• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
luci ahojky :slight_smile: a brýý ráno :slight_smile:

soni tak pevný nervíky na úřadech :wink:
4. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla včera v poradně, CS je pořád 0 takže zatím dobrý, myslím že v pohodě vydržíme aspoň těch 5týdnů :slight_smile:
jo a jinak mám nahoře už 13kg
dnes musím odvýst mamku k doktorovi a pak mě čeká kolečko po úřadech kvůli stavebnímu povolení :angry:

Luci my chceme s manžou taky někam do ateliéru, ale ještě jsem nebyla schopná někam zavolat a zjistit co a jak :sweat_smile:
4. bře 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
angel,tak to udělej ,páááč ty fotky s pupíkem jsou úúúúúžasný :dizzy_face:
jinak gratulace ke kontrole
4. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
děkuju. . . ty jdeš zítra viď ? Budeme ti s prckem držet všechny palečky :wink:
4. bře 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
angel díky moc ,zítra jdu až polem poledne,tak až se vrátím písnu,dopolko tu nebudu budu spinkat po noční :wink:
4. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
tak jsem spatky,danove mam podano,uz aby byly penizky...
4. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
soni jj aspoň budou korunky pro mimíska :slight_smile:
4. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
nebo na pronajem a abychom nechcipli hlady :frowning2: ted jsem si pobrecela jak zelva,bratrankova manzelka mi poslala fotku male,uz ji bude v dubnu rok,je krasna,jen nevedi co se deje u nas doma a stacila veticka jak bude manzel stastny az se prcek narodi a jsem zas mimo,do toho jsem mluvila s advokatem a moc mi neporadil v cem jsem potrebovala,takze zas jeden den na p... :frowning2:
4. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
soni nebooj to bude dobrýýýý ,vím,že v těhu je to jiné jak má ženská splašené hormony,ale ty jsi silná a statešná holka..... tak si jí to měla říct,co se stalo jistě by se vyvarovala téhle větičky.. vím pak to zabolí.... a je to divné že neporadil,když byl zezačátku takovej optimista a silák v kranflecích... :confused:
4. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
milu ono je dost tezke mluvit o tom nazivo natoz pres maily nebo smsky...
4. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
soni no to joo,ale aspoň zase budou vědět načem jsi a nebudou psát takovéhle meili a smsky
4. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš jdu se natáhnout,vstávala jsem brzy a jdu na noční a zítra dopolko toho taky moc nenaspím... tak pak v podvečer zase příjdu tak zatííím papa
4. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem courala po městě...,a u kamarádky na kafe jsem byla
ted dlabu zapečené těstovinky...už mám přídavek :grinning:
Soninko,měli by to vědět.....at to máš za sebou víš
4. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
olky tak jsem zpátky z poradny, jsem otevřená na 1 prst, ale rodit zatím nezačínám, doktor říkal - stačilo by vám povolit jeden pohlavní syk a už byste rodila, stačí malinko pošťouchnout no ale radši to nechám na Vojtíškovi, myslím že ještě týden- dva vydržíme, uvidím. Teď mě teda po poradně víc pobolívá břicho, ale asi je to spíš z toho jak ve mě dr. šťoural monitor byl ukázový, Vojtík vyváděl jak šílený a mlel sebou, vždycky bylo vidět jak srdíčko zabušilo víc když se hodně pohl - no je prostě hodně aktivní a doktor říkal, že to je dobře - jen mě to dává teda zabrat. Streptokok negativní a opět se mi po 14 dnech vrátily kvasinky, takže jsem zase dostala bobule na zavádění - z toho taky ten výtok jak jsem si tady stěžovala - dělal mi test na plodovku a negativní.
Jo a on mi furt říká jak mám ležet s nohama nahoře, no to bych se zbláznila, by mě zadusily ty žaludeční šťávy jak se mi neustále honí krkem, fuj prý bych neměla mít ani výš právě hlavu, ale kašlu na to, fakt bych to nevydržela a navíc se mi špatně dýchá když mám hlavu dole
jo a za týden mám nahoře další kilo, takže celkem už 8 - a to vypadalo tak krásně jak nepřibírám a teď to teda nějak letí, ach jo
4. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
RIO....tak neštouchat :grinning: at se vojtík dopeče :slight_smile:
Jo a ležet na zádech s nohama nahoře mi teda taky nejde..........ale občas lehnu na bok a nohy podložím,taky to je celkem úleva.
