• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ahoj kecalky,tak my mame po kontrole,prcek v poradku,dva tydny jeste pry vydrzime a pak se dohodnem kdy na to vlitnem.jinak matraci ja mam vystuzenej molitan.a u nas v porodce delaj ctyri hodky kurzu psychoprofilaxie,prvni maminky a co se deje s telem v tehu,druha a treti s tatinky prvni a druha doba porodni,a ctvrta sestinedeli a kojeni.jo a ja zitra budu zehlit to co jsme dostali hadricky,tak jsem je vyprala a myslim ze mame vseho dostatek.a darky radsi rikam otevrene co by se nam jeste hodilo nez dostat kraviny...
27. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
Soninko,super,že jste v pořádku :slight_smile:
A se žehlaním opatrně a pomalu :wink:
27. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
piku neboj,ja to mam na cely vikend,zehleni totiz nesnasim a to budu zehlit ctvercovky :slight_smile: no akorat mam po tech antibiotikach kvasinky tak jsem dostala bobule.cipek uz je skracenej a zacina se otvirat ale pry ty dva tydny jeste vydrzime,tak doufam ze ma pravdu...
27. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Teda soni, ono nás možná porodí víc skoro stejně :grinning: Mně taky čeká žehlení, mám na sušáku 4 pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky to dělám nerada...
27. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
no jo aquil jsme hezky po sobe :slight_smile: ja mam preplneny susak pidi vecickami
27. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky koukým dneska nikde nikdo :slight_smile: Soni paráda, tak jen držte pohromadě :slight_smile: Holky jak jsem psala že A. dostala pusu na pupík, tak to byla asi nějaká slabá chvilka či co. Včera večer když jsme jeli z nákupu tak to metelil jak splašenej. Samo se teď rychlé jízdy v autě ojím, tak jsem nadávala- 1.hádka argumentoval tím, že není připoutej- super jenýe to malou neochrání. Dneska to vyvrcholilo tím, ýe když vytřel, tak jsem udělala oběd a po o. mi spadlo zrnko rýže na zem- seřval mě a já už to nějak nezvládla a bulela a bulela. Nevím proč to dělám, když ho to těší. Nejraději bych odešla, ale tak nějak není kam. Byla bych bez peněz beze všeho. Bezva víkend.Počád jen poslouchám jak potřebuje mít šas pro sebe- fajn ať má. Jen mě trochu mrzí ýe mezi ten čas na sebe nedokýže ani trochu vtěsnat mě. Ostatně pracuje docela dobře na tom že mi na tom přeatává zálet.
28. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojky,
Luci,sakra,takovej chlap tě akorát zadupává do země :angry:
Jak čas pro sebe,snad jste rodina ne??No a co s tím ted vid.....................
Takový chlapi nesnáším...jak Soninky tak i ten tvůj je asi na nic kolikrát vid......drž se holka.
28. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
piku no muj uplne.a nechci nic rikat ale luci bojim se ze u vas to taky dobre nedopadne,az se mala narodi tak ona bude pro tebe ten nejdulezitejsi clovicek a pochopis ze tim kdyz ublizuje tobe tak tim ublizuje oboum
28. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Soni,tak k tvému už není co dodat....
A Lucinka chudák má sobečka a asi chlap s docela nízkým sebevědomím,když řve na ženskou....těhotnou a ještě jeho,kterou by měl na rukou nosit ted...
28. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
Luci to je fakt chudák chlap, co na to říct. Mě třeba taky někdy řekne manžel, že mi něco spadne a podobně, ale pak to zvedne a řekne, že to tak nemyslel...je mi to líto, fakt moc. Místo aby byli chlapi šťastní a starali se, aby se maminka cítila dobře a miminko bylo taky v klidu, tak přidělávají jen stres.
Nás dnes zas namíchla tchýně - nejdřív se starala proč nemáme postýlku jinde, že by se nám tam vlezla - musela jsme měnit obyvák za ložnici, protože ložnice byla hrozně malá a s postýlkou bysme se tam nevešli a když jo, tak by tam nešlo procházet...ale každopádně jí do toho nic není, ale starat se musí. A pak se vyjádřila, že nechápe co bud dělat manžel u porodu, že je to máčka a stejně tam nevydrží - baba jedna, ta mi leze na nervy teda :angry:
28. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
piku ale to presne dela i ten muj.jinak zehleni se dnes nekonalo.ted jsem si dala mnamozni cesnecku...
28. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
právě Soni,že tak nějak mi přijdou stejný a docela se bojím,jak Luci dopadne....
tak žehlit já jdu ted :unamused:
Rio,tak to teda taky musí být něco......... :angry:
28. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
no prave piku taky mi to tak prijde,za vsechno jsem mohla ja,nic jsem mu nedovolila,jenom jsem ho omezovala...zato mu to ted zrejme ta jeho k...vynahrazuje.no ja zehlit uz nezvladnu,stacilo mi koste a mop,uz me to docela zmaha... Jo a muzete udelat kuk do albicka rychnov3 dnes tam pridavala fotecky z vcerejsiho sraziku tak uvidite meho zluteho pupika :slight_smile:
28. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
Soni,dívala jsem se na fotky.Tys snad vůbec nepřibrala :slight_smile:
Holky, pardon, že to tady čtu ale já nechápu, co se to s těma chlapama děje. Když už se "zvítězí", tak oni z toho mají nějaké těhotenské deprese nebo co. Nemám se taky bát, kdyby náhodou :frowning2:
28. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
zuli 40deka :slight_smile: ted v patek na kontrole jsem mela 40deka nad vychozi vahou,tak se i dr.radoval.no nerviky jsou svine,proto vim ze do terminu urco nevydrzime...
28. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

