• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak to bude soni asi tím sluníčkem co svítí venku :slight_smile: Jdeme se trochu provětrat na vzduch :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
no tady uz zalezlo,tak si ho utikejte uzit.
8. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky...........
tak u nás taky hezky......tak to je super :slight_smile:
A po obědě jedu ke kamarádce,její prcek měl včera rok....si pamatuju,jaak jsem za ní byla v porodnici....strašně to utíká
8. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
je piku muzes mi hodit do IPcka ten odkaz na ty dekorace na zed do pokojicku?dik
8. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
aquil jj to čekání je vopruz ,ale musíme vydžet :wink:
8. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky, mili neboj, sněhuláčci budou určitě připraveni :wink:
aquilko no tak to u mě teda náznaky žádné a to se nijak nešetřím. Dnes jsem převlekla ty postele, vařím oběd - sekaná a bramborový salát, břicho pobolívá asi dva dyn jako na mrchu ale to je všechno. No Vojtíškovi se asi odemně chtít nebude a anezajímá ho, co říká nějaký doktor :grinning:
jinak včera jsem nakonec měla dvě návštěvy s miminkama, nejdřív ta kamarádka s holčičkou, tak je fakt moc hodná, ale už by chtěla víc nosit nebo aspoň držet v náručí a sedět :slight_smile: a navečer ještě přijela kamarádka s chlapečkem který má 3 měsíce - ale narodil se o měsíc dřív, takže se počítá spíš na dva. No taky to nemá lehké, týdne po narození mu zjistili že mu odtéká mok do hlavičky a má rozšířené mozkové komory, takže mu zaváděli sondu která odvádí mok do žaludku, bude ji mít možná napořád, ještě se uvidí prý. Každopádně musí cvičit často Vojtovku, ale jinak vypadá v pořádku - i když jim řekli na neurologii, že nějaké opoždění tam bude. Ale vnímá, usmívá se, reaguje jak má tak třeba to bude dobré....
8. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
rio nebooj až se bude chtít Vojtíškovi ven,tak to dá patřičně najevo :grinning: :dizzy_face:
jejda to s tím chlapečkem to je teda mazec,ale asi když se to nevidí,tak si to představuje jako velké neštěstí..... já když pracovala v ústavě s postiženými dětmi,tak to byla síla...... myslela j sem,že to zvládnu,ale neměla jsem nato,moc jsem je litovala a nešlo to,moc mě to psychicky zmáhalo,dali mě na to nejhorší oddělení a to jsem nezvládla... měla jsem nastarost 4 děti s kterýmy jsem musela mluvit učit je mluvit a prostě se jim věnovat,ale pak jsem to vzdala..... a proto pochopím maminy a rodiny který dají děti do takových ústavů a nebo když se dozvědí,že jsou tak moc postižený v průběhu těhu,že to dají pryč..... na tohle jsem si jen vzpoměla.....
8. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky můžete mi poradit ? já v albíčku mám docela chaos a chtěla bych to tam uspořádat aby to bylo trochu srovnané,ale když to píšu tak to tam mám srovnaní,ale jak to uložím,tak výsledek je jakej tam je.... :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Milenko,tak s tím neporadím....když píšu,taky to mám porovnané a pak chaos :grinning:
Soni....hned to k tobě letí :slight_smile:
8. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
piku jukala jsem do tvého albíčka a máte krásnej koutek nebo pokojíček pro miminko povedlo se vám to :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
milenko,díky :slight_smile: já tam pořádd koukám a stejně mi nějak nedochází,proč a pro koho to tam je :grinning:
8. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
pikusko dekuju ja si to totiz prez mobil neulozim a moc se mi to libilo a takhle to nemusim hledat.dik
8. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Soninko,není přece zač :grinning: :wink:
8. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
a vis na co se tesim?az podle tech obrazku pomaluju prckovi pokojicek :dizzy_face: a jelikoz jsem regalova a polickova tak na kazde bude nejaka potvurka sedet :slight_smile:
8. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky... tak já jsem pořád celá a řekla bych, že to na dnešek nevypadá... Nojo holky se prý krášlej a jdou ven déle tak jen doufám, že to nebude 13 v pátek, i když pověrčivá nejsem... :slight_smile:
8. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
no gami... Tak to se ji u tebe musi teda libit :slight_smile: tak at to mas brzicko za sebou...
8. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jééé gami, ty seš ještě v celku? Jak se cítíš, my už si tady kolektivně stěžujem a to ještě ani nemáme termín, natož po... Určitě už to brzo bude :wink:
8. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
cítím se hrozně!!!! Mám už 19 kg i když to tedy na mě není až tak vidět mám jen bachor, ale jsem samozřejmě nepohyblivá, funim, chrápu, ale to asi všechny znáte :wink: Takže se celkem modlim, aby už to přišlo.... Já mám termín přesně dnes takže uvidíme jak se verča pochlapí :slight_smile:
8. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
gami no jo tyhle stavy jsou nejhorsi,ale treba se dnes v noci namaluje ucese a bude chtit ven :slight_smile:
8. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
no jo, ale až budou prckové mezi námi tak na tyhle stavy zapomeneme...
8. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
všem držím palečky, možná některá z vás porodí dřív jak my :slight_smile: A příště až se ozvu tak doufám, že už budu zase hubeňour :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
mějte se pa
8. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
to vis ze jo,jak mavnutim proutku,
8. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
gamik teda koukám že Verunka se zabydlela a ven se jí nechce, ale aby ses nedivila, to pak přijde z ničeho nic a než se naděješ, bude venku - docela se těším až si budeme popisovat porody :grinning:
8. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky,
milu neboj, sněhuláčci budou určitě připravený a v plný síle :wink:

tak my jsme dnes byli na procházce, 2h sme courali po lese s tím, že se nám podaří Sáru unavit a když sme dorazili domů, tak nám Sárinka přinesla balonek a děsně se divila, že si nechcem hrát. . .takže unavená z procházky jsem zase jenom já :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Tak já zítra z práce písnu po devátý hodině jak jsme natom ju,kdy bude ketík a táák a kdyby to náhodou bylo hektický s časem,tak písnu až odpolko jak jsme dopadli :sweat_smile: :wink:
8. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Milinko,čekám jen dobré zprávy :wink:
9. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nakukuji, jak na tom je Milenka, držím moc pěstičky. :wink:
9. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
Hezké pondělní ráno,
taky myslím na Milenku a držíme všechny palce co máme :slight_smile:
Jinak noc celkem dobrá, dneska se chystám ještě pořádně uklidit, co kdyby mi řekli zítra v porodnici, že třeba hned další den jdeme na to... :confused: :grinning:
9. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Taky myslím na Milenku a držím pěsti, doufám že se brzy ozve :slight_smile:
já noc taky dobrá, ale ráno mě nštval tchán který fakt nebere ohledy ani náhodou a od 8 tady něco mlátí a sváří v dílně - má ji bohužel pod naší ložnicí, ale moc dobře ví že spím a je mu to prostě jedno :angry: to bude něco až bude Vojta
9. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.