• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no to me staci zamest a vytrit podlahu a jsem grogy :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Ahoj, jsem zase tady :slight_smile:
Rio tak super za chvilinku bude Vojtík doma v pelíšku.
Angel je dobře že je cs 0 ještě je fůra času :slight_smile:
Holky úklid néé, mě stačí vylízt do chodů a funím jako armáda :sweat_smile: Dneska jsem si přivezla pidi věcičky co jsem měla u tety ajsou fakt prdácký :grinning: Ještě přemýšlím o proutěném koši, dolu do obýváku a kuchyně by se mi mooc líbil :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
Luci,mě se taky strašně líběj...ale v bytovce zbytečné...........
4. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
luci já mám proutěný koš na mimi půjčený do jídelny a je super že se dá převézt i do obyváku a kde bude potřeba
tak věcičky nafoť a pochlub se :wink:
převléct peřiny bych taky asi měla, nechám to na víkend, manžel pomůže. teď mám kupu prádla na žehlení tak přemýšlím že to postupně budu likvidovat
4. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Holky,jedu na cvíčo,tak pááááááááááá :wink:
4. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě dneska noc na prd. Furt jsem se budila, chodila na záchod, když jsem se chtěla otočit v posteli, tak mi to přišlo jako nadlidský výkon...Na zádech už nemůžu ležet vůbec, tak jen střídám boky :frowning2: Ale za chvilku vyrážím k holiči a dovezou postýlku, tak mám hned lepší náladu :slight_smile:
5. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
aquil o noci vubec nemluv.byla priserna.taky jsem se nevyspala,to vcerejsi tvrdnuti bricha mi dalo zabrat.a jeste jsem se brzo vzbudila,hruza.
5. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Soni asi něco bylo ve vzduchu nebo nevím, tak hroznou noc jsem ještě neměla, jestli to tak bude furt nebo horší tak půjdu k porodu ja troska :confounded:
Jinak jsem se objednala do porodnice na kontrolu, jdu v úterý, tak už se možná dozvím termín :confused:
5. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
no ja mela tak priserny i den,jak jsem se zvedla tak jsem mela brisko jak kamen a to jsem nic nedelala.ja se bojim abych to jeste ten tyden vydrzela...
5. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
holky taky se přidávám k příšerné noci, nemohla jsem usnout vůbec asi do 2 ráno, jen jsem se snažila nepozvracet z těch kyselých šťáv co se mi furt vrací - omlouvám se že to tak píštu, ale je to fakt šílené, nepomáhá vůbec nic, ani Rennie už...no na záchod chodím dvakrát za hodinu nejmíň - dnes jsem šla i 4 x za hodinu, takže taky výborná noc :confounded:
5. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Holky tak s tím spaním je to opravdu asi ve vzduchu přesto, že se manžel odstěhoval spát do jiného pokoje a já nán postel celou pro sebe. tak děs. Na zádech bolí záda a na boku když jsem usnula, tak jsem se probrala s bolaým pupíkem :confounded:
Soni, úspěšné pořízení u kadeřníka :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
soni týden vydržíš. musíš!!!
5. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
luci ja ale nejdu ke kadernikovi :slight_smile: luci on se vystehoval ze spolecne postele?!promin ale kontrolky se mi rozblikali naplno...
5. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Já už motám páte přes devíte Aquil jde ke kadeřníkovi, sakra už fakt blbnu. Jo, joo vystěhoval....ať jde ho násilím držet nebudu.
5. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
luci takhle to zaclo u nas,oddelene postele,ja nechtela chodit do schodu a jemu bylo jedno ze neusina se mnou,taky aby jo kdyz tam mel nahore pocitac a stetku na druhem konci...
5. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
luci to je mi líto, ach jo, já ty chlapy fakt nechápu a některé bych propleskla :angry: m. se taky chtěl na nějterou nos stěhovat, ale jen proto že chrápe a chtěl abych se vyspala - ale nepustila jsem ho :slight_smile:
luci mě tvrdne břicho celou noc už hodně dlouho a nerodím tak neboj, miminčo ještě počká,vezmi si že mám CS 6, otvírám se a pořád se držím, zítra budu mít podle UTZ ukončený 37 tt což je teda velký úspěch
5. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Je to na palici, ale teď je peo mě nejdůležitější Alenka :slight_smile: Laboruju co utvořím k obědu. Asi čín. nudle s masem a zeleninkou, ale tákk se mi nechce jet pro suroviny :confounded:
5. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak v tom vzduchu skutečně něco bude, já sem usnula až po 7.h, nejdřív sem pořád lítala na záchod, pak mě bolelo břicho a k ránu mě začaly příšerně bolet ruce, jak kdyby mi měli každou chvilku upadnout, no děs :confounded:
5. bře 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel nevím proč, ale pořád si myslím že čekáš holčičku :slight_smile: Jinak noc byla super fakt asi všude :angry:
5. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Já si to myslím taky a pevně v to doufám :wink: ale samozřejmě budu šťastná i za kluka,důležitý je zdravíčko!
5. bře 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
já jsem taky chtěla holčičku o trošku víc a nakonec se nemůžu dočkat Vojtíška a za holčičku bych ho nevyměnila :slight_smile: i když manžela poslední dobou pořád napadá co když se spletli, ale Vpjtík nám už tolikrát ukázal pindíka v celé kráse že já o to nepochybuji :grinning:
5. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
to je jasný, že bys neměnila. . . já sem poslední dobou čím dál víc zvědavá, ale říkám si, že když sem to vydržela do teďka tak už to vydržím :slight_smile: třeba budeme mít skutečně princezničku, ikdyž mi všichni říkaj, že vypadám na kluka :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
na to nedej, mě zase všichni předvídali holčičku a vidíš :slight_smile: jsi dobrá, že jste to vydrželi...já si říkám, že u prvního je to stejně jedno, holčičku bych chtěla taky, ale třeba vyjde podruhé a když ne, tak třeba napotřetí - a nebo budou z mrazáčků dvojčátka :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
my chceme taky 3 děti a nejlíp kdyby se z mrazáčků příště povedli ty dvojčátka, když nám na poprvý nevyšli :slight_smile: no uvidíme, co si na nás osud vymyslí :wink:
5. bře 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky....
tak mi teda máme oddělené paní asi 2 měsíce a mě to vyhovuje....vždy se teda večer uložíme spolu,ale já mu pak uteču....jinak by jsme se nevyspali ani jeden..............
Soni,ještě to vydrže :grinning:
Já sama měla od začátku tucha,že to je kluk....tak uvidíme,stát se může vše a vylézt holčinka :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
angel kolik máte mrazáčků? my 3 ale nevím jestli vydrží po rozmrazení. Ale stejně to budeme zkoušet nejdřív přirozeně, třeba se to po porodu nějak upraví a povede se nám to - když chyba je u mě a ne u manžela
5. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
jo jo to si taky říkám. . . chyba je taky jen u mě a vlastně jen v tom že nemám ovulaci a sám doktor říkal, že se to může po porodu upravit, tak uvidíme. . . ale pro jistotu máme taky 3sněhuláčky
5. bře 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Jééé holky tak to my máme těch mrazáčků asi 17.....ted přesně ani nevím...ale sourozenců mnoho mnoho :grinning:
5. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Holky asi mám průšvih snědla jsem kousek syrového vepřového masa. nějak mi nedošlo že jsem chrmastla nakrájenou mrkev, z prkénka na kt. jsem před tím krájela syrové vepřové. Bych si nafackovala co teď s tím?
5. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
luci prosím Tě klid, pokud to bylo čerstvé a snědla jsi kousínek nic se neděje, nestresuj...a nedělej nic, buď v klidu, nic Ti nebude
pikus ty jo, teda tolik sněhuláčků? to snad ani není možné, to jsi měla po jednom odběru?
my jsme se bavili s manželem co bysme dělali s mrazáčky kdyby nám to vyšlo samo a moc jsem se teda neshodli, já bych je asi nedokázala darovat - představa že by měkde chodili vlastně naše děti, to mě přijde jako bych je dala k adopci, já nevím, ale cítím to tak - manžel zas by je daroval. No ale to je předčasné
5. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.