• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Jednou Soni budeš sama štastná s někým,kdo vás bude respektovat a mít rád oba dva :slight_smile:
Ale Luca k tomu rozhodnutí co dál musí sama dojít.....ted je to strašně těžký,však sama víš
28. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky tak jsem se dala do zehleni tech pidi vecicek,to je uzasne jak to bude prtave...
1. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem jukla jen jestli něco nového, koukám, že jste zatim všechny celé, já taky, ale už bych byla celkem ráda, aby ta prdola vylezla. Mám toho docela dost, 18kg navíc tahat, to je docela mazec.... :unamused:
1. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
gami ale uz to bude kazdou chvilku,ne? :slight_smile:
1. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
soni my máme 8.3. první výročí svatby tak by jsme chtěli, aby to klaplo, ale minulý týden mi prohlíželi a prý už jsem připravená na jeden prst takže to klidně může být i dřív.... uvidíme jak se tý naší prdelce bude chtít..... zatím se drží, ale už mívám občas bolesti.... Ale už se to blíží i vám všem, už, aby jsme to měli za sebou co? :slight_smile:
1. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
gami den nahoru dolu stejne to bude ten nejuzasnejsi darek predse,ne? :slight_smile: no ja uz taky zacinam otvirat a skracovat tak vim ze pujdem na svet drive,treba k memu svatku :slight_smile:
1. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky,
Gamik,hlavně at je vše ok :slight_smile:
já dnes ráno jela se sestrou do Prahy...Babystar.Sconto nábytek,Ikea...........
Pak cestou zpět ještě Mladá Boleslav.......Asco nábytek a pak do Olympie......a ted mě bolí nožky :slight_smile: jinak jsme to s prckem hezky zvládli :slight_smile:
A koupila jsem si botky a prckovi prostěradla do postýlky,koš na prádlo taky jen prckovo a rámečky na obrázky.
1. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Gami, super, že ses ukázala :slight_smile: Hlavně ať to dobře dopadne, ať už Verunka vykoukne o den dřív nebo později...
Pikusko tys toho teda dneska stihla, už jen nohy nahoru a odpočívat...
My jsme se vrátili od tchánů, kočárek jsem si pohoupala, povozila, je ještě hezčí než jsem myslela, no prostě už se nemůžu dočkat až budu jezdit :slight_smile:
1. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

jééé gami ty jsi ještě celá?? tak ať máš krásný a pohodový porod :wink:

piku ty jsi teda čiperka :wink:

holky já mám asi problém,nechci zbytečně plašit,ale jak beru ty léky na růst sliznice ,tak všechny holky berou 2-3x1tbl. a já jsem pochopila od dr. že mám brát jeden a pak mi to nedalo a koukla jsem se do protokolu co mi dala a tam mám psané 3x1 tbl. tak se teď modlím aby sliznice narostla a ketík proběhl.... :cry: :cry: :frowning2:
1. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
mili a jak dlouho to máš ještě brát? asi si zavolej zítra do CAR a řekni to, uvidíš co Ti poradí, třeba Ti dají něco silnějšího co by zabralo rychlej a nějak to ještě pomohlo
gamik super, že ses ukázala, ty už to máš fakt za pár. však ona Verunka brzy vykoukne, ješě má pár dní
já jsem dnes byla na procházce - asi hodinové a nijak náročné a to jsem si teda dala, bylo mi pak úplně špatně od žaludku a třísla taky bolí jako blázen, ach jo :frowning2: jinak kino včera super, byli jsme na Líbáš jako bůh a fakt jsem se pobavila
1. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
Aquilko,to je moc dobře :slight_smile:
milenko....snad se vzpamatuje ta tvoje sliznice
1. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
milu treba to bude dobre i tak,a cajik pijes taky?holky ja se posledni dobou zadycham i u povidani.to je des.a zitra se moc tesim po mesici do bazenku...
1. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky dneska jsem tedy slupla 3 ,ale doufám,že to bude OK... už 2 dny mě pobolívají vaječníky a jsem přifoooklá,tak snad to bude stačit,ale každopádně to dr řeknu ,kdyžtak to ještě zachráníme... uvidíme zítra na kontrole... uf uf bojíííííím :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
dobré ránk holky :slight_smile:

tak jsem asi nemohla dospat či co :sweat_smile: :grinning: jsem od pěti vzhůru .... a nebo to je tím,že jsem měla ty 3 dvanáctky ranní :grinning:
jak dopadnem na kontrole to dám vědět až odpolko z práce ju ... doufám,že to bude OK

