• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Rio, hlavně hezky odpočívej ať se to zase uklidní. Je důležité, že je Vojtíšek o.k. a ležením si alespoń odpočineš.
15. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
moc děkuju za přání :slight_smile:
rio hezky odpočívej a neboj Vojtíškovi se určitě ještě ven nechce :wink:
15. pro 2008 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
Rio,tak hajat a odpočívat :slight_smile: a bude to dobré :slight_smile:
jedu na cvíčo,pa pa
15. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky,
tak ja vcera mela priserny vecer... stavil se tady manzilek a chytli jsme se ale tak ze jsem celou noc poradne nespala... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
proste vsemu jsem na vine jenom ja, on je hotove nevinatko, o auto se musim doprosovat... je predse lepsi kdyz budu ja tri krat prestupovat cestou na kontrolu, nez on jednou cestou do prace... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no a dnes jsem byla v koline na 3Dcku a vysledek? no nic jsem neplatila, protoze nebylo za co, prcek se rozhodl schovat tvaricku do placenty a nic s nim nehlo... :frowning2: takze jsem trosku smutna. :frowning2: jediny vysledek je ze vim jestli je to kluk nebo holky, to nam ukazal rovnou na kameru... :sweat_smile:
15. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
soni a copak to je holčička nebo chlapeček ?? řekneš nám to ?
s tím manželem,mě příjde,že tě jezdí akorát nervovat,asi bych v jeho přítomnosti se snažila být v klidu,ale nejde to,když jsi těhu to je jasné... je to mazec co on si tedy myslí....
15. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
milunko nereknu, zatim urcite ne, je to moje male tajemstvi... :dizzy_face:
no ono s tim mym uz nic nenadelam... proste premysli tim spodnim mozkem... a to mu uplne zatemnilo ten ostatni rozum... :frowning2:
15. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Rio, tak se držte, ať vydržíte co nejdýl, neboj, to zvládnete.
Milu, ahooj, jak se vede, co v práci?
Soni, ještě si prcka užiješ, ještě že jsi nemusela platit, to koukám, že se nemusí platit, když se neukáže.
Angel, taky se přidávám s gratulací, vše nej, nej, nej.
Piku, hezky si zacviš a moc to nepřeháněj.
15. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
no leny jak kde... cetla jsem ze prave v arlete chtej zaplatit alespon pulku i kdyz ti nic nereknou a neukazou, akorat ti daj jiny termin za pulku, ale to by pro me nebylo, ja to mam fakt daleko...
a tady me prijemne prekvapili... i kdyz me to trosku mrzi... ale do toho dubna to uz vydrzim... :dizzy_face:
15. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
soni týý ju ty budeš zajemná :slight_smile: ale neva :dizzy_face:

rio hezky odpočívej ať se Vojtíšek ještě velebí v pupíku :wink:

Angel taky se přidávám ke gratulantkám ......přeju všechno nej nej nej nejlepší :dizzy_face: :grinning:

leny no já tiše závidím holkám,že teď jsou doma ,ale aspoň mi to rychle utíká a jsem mezi lidma a do práce jdeme do 22.12. a pak zase až 2.1.09 tak aspoň trochu odpočinku tedy... :slight_smile:

piku a aquilka si ted protahují tělíčka tak se šetřte maminy :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
soni ... myslela sis furt ,že to bude kluk,tak si myslím,že to bude holčička :grinning: :dizzy_face:

holky tak cooo uděláme sázku co bude sonica mít ? :grinning:
15. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
Já budu chodit do práce i mezi svátky, jsme tam v oslabení.
když nám to nechce říct :grinning:
no ja dnes vynechala plavanicko... dnes byl narocnej den i bez toho... :sweat_smile:
milu vzdyt uz jenom chvilku, jeste tri mesice a vite to taky... :grinning:
no práávě,tak aby to nebylo takový to jen čekání,tak proč to tady nespestřit přecííí :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
Tak já tipuju kluka.
15. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
no holky kazdopadne je to 50/50 :grinning: :grinning: :grinning: anebo zavolame pritely na telefonu... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
Soni, jen si to hezké tajemství uschovej, je to jen tvoje. Všichni budeme pak hezky napjaté, co to bude. :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
sonico...hoď sem číslo a my ti zavoláme :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
leny no je to neco co mam jenom ja... :dizzy_face:
15. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
Tak já se pro dnešen loučím, pápá, zase mrknu zítra.
15. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
holky,když jste založili nové témátko....hodili jste sem i tabulku ? sice asi není už moc potřeba,ale třeba by jsme jí tady mohli mít néé ? :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
leny papa a to já jen sonicu trochu zlobíím,ona nám to pak poví sama až se to mimčo natodí,že jo soni :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
milu 120/90/120 :grinning: :grinning: :grinning:
jojo az se narodi tak to budete vedet... :wink:
15. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
hmmm sem zvědavá kam se dovolám teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak super ,že pak to budeme vědět :dizzy_face: :grinning:
15. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
holky já se budu pro dnešek loučit,jdu na noční,tak ještě si nachvilku dáchnu ,tak papánek třeba zítra :slight_smile:
15. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
papa
15. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Soni,tak ty budeš tajemná????? :grinning: no nevadí,hlavně že to je v pořádku a mrzí mne,že jsi miminko neviděla :unamused: tak v tom případě je to stydlivá holka :grinning:
16. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile:
Tak soni tajemství? :wink: To my máme taky, ale fakt to nevíme, chceme překvápko. Teda víc manžel než já, ale já už jsem se s tím jaksi smířila a těším se stejně jako bych to věděla.
rio-tak hezky lež a hýčkej Vojtíška, určitě ještě chvilku u tebe vydrží. Hlavně abys to zvládla doma a nemusela do špitálu...
Mně se dneska v noci zdálo, že rodím!!! Včera jsme se totiž v kurzu bavily o porodnicích, tak asi nějaká asociace. No prostě pako... :grinning:
16. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
Aqilko,my se taky bavili o porodu :slight_smile: na cvíču :grinning:
a v albíčku je aktuální foto matyáškova domečku :wink:
16. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahoj holk\, panečku tady už se skoro rodí :grinning: Holky mám zase chřipku jako trám-bezva. :angry: Byla jsem ráno běhat vše nutné a teď už ležim v pelechu a pokusim se dohnat spánkový deficit z dnešního večera.
16. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.