• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
My jsme měli podle měření hlavičky 1500g a podle nožiček 1600g. Asi bude mít mimi dlouhé nohy po manžovi :grinning:
2. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
jinak angel gratulace k úspěšné kontrole :wink: týýýju už 8 měsíc??? to to letí teda...... chjoooo
2. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
mili to je dobře, že jste se tak domluvili, rozhodně jsi udělala správně že jsi to přiznala, jinak na ketík nevím teda kolik má být sliznice, ale ještě vyroste, ne?
aquilo já jsem zvědavá jak bude velký Vojta, protože já měřím 156 cm a manžel 185 cm tak po kom asi bude :grinning:
2. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
milenko, dobře, že jsi to řekla, přinejhorším se to posune, ale věřím, že ještě doroste. Já bych řekla, že stačí tak kolem 10mm. A dr. ti to neřekla?
2. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Já teda nechci Soni odrazovat,ale taky bych si nenechala porod vyvolat předem....ale ty s tvýma stresíkama třeba vyvolání ani potřebovat nebudeš...........
Gratuluju ke Ko :grinning: teda 1700.....macík :wink: tak to má být........... :wink:
milenko,tak držím palečky na čtvrtek :grinning:
2. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
ptala jsem se...úplné minimum je 6mm ale asi by chtěla dr aby byla větší.... myslím,že do čtvrtka ještě něco naroste,tak uvidíme jak dopadneme.... kamarádka co byla na ketíku ,tak říkala,že ani těch 7mm neměla,tak uvidíme,bude to takové překvápko :wink:
2. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky,
¨
mil to je dobře že jsi jí to řekla narovinu,pokud vím sliznice by měla být 8MM :wink: držím palečky ať vyroste.
2. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
mili min.je tech 7 ja ale jedinou sliznici mivala ukazkovou vzdy tak 12.piku nezrazujes ale ja jsem za to fakt rada,budu nachystana a budu mit tam lidi ktery chci a to je podstatne,je to stejny porod akorat budu vedet datum.
2. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Soninko,je pravda,že po tom tvém neštěstí s chlapem aspon u porodu nebudeš sama a bude tam někdo,komu věříš :slight_smile:
A kamarádka přijede kvuli tomu???
2. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
soni, co já vím od známých co rodily vyvolávaně, tak to stejné není. Kontrakce jsou o hodně silnější, spoustě ženských vyvolávačky nezaberou a nakonec končí akutním císařem... Já z toho prosě obavy mám.
Milenko, tak to bys měla být v pohodě, za 3 dny sliznice ještě určitě naroste :slight_smile:
2. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu, já měla 13.den cyklu na UTZ sliznici 11,5, ale neboj, to ti ještě určitě naroste, to dopadne.
2. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo ona dorazi jenom kvuli nam.aquil to ale srovnavat nejde,kazdy porod je jiny i u stejny zensky,tak jak muze vedet ze nevyvolany by byl min bolestivy?!to je blbost.a tady u nas vim ze netrapi zbytecne a holky rodili krasne.
2. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
no kazdopadne nikomu nic nevnucuju,tohle je proste muj nazor.a hlavne holky berte to tak ze vas ma kdo odvezt do porodky,ale me ne,a v noci treba nekoho shanet by bylo pekne blby.
2. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
leny tak to jsi měla krááásnou sliznici :wink: si jí asi půjdu ve čtvrtek někam koupit či co :grinning: :grinning: :grinning:

soni ,takhle jsi měla celé těhu nervíky,tak tadyto ber jako takovou sladkou odměnu a taky to,že s tebou budou ti blízcí co s nima chceš být :slight_smile: :wink:

tak já jdu hajíí ,tak brou brou :wink:
2. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz
milu no prave,alespon tohle si chci prozit v klidu a pohode.a jsem vdecna za dr.ktereho mam.
3. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
soni,to ti věřím a moc ti přeu aby porod byl v klidu a ty jsi byla už jen a jen šťastná :dizzy_face: :wink:
3. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Milu v první řadě moc budu držet pěsti zítra na KO, co vím tak sliznice by měla být min. těch 7mm a pokud jsi v po měla 7 a něco tak by to mělo být dobré já snad nikdy neměla víc než 8 nebo 9mm :wink:
Aguil kontrola krásná 1700g je parádní váha. to bude pěknej cvalík :grinning:
Soni je dobře že u porodu budeš mít své bízké, kteří Tě podpoří, to je základ a pak už to půjde jako po másle :slight_smile:
Leny to by jsi mohla být velkopěstírna sliznice :grinning: Páni to jsou rozměry, úplně jak z učebnice :grinning:
Holky já byla včera taky na KO, celou ned+li jsem necítila pohyby a pak v noci nespala a pořád malou provkovala a nic! :astonished: Ráno v čekárně jsem to říkala sestřičce a ta na mě vykulila oči. Na Ko srdíčko tlouklo pravidelně a teprve když jsem dostala šneky od monitoru na bříško, tak se A. rozhodla že teda jako šťouchne když všichni tak prudíme. :grinning: Pak při čekání na hematologii dělala vrtulník a byla to paráda až nadskakoval svetr :slight_smile:
jo a u nás neděle stála opravdu za...večer byla zase hádka a já už raději ani nekomunikuju a nic neříkám, ani není chuť.
