• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky díky moooooc za ty pěstičky,budeme je potřebovat a když vemu ještě pěstičky mimísků,tak tomu začínám věřit,že to vyjde :wink: :wink:
už se tolik těšííím,že se zase pohnuli ledy po tom půl roce..... :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
jinak my se jen o tom byvili jestli by šel manža k porodu,tak řekl,že ne,ale pokud bych si to přála,tak že půjde a že to statečně přetrpí a budou mít víc práce s ním než semnou,že prý statečně omdlíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ho rozhodně nutit nebudu ,aby neměl z toho trauma a nebo nějaký ty divný pocity :wink: jinak kdyby nešel,tak semnou půjde nejlepší kamarádka ale ještě o tom neví :grinning: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 04:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu, super zprávičky, budu držet pěstičky na pondělí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 06:54  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
Tak dneska byla noc o trochu lepší. ale taky jsem k ránu moc nespala, tak nevím jestli už to tak bude teď furt... :unamused: Na postýlku jsme včera jen mrkli, odpo se snad manža dostane k tomu ji složit. Dala jsem prát prádlo, zítra uklidím a převlíknu postele a pak děj se vůle Boží... :wink:
6. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Mili on třeba ještě názor změní, manžel to taky říkal na začátku těhu že k porodu nepůjde, že by to nezvládl, ale jak se začal na Vojtíška těšit a vnímat ho, tak si zase nedovede představit že by tam nebyl, chce mi být oporou a taky Vojtíška hned vidět
já jsem špatně usínala jako vždycky, ale jinak noc dnes docela dobá a pospávala jsem až do 10, což se mi dlouho nestalo. Kéž by se mi podařilo si takhle odpočinout před porodem
6. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak j jsem zase usínala až k ránu ale vstávala jsem teprve před chvílí, takže sem se celkem vyspala. . .
já myslím, že manžel se mnou k porodu nakonec půjde, je maniak do focení a pochybuju, že by si nechal ujít první minuty prcka na světě, to bude minimálně 200fotek :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
tak to na tom budeme stejně, manžel taky bude fotit jako blázen, ale aspoň pak budeme moct vybrat nejhezčí fotky
6. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
no ja sice noc lepsi ale zas jsem byla brzo vzhuru,jsem nevyspala unavena...
6. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak manža taky ze začátku říkal, že nepůjde k porodu. Ne, že by se tam vyvrátil, ale prý to ženský zvládaly celá staletí samy, tak na co by tam byl. Ale když věděl, že o to fakt stojím, tak půjde a myslím,že nakonec rád... :wink:
6. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
mě ty kyselé šťávy snad utrápí, nepomáhá nic, ani Rennie, ani Gaviston, ani jedlá soda, prostě nic, je to čím dál horší. Ach jo, já už chci rodit :frowning2:
6. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
rio a zkoušela jsi anacid ? já s tím mám problémy taky běžně,tak ze zkušenosti už vím,že pro mě je nejlepší to střídat a když už je to už nesnesitelné,tak zabere jedlá soda,to je takovej trumf v rukávu
6. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
rio jist opravdu po pidi porcich jinak se tim taky uziram a nic moc nezabira...proste jak je zaludek utlacovanej tak dela paseku...
6. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
rio, tak si dejte s manželem chvilku vlídnosti a pojedeš jak namydlenej blesk :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si srandu, ale mě to taky trápí. Co zkusit mlíko? Mně to jednou zabralo... Jinak já už taky docela trpím-tlačí mě žaludek, bolí břicho, mám zácpu, v posteli se jen převracím jak velryba...No utěšuje mě, že měsíc už to trvat nebude...
6. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
aquil vzdyt ty uz strihas metr,ne? :slight_smile: uz za par jste dva :slight_smile:
6. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
jo jo soni, uvidím co řeknou v úterý v porodnici :wink:
6. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
mlíko jsem zkoušela a taky nepomohlo, jíst po troškách taky ne, prostě mi nezbývá nic jiného než to vydržet a těšit se že to přejde...
aquilo abych řekla pravdu, nejradši bych to fakt popohnala, dnes jsem ukončila podle UTZ 37 tt. ALe ještě týden to k vůli Vojtíškovi vydržím a pak už je to fakt jedno :slight_smile:
mě vadí hlavně ty šťávy a žaludek mě taky hodně tlačí a pak ty třísla. No a to že je fakt fest natlačený na močák, to mě vadí už hodně dlouho, ale snad opravdu ten porod bude rychlý
6. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
rio neboooj brzy bude po problémku a Vojtíšek přestane tlačit na žaludek :wink:
6. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc celkem průměrná, záchod 3x, jen chvilku jsem zírala do stropu a nemohla usnout, ale šlo to...Teď jsem se nasnídala a pustím se do ložnice-budem si s manžou měnit strany kvůli postýlce, tak přestěhuju noční stolky, převlíknu postele a načančám postýlku. Manžel ji včera smontoval a je krásná :slight_smile:
7. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
aquilko tak aspoň,že jsi měla klidnou noc tak trochu v uvozovkách :wink: tak do porodnice budeš moct už jet s klidným srdíčkem ,že bude mít mimi kde hajíííí :slight_smile: Tak hlavně,že se líbí,koukala jsem do albíčka ,sice ta první měla být s nebesi a táák,ale ta co jste si vybrali,tak ta se mi líbí víc :wink:
Já dneska po škole jedu k rodičům,povezu tam postýlku a malou válendičku od švagrové a ještě nějaké věci asi,tak jsem zvědavá jestli se budu kochat pidi věcma :grinning:
7. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
aquilo tak pak nachystanou postýlku vyfoť ať se můžeme taky pokochat. Jinak je to určitě fajn jít pak do porodnice s tím, že máš všechno připravené a nachystané, my to taky tak máme. Chci zítra převléct postele kdyby náhodou a jinak už vlastně všechno máme.