Jo a 8 kilo je kráda,co blázníš :grinning:
4. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky,
ta jsem taky zpět od dr. Monitor zase ukázkový, mimi se dneska předvádělo krásně :slight_smile: Dr. říkal, že se to trochu pohlo, čípek začíná měknout, je to prý normál nález na 14 dní před porodem. Streptokok negativní, tak jsem ráda, ještě jsem dostala globule na zavádění, mám trošičku mykózu, tak spíš preventivně před porodem. Příště už jdu do porodnice, musím si tam zavolat a objednat se. Pak jsem ještě byla koupit chránič matrace do postýlky, zajela jsem i do toho spešl obchůdku s kojícíma podprsenkama, byla tam fakt skvělá ženská, poradila, doporučila, jsem moooc spokojená. No a nakonec jsem zmákla nákup v Globusu a jsem zas vyřízená. Čím dál víc mě všechno zmáhá...Ale psali mi ráno, že posílají postýlku, tak už budeme mít fakt všechno :slight_smile:
rio já myslím, že ještě vydržíš a s kilama si nedělej hlavu, já jsem taky teď za týden přibrala 3/4kg, to už je možná i voda co zadržujeme ke konci, takže žádnej stres...
4. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky,teda vy máte obě dobré ko a hodná miminka..................
mě už dnes zmohla cesta do kopce......jsem na sebe zvědavá,až budu jak vy
4. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
jo a já mám CS už 6 tak doufám, že ten prood bude fakt rychlý - teda až mě manžel stihne zavézt do porodnice
aquilo super poradna, konečně se něco děje, co? To já si teda nemůžu stěžovat, u mě se děje furt :grinning:
mě zmáhá pikus úplně všechno, popravdě i kdy mi sex byl povolený, obávám se, že bych to nevydýchala :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
No u nás zakázaný není a stejně se nekoná :grinning:
4. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
a to ja bych si dala rict a neni s kym :frowning2: jsme to particka.rio na to jak dlouho plasite s vojtikem tak to vypada na zdarny konec skoro v terminu,holky no hezky to zaciname rozjizdet...to bude jeden mimisek za druhym :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
No já jsem si říkala, že tak týden před porodem zkusím ty "vypuzovací" mrtody -schody, úklid no a i sexík, ale taky si vůbec nejsem jistá, že to zvládnu... :grinning:
4. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Aquilko,jen sexík,na ostatní se vykašli jo??? :grinning:
4. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
pikus a já se zase vykašlu asi jen na ten sexík :grinning: já jsem si taky říkala, kdybych za 14 dní nerodila že bych to už popohnala - ještě mi říkal že i horká vana by mi to asi teď rozběhla, tak to mám v záloze a dost bych si to i užila :slight_smile:
soni taky si říkám, myslím že mě zbytečně stresoval, ale zase asi je lepší že je starostlivější než kdyby to bral na lehkou váhu - a to netuší že z celodenní ležení s nohama naoře nedodržuji vůbec - to mi řekli v nemocnici že není potřeba ale on si na tom trvá
4. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
RIO,,,já asi taky..... :grinning: budu mýt okna a skákat do 4 patra po schodech nahoru a dolů :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
piku tak na to skakani se prijdu podivat :slight_smile: ja sotva vylezu jedno patro ne skakat...
4. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
No Soni.....to byl foooooor.......dnes jsem sotva vyfuněla kopec z města :grinning:
4. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
No já se obávám, že udělám příští týden všechno co bude ještě doma potřeba a na hrátky už mi nezbudou síly :grinning:
4. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
já bych toho měla udělat ještě taky hodně, ale nemám na to sílu, jak se snažím dýl něco dělat tak mě tvrdne břicho...ale něco udělá manžel a zbytek počká ne? :grinning:
4. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
No jasně rio, však se to nezblázní. Já plánuju už jen takové běžné věci-převlíct postele, uklidit atd. Ale i z toho jsem vyřízená, takže to budu prokládat odpočinkem :grinning:
4. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
No holky,však chlap taky umýt okno,nebo vyprat ne????Přece nemůžeme nosit miminko,rodit a ještě vše okolo a chlap????jen to zapít...........
4. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.