přeji všem krásný den a sluníčkový....aspoň na dušičce,pokud nevyleze puchýř tedy :slight_smile: :wink:
2. bře 2009 v 06:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu držím palce na kontrolu, ať je vše Ok, já jsem před Ketem brala 3x1 tabletu Estrimaxu. Tak snad to bude dobrý.
2. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Milenko, dneska držím palce, ať je sliznice narostlá a můžeš jít do toho!!! :wink:
Mě v noci zase bolelo břicho a celkem dost, tak nevím, jestli bolí děloha jak se furt zvětšuje nebo fakt už poslíčci?! :confused:
2. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
Mili držím pěsti aby sliznice pěkně narostla, dej vědět :wink:
aquilo tak to já se bojím že taky nepoznám, občas mě chytně docela křeč ale protože to není pravidelné, taky nevím co to je...no asi tomu budu věnovat pozornost až se to bude opakovat. Třeba se Ti to už brzy rozjede :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já dnes začínám 8.měsíc, to snad ani není možný jak to letí, už jen pár týdnů a prcek tu bude s námi :grinning: odpoledne jedu do Gennetu na velký ultrazvuk, tak už se těším až prcka zase uvidím a manža už se taky moc těší, jen doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:

Gami přeju rychlý a pohodový porod :wink:

holky kde máme lucinku??? od tý hádky doma tady nebyla. . . snad je v pohodě
2. bře 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
angel to fakt letí, jak se narodí jedno mičo, půjde to rychle za sebou a za chvilku změníme diskuzi na maminky a těhulky po IVF :slight_smile: ještě se k nám přidá milu a leny a budeme komplet
2. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky,¨
Jo Angel,strašně to letí....koukám na ty týdny a nevěřím sama...........................
No Lucinka..snad brzy jukne :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak holky ja dnes zase litala kvuli papirum na materskou,pak se byla podivat na pronajem no a ted se konecne krmim.jo a poslicky uz jsem taky asi zazila v noci me vzbudili...
2. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Soni a co podnájem????
2. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
soni a proč budeš mít plánovaný porod a dřív a nenechají to přirozeně prostě až to přijde? nebylo by to pro miminko lepší? chápu že třeba aquila nesmí přenášek k vůli těhu cukrovce, ale proč to máš Ty?
2. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
piku no jeste si to musim rozmyslet ale asi jo.rio kvuli tomu ze chci u porodu sveho dr.a on normalne neslouzi a taky kamaratku ze slovenska a to se musi zorganizovat a vypada to ze stejne do terminu nevydrzime...
2. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
soni to bych si teda být tebou ještě fakt rozmyslela...Já mám z toho vyvolávání spíš obavy, kdybych nemusela, tak do toho nejdu. Pořád doufám, že se třeba prcek rozhodne sám trošku dřív...Co podnájem?
2. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
no uvidíš, já bych taky vyvolaný nechtěla pokud bych nepřenášela, říká se, že mimi jde na svět hlavně když je všechno zralé a připravené, pokud máš předčasný porod - ne teda o moc, tak je to prostě dřív připravené ale pokud máš vyvolaný a dřív, tak to nevím - navím ty máš termín až za 6 týdnů skoro, ne?
2. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
aquil nemas mit z ceho,akorat jediny rozdil bude ze jine maminky do porodky dorazi uz s rozjetymi kontrakcemi a ty je tam budes prozivat od zacatku.ale to mi vubec neva,pro me je dulezite ze tam budu mit u sebe ty lidicky kterym duveruju.
2. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj, tak teď sem přijela domů, byla sem ještě u švagrový a nějak sem se tam zasekla. . . prcek je v naprostým pořádku, váží 1700g a odpovídá 31.tt ale kolik měří přesně nevím, nechtěl se nechat změřit a ani vyfotit :slight_smile:
tak zítra mě čeká ještě poradna, tak jsem zvědavá co se mnou doktor vymyslí :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
angel Vojta měl ve 31 tt taky 1700 g :slight_smile: to je prý úplně tabulkové :slight_smile: a oni ho neměřili, říkali že to stějne moc nejde a že to není tak důležité, důležité je aby měl dobře rozměry hlavičky a té kůstky na noze, podle toho poznají že roste jak má
2. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem tu na skok......

nejprve moooc děkuju jak jste mi drželi palečky jste moooc hodné...

tak na kontrole diobrý,doktorce jsem to řekla až po UTZ a sliznice je 7,2mm tak na další kontrolu jdeme ve čtvrtek,tak to se rozhodne ještě jestli půjdu ted nebo příští měsíc......a paní doktorka byla ráda,že jsem to přiznala,páč kdyby tadyten ketík nevyšel,tak by mi třeba dala výšší dávku léků a mohlo by mi to ublížit... sice se mě ptala jestli nechci ketík odložit,ale já jsem nechtěla,tak jsme se domluvili,že se rozhodneme až ve čtvrtek..... holky kolik má být sliznice na ketík? já mám cyklus 30-31dní.....soni ty jsi byla na ketíku tak bys mohla něco písnout :wink: leny taky,ale ta tady asi najukne až ráno z práce :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.