska napsala mail kdy můžu čekat, že přijde postýlka. Už uplynula doba dodání a nic :confused: :unamused: Zatím nikdo neodpověděl, kdyžtak tam v pondělí zavolám. Přece jen už tolik času nemáme, že jo... :unamused: :confounded: Přinejhorším mám nachystaný košík na mimi, takže spát by kde mělo, ale chtěla bych to mít nachystané.
27. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
Já mám kokos-molitan....ale poděděnou....používanou asi 2 měsíce
27. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Já mám kokos molitan. Aquil, tak je popožeň že Ti jí jinak budou doma skládat sami :grinning:
27. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
já mám taky kokos- molitan
jinak já bych taky chodila na víc kurzů, ve Vyškově jsem jich měla mít 6, jnež takhle jsem ráda, že jsem zvládla ten jeden s m. a musí to prostě stačit
27. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tady jich asi stejně taky víc není.....ale aspon něco :wink:
27. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
pikus spoustu lidí nechodí vůbec - třeba moje ségra a zvládnou to taky, dobré je vědět trochu o co půjde a vidět ty sály, to je asi to hlavní a ostatní prostě zvládneme taky až to přijde :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
jasně,že někdo nechodí a taky to musí ven :grinning:
ale zase když to jde....tak proč nejít že :wink:
27. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
jasně :grinning:
byla zamnou ráno tchýně, se ptala jestli jsem na ně naštvaná, že jim přijde, že je nemá ráda - no to se trefila aspoň u tchána, protože toho nesnáším od té doby co jsem slyšela že o mě říká, že jsem kráva. Navíc to je pěkný debil který je už v důchodu, ale je zdravý a stejně nic nedělá - když tchýně není doma, místo aby chodil přikládat do kotle tak nechá mě tehotnou, on se nechává rád obskakovat a tchýni si tomu naučil taky :angry:
já nevím jak jí vysvětlit, že to že tady bydlím ještě neznamená, že mám chuť se s nimi furt vídat a chodit k ní na kafe a podobně. Vzala jsem si sice jejich syna ale nevybrala jsem si je. Navíc jí vadí že jí neříkáme kam jedeme a kdy se vrátíme a nechápe, že to není naše povinnost...ach jo, moc jsme si toho neřekli ale už nám naplánovala na zítra že pozvala švagra s rodinou a očekává, že se toho budeme účastnit - oni jsou tady kažou chvilku. Ale my jdeme do kina, takže smůla
27. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
RIO,jo s tchánovcema to někdy nejde co....
Pepa tátu už nemá a jeho mamku vidím tak jednou za 4 měsíce :grinning: takže pohoda :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jo a co mě dnes ještě řekla mě taky dojalo - ptala se proč m. chodí pořád tak pozdě z práce a já jsem jí říkala že prostě mají moc zakázek a musí tam být - a ona mě řekla že jí už napadlo tam anonymně zavolat a stěžovat si že přetěžují časově zaměstnance - chápeš to? zaprvé jí do toho nic není, to je prostě můj a manželův problém a navíc co by tím jako vyřešila. Ona se zkrátka musí pléct do všeho
27. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Rio s tou zvědavostí to znám, my když jsme bydleli u tchánovců, tak kdyby nebyl záchod u jejich pozorovatelny tak jsme skoro hlásili i čůrání. Manžel byl zvyklej, ale já samorost jsem šílela. Chce to pevné nervy a co nerjrychleji odtamtud pryč. Oni jsou jeho rodiče, to ano, ale neznamená to že mu budou řídit celej život. Holky může si mimčo prokopnout dělohu? Mě to tak napadlo, jestli je to možný? :astonished:
27. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
luci nemůže, to není zas tak tenké :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Těhu demence, to víš s tím nic neudělám :sweat_smile: Já když jsem objedvala, tak mě malá dloubla kolem jizvy( po operaci jater) bolelo to jako bejk, ale to byl asi nějakej srůst či co. No jo a pak mě napadají takovýhle scénáře :confounded: Dneska jedeme nakoupit, tak udělám Alence něčím radost, kolikrát se malé omlouvám že má maminku magora :grinning: Taky bych chtěla koupit nějakou dětskou knížku a budu jí číst pohádky, zpívat jí raději nebudu panž by se mě hned po porodu lekla :grinning:
27. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
luci to je v pohodě, ale fakt neboj, to se neprokopne :slight_smile: :wink:
já bych taky Vojtíškovi furt něco kupovala pro radost, ale už jsem si řekla že fakt ne, má toho víc než upotřebí, musím šetřit, pak to budou vysoké částky za plinky a podobně
27. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Nákup spojíme i s večeří- jenže když to vezmu podle hesla že mě je lepší šatit než živit, tak tam manžel asi docela zapláče. Vždy si dávám polévku, hl. jídlo, salátek a ještě dezert :sweat_smile: To mi povídej s tím nakupováním jsem došla k závěru že A. má přes 30 bodýček :sweat_smile: A dneska jsem objednala rycholzavinku s divokejma béruškama no a ktomu samo dupajdy a chrastítka. Hl. teď musíme koupit ještě monitor dechu a pak by měli být tyhle větší položky vyřešený. A tchánovci už dali penízky na kočárek jsem koukala jak z jara :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
no bodýček já mám právě taky moc a nejvíc s krátkým rukávem a ty nejmenší neupotřebíme, přemýšlím komu bych je dala aby se využily...