Jo anechala jsem se ošmikat. zkrátila jsem hárko o 20 cm aby měla Alenka fešáckou mamču, a docela dobrý :slight_smile: Manžel si toho všimnul asi po2hod, ale co mě se to docela líbí :slight_smile:
3. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Jo a A. váží 1347g :slight_smile:
3. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
soni my to nemyslíme špatně, opravdu. Mě jen přijde zbytečné vyvolávat porod nějak moc dřív, kdybys byla po ukončeném 38 tt kdy už se bere mimčo jako donošené tak si fakt myslím, že to je jedno, ale dřív mě to přijde zbytečné...já vím, že Ti říkal doktor, že už se to blíží, ale vezmi si že mě to říká iž dlouho, čípek nemám žádný a CS 5 a stejně nerodím a je možné, že do toho 38 tt vydržíme a rozhodně bych to neurychlovala, jen ať se Vojta pěkně dopeče. Ale jinak chápu to, že chceš mít jistotu,že tam s Tebou bude někdo známý. A s tím odvozem - to se neboj, na to si můžeš volat sanitku, nám tot aky říkali
3. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
soni jaký porod bude se fakt nedá odhadnout, já jen, že mě to prostě straší, ale možná úplně zbytečně a půjde to jak po másle...Určitě je lepší když s tebou někdo blízký bude, to se pak zvládne daleko líp :wink:
luci, to psala angel, náš "macík" už bude mít kolem 3kg :grinning:
Já jdu zítra ještě ke svému dr. a pak už budu chodit do porodnice. No počítám, že tam půjdu tak 2x a už asi rozhodnou, kdy na to vlítnem :confused: Ve čtvrtek se jdu taky ještě ostříhat a dodělat melír, ať jsem na ten porod krásná :grinning:
Jinak dneska mi po opětovném bombardování konečně sdělili, že postýlka nebude. Ti mě tak nas.ali...No ale nevadí, objevila jsem jinou, levnější a asi i hezčí, kterou mají skladem, tak snad to klapne a do konce týdne bude doma. Už jsem ji objednala a tam to stornovala, jejich problém, že přišli o kšeft, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Jsme to ale trdlo, já chtěla napsal Angel ale nějak jsi se mi tam přimotala Ty :sweat_smile:
3. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
s tou postýlkou by mě to taky nas..., jsou nějaký voráchlý nééé, :angry:
3. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
tak s tou postýlkou by mě to taky naštvalo - jako oni by Ti ani nedali sami vědět že nebude? to je fakt drzost.Ale dobře že máte v záloze jinou a určitě ji budete mít brzy doma
já jdu do poradny taky zítra a ještě tam půjdu asi jednou a pak bych ráda už přešla do porodky tak uvidím co mi řekne
jinak kamarádka měla dva porody normál a jeden vyvolaná a říkala, že bolet to víc asi nebolí, spíš jde o to, že ty kontrakce nepřijdou postupně od menších, ale hned ty silné tak Ti to přijde jako že to víc bolí, ale zas eto měla kratší - ale to mohla mít i třeatím porodem
3. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky....
Luci....tak si povídej s náma a je to :grinning: a určitě ti to moc sluší.Alenka na tebe bude pyšná :slight_smile: já chci ještě k holiči tak za 14 dní...............
Aquilko,jojo jejich chyba :grinning:
3. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak teď mi volala ta paní z firmy co jsem objednala postýlku, že by ji měli až příští týden, ale že ji tam měl někdo jiný rezervovanou a že na to tolik nespěchá, takže mi ji hned zítra pošlou. Super!!!! To je aspoň jednání na úrovni. Asi nám tamta nebyla souzená, tahle má navíc šuplík, tak jsem vlastně ráda, že to tak dopadlo :grinning: Tak už snad začnu věřit, že to bude všechno nachystané než odjedu do porodnice...No abych to nezakřikla, zas mě trochu pobolívá břicho, ale nic velkého, tak snad to bude OK :wink: :slight_smile:
3. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Aquil no paráda, alepoň je vidět že když se chce tak to jde :slight_smile: Holky představte si, tatík odjel s rodinkou v sobotu na hory do Itálie, v po telefon, manželka si zlomila nohu, asi přijedeme dřív v út- je jasnačka že přijedeme dřív ukradli mi lyže :grinning: No jo když je chachar nechá celej den na sjezdovce, tak nevím čemu se diví :slight_smile: druhý den se šel podívat jestli tam náhodou někde nejsou. dšělá jakoby tam nejezdili češi :grinning:
3. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
ty jo koukam ze ty problemy s postylkama teda vedou,ja jsem rada ze uz je doma.jo a ten porod nebudem delat zbytecne drive,vse planujem tak aby telicko a prcek byl nachystany,ne nasilu.
3. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
LUCI....jako je nechal venku?????? :grinning: :grinning: :astonished: :astonished:
3. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak to my jsme šli do obchodu, vybrali postýlku a protože ji měli na skladu, tak rovnou jsme ji vzali. A stejně tak kočárek a podobně, takže jsem byla v klidu :slight_smile:
Luci to je taky dobré :grinning:
holky jak se poznají ty poslíččci? mě někdy pichá víc v podnříšku ale někdy jen na levé nebo pravé stranš,ě může to být taky ono? ach jo, já snad ani nepoznám až budu rodit, pokud ta bolest nebude fakt extrémně silná
3. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
rio, já myslím, že píchání to není. Jsou to prostě bolesti v břiše nebo v zádech a hlavním znakem je, že jsou nepravidelné.
3. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.