• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no tak to asi poslíčky nemám nebo já nevím-kéž by mě nejdřív praskla voda, to bych aspoň věděla, že mám jet do porodnice
a bývá vám někomu špatně od žaludku? mě totiž docela jo a nevím jestli to patří k tomu
3. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
No mě je teď poslední dny právě chvílema blbě, tak jsem si říkala, že jsem snad nechytla nějakou tu střevní chřipku co tady teď řádí. Ale vzhledem k tomu, že je to furt stejný, tak si myslím že je to tím, jak mi mimi tlačí na žaludek a jak se tam různě převaluje :slight_smile: Já myslím rio, že ty porodní bolesti nastupujou postupně, zesilujou a když začneš měřit a bude tam pravidelnost, tak bude ještě dost času dojet do porodky. Teda aspoň já si to tak představuju :grinning:
3. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak žaludek taky občas bolí.....to jak na něj mimi tlačí..........
taky mám strach,že to nepoznám,,,,ale prý to poznám zaručeně,říkali na cvíču...bud voda,nebo kontrakce a budou pravidelné............
3. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
teda holky aby jste začali rodit a vy jste to vůbec nevěděli :grinning: :grinning: to nééé určitě to poznáte nebojte a i poslíčky asi taky néééé? se zeptejte dr na kontrole at máte klídek :grinning:
3. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
no mě taky bývá špatně po chvilkách a každý den trochu, tak to asi bude opravdu tím jak tam Vojta tlačí a mele se - pohyby teda cítím pořádně a hodně často, je to pěkný neposeda
3. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Rio buď ráda, ta moje má teď období klidu a je to dost divný protože jsem zvyklá na vrtulník :slight_smile: A holky myslím, že porod poznáte :wink: Tyjovka mě teď zase usadil ten můj, ale total. Mluvila jsem s nim po tel. a říkal že sousedka porodila holčičku a že jim napíše gratulacia td. jsem se zeptala jestli to neni divn, když se pomalu ani neozdravíme, atk jako že to je krásný atd. Je fajn jak ho berou cizí děti a vlastní ho nezajimá. se picnu jak se před ostatníma dělá hezkej. Já včera dostala od dr. vynadáno že jdu s váhou dolu a to je mu fuk- nejspíš moje vina :angry:
3. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Lucinko,až Alenku uvidí,tak se z ní pos..... uvidíš :grinning:
3. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
no me hlavne pali zaha a taky toho nemuzu moc snist,je to tim ze prcek tlaci na zaludek.a ze by jste nepoznali porod bych se opravdu nebala.luci je mi to vazne lito,hlavne vim jake to je,luci pevne nervy a neboj mala si rezervy najde,stradat nebude.
3. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
No snad malá strádat nebude, panž jestli jo tak teprve pozná co je to žhavení lebky zvané budík :rolling_eyes: Udělala jsem si radost a A. taky a objednala jsem nás s na focení pupíku a jestli se bude chtít manžel zůčastnit, fajn jestli ne ať si trhne... :slight_smile: Našla jsem krásný foto pupíkl na netu a nebylo to nai přeplácaný tak se hodíme do gala aby z nás byly fešandy :grinning:
3. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Luiko,a kam se jdete fotit???Někam do atelieru??
3. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
luci jasně, to je potřeba udělat si radost a na m. kašli, já si taky myslím že až bude Alenka na světě, tak s ní bude hotový, aspoň bych vám to teda přála
jinak Alenka si určitě má s kama brát, vezmi si že já jsem do 8 měsíce měla nahoře 4 kg a Vojta taky rostl jak měl
3. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tak jsem jako jediná tady,která kyne??????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
No já měla naposledy 12kg nahoře, takže zásobičky by byly :slight_smile: Jj půjdeme do atelieru kuk sem http://www.cernyfoto.cz/fotogalerie/rodinna-fotografie/ Ještě nemáme termín, ale ten doladíme :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Rio koukala jsem na účes a mooc sluší, já mám teď přibližně stejně dlouhý vlasy, jen trochu jinak sestříhaný :slight_smile: V těch kratších vlasech jsi omládla fakt! :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
luci díky, mě to zas tak nepřipadá, měla jsem trošku jinou představu - navíc mi teď rostou strašně rychle vlasy a mám pocit, že už to ani nejde poznat že jsem ostříhaná :slight_smile:
pikus já kynu taky, nejdřív jsem měla za 8 měsíců 4 kg a pak za dva týdny najednou dalíš 2 kg a teď to ani enchi vidět
3. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
holky klid mimis si fakt veme co potrebuje,ja jsem toho priklad,prcek je ok a ja az ted mam vychozi vahu.takze klid.ted jsem dorazila z cvica a jedne holce tam prdla plodovka,tak ji vrchni hezky odvedla na oddeleni :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
Jeee lucinko,to budou krásný fotky :slight_smile: oufám,že se nám pohlubíš.....
Já vím,že váha víceméně nemá na mimi vliv......já mám na poslední KO nahoře 12kg....a asi ještě půjdu nahoru :astonished:
3. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Jů Soni, tak to bylo v pravý čas a na pravém místě :grinning: pochlibím jdeme tam 16. tého :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
to jí fakt dobře vyšlo, měla to pak po ruce. Moje kamarádka zase byla jeden den dopoledne v porodnici v poradně, doktor jí ještě říkal že už by mohla rodit aby nepřenášela .- měla vysoký tlak, ale že zatím to nevypadá. Šla ještě od něho do bufetu v nemocnici se svojí mamkou na kafe a tam jí prdla voda, takže se vártila do poradny a tam se doktor divil co tam ještě dělá :grinning:
3. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Jééé holky,teda to jsou story :slight_smile: no já nemám tu tašku zbalenou...tak ještě at se nic neděje :slight_smile:
Jinak na cvíču s paní vrchní z porodnice by mi to asi nevadilo.........aspon bych byla pod dohledem
3. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
no jo mela to hezky za rohem,hezky ji to vyslo a jeste v terminu
3. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
No to jo :wink:
3. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
tak dnes jsem se vubec nevyspala,celou noc jsem se budila a v sedm me vzbudil pes a uz nemuzu usnout,mam hlad a je mi blbe :frowning2:
4. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
soni jáák jako,že ti je blbě ?? mě vzbudil pesan v půl sedmí,tak jsem už zůstala taky vzhůru
4. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
milu nevim asi od hladu,slupla jsem jablicko a susenku a je to lepsi.ted si napustim vanu,udelam snidani a pujdu do sporky a na financak s danovym...
4. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
soni ,tak v koupelně opatrně,pokud se necítíš,tak at se ti neuděla zle ještě víc... víš,že jsi sma doma...... tak úspěšný vyřízení na úřadech... já nemám ráda úřady na to musím mít peciální náladu :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
ja je taky nemusim,ale co se da delat.neboj uz se krmim je to lepsi.
4. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
soni tak to je dobře,že ti je už lííp.. mimísek měl hladík,tak to dal dostatečně najevo že :slight_smile: tak hlavně,že už je to OK
4. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Dobrí ránko :slight_smile: Soni to chce pořídný kus snídaně, já si pro ni taky tď byla :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
no dala jsem si jabko,susenku zavinace... :slight_smile: ted jsem vylezla z vanicky,pujdu vysusis sisku a vyrazim...
4. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.