luci co ten tvůj chlap zase zlobí :angry: :angry: to je děs teda.... ale přeju ti pevnéí nervíky a budeme doufat,že se brzy srovná a budete šťastná rodinka :wink: :slight_smile:

soni jůůů ty máš hezkej pupííík :dizzy_face: moc ti to těhu sluší...tak jako i ostatním,ale tebe jsem viděla poprvé :slight_smile:
28. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
:wink: milu dik,to vis uzivam si to v ramci moznosti.vykulil se takhle vlastne posl.par tydnu...ale uz se to krati,ted si to zacnes uzivat ty
28. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
Lucinka si vždy postěžuje a zmizí....tak nějak nevím,jestli to naše tlachání o tom svym chce číst....Luci,jsi v poho????????
Jinak mám vyžehleno kus z hromady :slight_smile:
28. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
soni tak si to ještě užívej :wink: pak některá z vás předá hezky štafetku mě a leny :dizzy_face:

piku tak třeba nám dá vědět a pak chcce být sama... snad je u ní všechno OK
28. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem měla dneska žehlící den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža je na volejbale, tak sedím u TV a nic nedělám :slight_smile: Zítra jedeme ke tchánům, konečně prohlídnu pořádně kočárek, tak se docela těším :wink:
28. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
aquilko,tak zítra pokochej očko a nebooj brzy už ho budeš mít doma :slight_smile:

holky to já mám za sebou ranní 12tku za sebou ,ale zítra na novo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem koukala do naši diskuze první a kropinka má asi už určitě dvojčátka u sebe,páááč jsem jukala,že by jinak byla ve 39tt a to s dvojčátky asi tak dlouho opravdu nevydržela....tak by se mohla holka u nás zastavit a popísmenkovat japak se miminka mají a takyco se jm narodilo :dizzy_face:
28. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Milenko,asi máš pravdu :slight_smile:
Aquilko,já si ho u našich vytáhla včera a kochala se :grinning:
28. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
piku ty takýýýý ? :grinning: to je parádička teda :grinning:
28. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
No Milenko,taky taky :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
No já jsem ho ještě neviděla složenej, tak se těším, jak si zítra podrndám :slight_smile: Jen doufám, že je aspoň zakrytej igelitem tak jak jsem to nakázala manželovi když ho tam vezl, tak snad se zítra nenaštvu...
28. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
Já mám taky korbičku v igelitu :grinning: tak jsem jí vytáhla,nasadila a pojezdila :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
No manža to určitě zvládl, jen se děsím co s tím provedla tchýmě, snad nic... :unamused:
28. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak to ja ho mam zaparkovanej u sousedu ale vajicko mam doma tak se kocham.a luci docela chapu,potrebuje si ulevit a pak se nekam utahnou do koutku a vstrebat to.
28. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
Vajíčko máme taky doma :slight_smile:
Soninko....jen aby to s nima dopadlo dobře...ale pochybuju,jemu nevěřím podle lucijdy to není dobrý chlap a to si ona nezaslouží...
28. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
taky myslim.zadny chlap za to nestoji a hlavne ne aby tim trpelo dite.je to tezke ale nekdy nejlepsi reseni je zacit znovu.me to sice stoji hodne sil ale vim ze radsi sami nez s tim prolhanym sobeckym srabem...
28. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.