• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
No jo, když já jsem na tohle až moc přepečlivá a teď takováhle pitomost :angry: :rolling_eyes:
Taky jsem neřešila co s mrazáčkama, máme jich 6- potencionální velká rodina :grinning:
5. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
luci já jsem takhle stresovala na začátku, to je největší riziko když se plod vyvíjí, teď jsem v klidu a jím všechno - teda syrové maso ne, ale prostě nijak to už nehlídám. A Ty se taky neboj, stresuješ tím i mimčo :wink:
5. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
No tak to já jsem strašpytel pořád, i do bramb. salítu dávám bílej jogurt místo majolky. Tohle budu těžko vydýchávat, co já ale hlavě co mlá. Přemýšlím co se ještě může chtnout ze syrového masa krom toxo, na tu bych měla mít vytvořené protilátky.
5. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
Luci neplaš, teď už je Alenka velká a nemůže jí to ublížit, leda že bys toho syrovýho masa snědla kilo :slight_smile: zbytečně se nervuješ. . .
my jsme to taky řešili, ale k závěru jsme nedošli, ale na darování máme oba stejný názor jako ty, vím že by to někomu pomohlo, ale zatím si to nedokážu představit, třeba časem. . .
5. bře 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem zpět od holiče, ještě jsem se stavila v lékárně pro maliník a pro tvůj klid luci jsem si koupila rybí salát, protože jsem na něho dostala šílenou chuť. Já už teď taky moc neřeším co jím, jasně, že ne žádné extrémy jako tatarák, ale jinak si dám na co mám chuť. Takže fakt buď v klidu, vždyť jsi vlastně nic moc nesnědla, ne?
5. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jinak my mrazáčky nemáme bohužel žádné, takže upřímně nevím jak bychom přemýšleli. Ale určitě taky chceme ještě aspoň jedno nebo dvě dítka, to už víme teď, takže do toho půjdem za čas znovu...
5. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Nesnědla, ale nakrájela jsem si mrkev na neumytém prkénku, jsem debil :angry: Holky jak jsem dneska kupovala ty čínský nudle ve vietnamským krámečku, tak mi tam ten větnamec nosil pytlíky na zeleninu a vše mi odnesl k pokladně :astonished: jsem myslela že si sednu na zadek- tohle jsem faaakt nezažila :grinning: Aquil, mňam čudlu bych si taky dala, třeba zavináče :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
aquilo úplně jsi mi udělala chuť tím rybím salátem, mňam :slight_smile: já poslední dny nemůžu moc jíst, jak mě Vojta tlačí na žaludek. Mám na něco chuť, sním dvě sousta a cítím se úplně plná
já jsem teď dožehlila kupu prádla a další várka se pere, t je taky pořád dokola a s mimčem to bude ještě víc, ale co naděláme - a to žehlím fakt jen to co je hodně pokrčené a nosí se někam mezi lidi
5. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky holkýýýýý :dizzy_face:

tak jsem od dr doma....... tak nejprve udělala jeden UTZ a tam měřila sliznice 8,2mm a pak to nějak přepla a měřila jí znovu a tam byla 10,06mm takže supéééér ...na ketík jdeme v pondělí nebo v úterý....embriologové byli na obídku tak se nemohla přesně dohodnout,tak jsem jí řekla at si s tím nedělá hlavu,že jestli budou pak sestřičky hodné a zavolají mi at vím kdy jdeme ,tak budou ještě volat
:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
milenko, paráda!!!! Březen bude úspěšnej měsíc, my začnem rodit a ty budeš těhulka!!! :grinning: :slight_smile: :wink:
5. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Milu veeliká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Paráda 2mm a jak dovedou potěšit :grinning: Rio s tím žehlením jsme na tom stejně, teď jsem s tím praštila a záda mám jak paragraf a že bych se stím nějak crcala, to rozhodně nééééé :grinning:
5. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
aquilko....kéééééž by ..a já bych měla pak ten nejhezčí dáreček,pokud bych vydržela celých 9 měsíců,tak bych si k narozkám nadělila mimíska/ky :grinning: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: tak se budu zase modlit aby nám to vyšlo a bylo to dotažené až do konce :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