Já dnes noc taky celkem dobrý, usnula jsem sice pozděj jako vždy, ale wc asi tak 6 x což je dobrý, ráno jsem teda vstávala dřív, protože každou chvilku čekám kamarádku s holčičkou - 5 měsíců. Pak jedeme po obědě do knihovny, musím vrátit před porodem knížky, protože nevím kdy se tam pak dostanu. A pak se někde koukneme v Brně, když už tam pojedeme.
Mili paráda hlavně bude až se budeš kochat věcičkama pro sebe, neboj taky se už dočkáš :wink:
7. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
no ja se taky dnes vyspala lip,az na to behani na zachod a bolave brisko...ja uz se taky tesim az slozim postilku dam do ni perinky a budu se tesit na to az do ni dam i prcka :dizzy_face: ja jeste musim prolitnout lekarnou a koupit ty kraviny do porodky a jeste podkozenky,jenom pockam na penizky...
7. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
soni klidnější noc bude snad až s prckem, sice se nevyspíme když budeme vstávat k mimču, ale snad ustoupí ty další nepříjemnosti :slight_smile: věcičky z lékárny už taky mám, už jsem plně nachystaná, tak teď ještě ten Vojtík
7. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
no jo ale to bude jine vstavani a jine problemy,budou nas tlacit kozicky treba se nevyspime jeste vic ale bude to nadhera :dizzy_face:
7. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky..........teda ty týdny nám ale letí.............
Jinak po obědě jsem teda šla s mojí mamkou a holčičkama do cirkusu....no a v polovině cesty jsem si vzpoměla,že jsem nevypla troubu 8O takže jsem mazala zpátky.....jinak síliště naše je na kopci....to byla fuška.Vypla jsem troubu a mazala zase zpátky...cirkus jak jinak,než na kopci,už jsem toho měla dost.
A pak cirkus.....holky,něco tak trapnýho jsem ještě neviděla....všeho všudy 3 lidi 8O zima jako v morně a k vidění NIC............
Jediný klad vidím v tom,že jsme se pak stavili v cukrárně na kafe a dortík.
7. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
piku tak to za tu honicku ani nestalo co ? :sweat_smile:

ja jsem u nasich a dovazla jsem si sem od svagrove postylku a malou valendicku,uz to zrusila,tak jsem si to vzala sem... ale valendicku jsem slozila,kdyz sem prijede bracha s holkama,tak aspon bude mit jedna kde chrnet :grinning: to byl boj ji slozit ale..ufuf a pak kdyz ji videli nasi,tak se jim moc libila :slight_smile: a me samo takyyyyy :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zkoušela dneska volat do car a byla tam jen sestřička na recepci,tak mi nemohla nic říct,chtěla jsem vědět jak se našim drobečkům daří,jestli zvládli rozmražení,když by jsme měli mít v pondělí ket tak by je už měli rozmrazit néé? :sweat_smile:
8. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
milu neboj urco jsou v poradku...tolik pesticek co se jim tady drzi...
8. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
soni jo jo vím,já nějak neplaším,ale jak jsem ted doma v klidu,tak žervíčet pracije,ještě,že jdu zítra na ranní :sweat_smile: a pak si budu volat,ale furt budu čučet na hodiny a nebude to utíkat...ikdyž na ranní je spousty práce,tak uvidíme :wink:
8. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
milu neboj to utece ani si nevsimnes.me se jednou stalo ze jsem si zapomela volat tak mi volali oni,no trapas jak svine :slight_smile:
8. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
milenko neboj, všechno bude dobrý, jen to čekání je nejhorší, viď?
My jsme dneska spali poprvé s manžou na opačných stranách postele, byl to nezvyk, ale kupodivu celkem dobrá noc. I je mi dneska líp než předchozí dny :confused: Že by nějaký klid před bouří???? :confused: :grinning:
8. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
aquil nedes,ja taky celkem hezky spala az na budicek v sest rano,kdy si moje kocicanda zmyslela ze vzbudi cely barak,shodila susak a pak zacala litat po celym baraku.mrcha,vyprasila jsem ji kozich a spala na chodbe.
8. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.