s tou večeří. my jsme byli minulý víkend, nejdřív že půjdeme do kina, ale pak že to je moc drahé - 160 kč lístek, tak že půjdeme na večeři.a nechali jsme tam ještě o dost víc :grinning: do kina jdeme zítra ale ne do Brna ale do starého kina v Blansku, tam je to levný :slight_smile:
pěkně si to nakupování i večeři užij. já nejdu dnes nikam, napsala jsem m. co má koupit na víkend a hotovo
27. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Taky dobrý řešní :grinning: Jsem se právě pořádně šťouchla do pupíku když jsempárovala ponožkdy, jak mi nešli do sebe, tak jsem zabrala a šup a ruka byla v pupíku. Jsem to ale nemehlo. Teď bude malá jako na potvoru stávkovat :rolling_eyes:
27. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
Teda Luci,tak tebe bych nechtěla živit :grinning: :grinning:
já teda bez polévky mám co dělat,abych snědla hlavní chod :grinning:
Bodýček máme taky hodně...tak uvidíme,co unosí prcek :wink:
27. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
Já bych řekla, že toho máme tak akorát. Celkem jsem se krotila, tak snad to mimi unosí, některé věci by byl hřích nevyužit. A už všude rozhlašuju, že návštěvy přijímám s hračkama, plínkama a plnýma kastrůlkama :grinning: :grinning: :grinning: Já mám taky celkem scvrklej žaludek jak moc nemůžu jíst, takže polívku a jídlo bych nezvládla. nebo jen trošku od každého :wink:
27. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
Jo návštěvy.....taky bez dárečků těch,co se oblékají :slight_smile:
ted jsem zase dostal tašku....ale to jsou už větší věcičky
27. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
já teď jím zase malé porce protože mě Vojta hodně tlačí na žaludek a nedovolí mi sníst moc, když si dám polévku tak druhé už nesním ani náhodou - i když já jsem snad nikdy nesnědla celou porci v restauraci, mám celkově menší kapacitu žaludku asi - ale vidět to bohužel není :sweat_smile: no dala bych si něco dobrého, ale budu se muset spokojit na večeři s rohlíkem :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
Já jsem byla nejvíc rozežraná při stimulaci, to byl fakt děs co se mnou dělaly ty hormony :unamused: :confounded: Z porodnice půjdu určitě hubenější než před těhu a to jsem fakt ráda... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
Já taky moc nesním,ale jaksi na figuře to znát není....a jsem sama zvědavá,co nechám v porodnici
27. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
no já i kdybych tam nechala těch 7 kg co jsem nabrala v těhu, těch dalších 8 co jsem nabrala při stimulce tam asi nezůstane a budu to muset hubnout až přestanu kojit, ach jo. Navíc jak mám rizikové a nesmím skoro nic dělat, jsem ztuhlá a bude to náročné se začít víc hýbat
27. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
Holky, my to zvládnem!!! Budeme čupr maminy :wink: :grinning:
27. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
jasně :grinning:
27. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
No taky mám rizikové....ale asi jen kvuli IVF-ICSi....jsem doma od začátku a přitom to asi nebylo nutné
27. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.