lucijdo aspoň vidíš jak jsou i ty 2mm důležitéééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
jinak holky díky moc :wink:
5. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
mili super, to je krásná zpráva, moc blahopřeji :wink: no a určitě se budeš radovat, věřím tomu že tentokrát to dobře dopadne :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
mili parada,tak tady se ti bude drzet tolik pesticek ze to musi vyjit
5. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
Postýlka už je doma, hodila jsem ji do alba :wink: Jo a ještě se musím pochlubit, včera mi manžel donesl nádhernou kytku jen tak, je hodnej, moc mě to potěšilo :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Aquil, postýlka je pěkná, hlavě už čeká na mimčo pěkně doma v teplíčku :slight_smile: A za tu kytku by to chtělo pořádnou pusu :wink: :slight_smile: Ten můj přinesl kytku naposledy před osmi lety, ani k promoci jsem od něj nedostala kyti :angry:
5. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
Však dostal, luci :wink:
5. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
luci ja ji dostavala casto,ke konci uz ne ale k cemu?falesny pocity ze me ma rad?
5. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
aquilo moc hezká postýlka :wink:
já jsem dostala před týdnem taky krásnou kytku jen tak pro radost prý, ani jsem to nečekala a moc mě potěšila :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojík zase...
tak jsem zvládli předporodní kurs :lol:
prošli jsme i porodnici,vše nám ukázali,zrovna tam i byla maminka akorát po porodu........
A miláček z toho byl celý nesvůj...............
:grinning:
Luci,neblázni....malé se stane něco jen z těch tvých stresů......
5. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
pikus a bude manžel u porodu: on to zvládne, já doufám, že můj taky. Víš, stejně ten můj přišel během těhu na hodně věcí - a třeba i na to, že chce být u porodu. na začátku totiž říkal,že tam v žádném případě nebude, že by to nezvládl - a teď si nedovede představit, že by tam nebyl. Jsem moc ráda, že se rozhodl tam být, uklidňuje mě to
5. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
No RIO,bude ale dnes říkal,že to tam snad ani neměl vidět :grinning: aby nevěděl,do čeho jde :grinning:
5. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
no to oni stejně neví, myslím že si to nedovedou představit. Mě by nevadilo kdyby třeba odešel až to na něho bude moc, důležité je ta doba před tím, než se Vojta vyklube, abych se necítila sama, pomohl mi s čím budu potřebovat a případně zavolal sestru, prostě taková jistota
5. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
No já mu taky říkala,že může kdykoli odejít....
Jo MILU...grauluju :slight_smile: super zpráva :grinning:
5. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
Milu moc gratuluju ke skvělým zprávičkám :grinning: :grinning:
tak můj manžel zatím neví jestli bude u porodu, není si jistej, byla bych ráda kdyby tam byl, ale pokud se na to necítí, tak ho nutit nemůžu. . .no uvidíme, třeba si to ještě rozmyslí :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Angel....odejít může vždycky ne??? :grinning:
5. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
angel tak at je s tebou alespon tu prvni dobu porodni,tam bude uzitecnej a treba si to rozmysli.
5. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
tak my si máme v pondělí volat okolo půl devátý až devátý a oni mi řeknou přesný čásek ketíku,takže ketík proběhne v pondělí,pokud mimísci zvládnou rozmraženíčko,tak snad nám je nepřepečou v mikrovlnce a nastaví jí na kvalitní rozmraženíčko jinak klasika....estrofem zůstává,clexan na krev taky samozřejmě a pak utrogestan my vyměnila za vaginálnígel,ale pokud bych ho špatně snášela,tak si to můžu prohodit za utrogestan,nějaký mám doma a jinak bych to musela volat do car a dr mi napíše receptík
6. bře 2009 v 00:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.