• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak jdu jen v mezičase juknout a Milenka zatím nic...
rio, tak třeba můžeš na oplátku až bude Vojta zas dělat bugr v noci :grinning: To je fakt děs...
Tak já jdu pokračovat v úklidu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Milu tfuj tfuj, moc držím pěsti a jsem celá napjatá co eskymácí :wink:
Gamik, tak šup ať je Verunka na světě, bude to coby dup :slight_smile:
Rio mylsím, že Vojtík to tchánovi po nocích vynahradí :grinning:
Aquil, tak co eště nani náznak? Tyjovka já každej den nakukuju jako jestli někdo už :slight_smile: Nežhavější favortky jsou Gamik, Aquil a Rio :slight_smile:
Angel z takhle aktivního pesana si nic nedělej mám doma to samý, včera když odešla návštěva, tak na truc označkoval gauč :rolling_eyes:
Soni aktivní to kocourek, takhle po ránu vyvádět, bych asi jančila :grinning:
Holky já se dnes probudila s oteklejma prstama na rukou a nouhou, pomalu si nemůžu ani stoupnout nic moc teda. A včera jsem prvně viděla jak A. zabořila ručku nebo nožku do pupíku a drandila si to po bříšku asi 10cm, jsem skoro bulela :grinning:
Milu notáááák jsem napjatá jako kšandy!!!
9. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Luci to je super, že Alenku cítíš už tak hodně, já jsem z toho byla na začátku taky hotová, ale teď je to občas nepříjemné když se mi Vojtík nožkou nebo něčím vyboulí na nějakém nepříjemném místě :grinning:
já to právě tchánovi s Vojtíkem moc nevrátím, protože zatím co my máme ložnici nad dílnou a pod jejich obyvákem, oni mají ložnici nad pokojem který nesmíme užívat, takže tam nic neuslyší...no je to náročné bydlet s někým kdo fakt nebere na druhé ohledy, on to bere tak že to je jejich barák a může si dělat co chce...ale až se dozví že se budeme stěhovat tak se bude on i tchýně divit proč
9. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Rio jak jako nesmíte užívat!Trochu blbost neee! Já ostuda jsem dnes vstávala až v 10 :sweat_smile: A mím děsnou chuť na lečo :grinning: Začala kse, prát pidi věci panž nám doktoři poříd říkají jako že se neví kdy o přijde, a některý jsou fakt k zulíbání a takhle pečlivě fakt naše věci nežehlim ani jsem nevěděla že to takhle umím :grinning:
9. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak co ta milenka,???Nic???????
Luci,jo mě doma honí přítel,at si zabalím tašku do porodky zase :grinning:
9. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
Luci nesmíme užívat, je to taková trapárna kterou asi nikdo nepochopí - ani my ne. Je to pokoj který je součástí našeho bytu - dokonce by nejvíc vyhovoval na ložnici a bylo by tam nejvíc soukromí. Ale tchán tam má nábytek po rodičích, takový ten úplně starý a hnusný sektorový, do toho pokoje on nechodí, jen se tam práší a tchýně tam má kytky takže tam leze - přes naši kuchyň. Já tomu říkám mauzoleum, protože to je fakt úplně postavené na hlavu, nám by se místnost hodila - obzlášť teď, ale on nám ho prostě neuvolní. No a ten nábytek se stejně jednou vyhodí, na nic se nehodí
9. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Do tašky do porodky bych ani nevěděla co dát :sweat_smile: Nedavno mi napadlo co vlastně budu kupovat vlékárně. fakt nemám tucha :fearful:
9. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
luci...tak třeba tady
http://www.nunynek.cz/clanky/co-do-porodnice
já mám seznam z předporodního kursu.....co asi tak sebou...............
každá porodnice je jiná,někde třeba plínky dostaneš,jinde zase ne.....
9. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Mrknu na to teď jdu zkrotit plotnu mám hlad :grinning: Díky za odkaz :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
my jsem taky dostali seznam z porodnice do si vzít sebou a jinak v lékárně jsem toho kupovala docela dost - na koupání doma a podobně
9. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Já ted snědla borůvkové knedlíky :slight_smile: přiznám se,že koupené :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak já už mám sbaleno od minulého týdne. Mám dvě tašky, protože do jedné bych neměla šanci to narvat. Ale ta druhá je převlečení pro manžela, pití, něco na jídlo a takové věci co pak odnese domů a mně tam zůstane ta jedna taška. Já mám taky seznam z kurzu, v Brně v porodnicích nedávají téměř nic, jen pár kousků na úplný začátek, takže musím mít fakt všechno...
Já jsem ještě v mezičase uklízení uvařila dvě jídla, odpo půjdu ještě na prochajdu a to by bylo aby nebylo...Snad se něco trochu pohne :grinning: :wink:
9. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky,
tak nakukuju co Milenka a nic. . .
luci taky moc nevím co sebou do porodnice, ale příští týden jdu sepsat porodopis, tak dostanu seznam. . .u nás v porodnici pro miminko nepotřebujete vůbec nic, oblečení, plíny a kosmetiku dostanete a dokonce si můžete vybrat z několika značek :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ty jo Angel, takovej přepych jo? :grinning: Jak jsem to tak ptočetla, tak budu potřebovat loďák :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
angel tak to máte dobrý, my dostaneme vložky na první den myslím, stejně tak plinky na jeden den a oblečení pro mimčo na pobyt tam, jinak kosmetika se tam používá Jonson a ten já nechci, takže si beru radši svoje - Sebamed. Takže si beru taky všechno a ve dvou taškách - větší na pobyt tam pro sebe a mimčo a pak malou k porodu pro sebe a manžela.
9. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Velkou tašku stejně můžete nechat zatím třeba v autě a nahoru vzít jen opravdu věci k podrodu...
a tamtu mažel nebo přítel pak dovalí... :grinning:
9. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
teda milu porad nic? no a do porodky ja hlavne nemam tasku :slight_smile: takze nemam nic zbaleno.a jeste nemam koupeny kalhotky,vlozky a podkozenky,na to se vrhnu asi v patek.jinak mimi az na plinky dostane vse,ja nulty den taky.
9. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
9. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
mili tak co, máš u sbee bojovníčky? honem piš :wink:
9. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Taky číhám na Milu, tak co?????
9. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
jj už píšu tedy tak momentík ju :wink:
9. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
tááák transfér proběhl... máme v pupíku krááááásná 2 embrijka,jedno je morulka a to druhé ho zdárně dohání říkal pan embriolog .... (to druhé bylo sedmibuněčné....tři buňky odumřeli při rozmražení a tak si mysleli,že to zabalí a přestane se vyvíjet,ale on je prý bojovníček a nevzdal to a už se pak začal zase dělit a dohání morulku) ,takže jsem si v práci dala dovču tak budu doma 14 dní :slight_smile: transfér byl po půldvnácté a ráno jsem nestihla písnout.
JINAK VŠEM MOCINKY MOOOOC DĚKUJU ZA PĚSTIČKY,PALEČKY... jste moc hodné,že jste na nás mysleli...ještě jednou díkyyyyy :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
a ještě máme 2 sněhuláčky u ledíku....na příště......... doufám,že je vybalíme až za dloooouho :wink:
9. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak držím pěstičky, ať se pěkně zavrtají na dalších 9 měsíců. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak to je super, že máte ještě případně na jeden pokus, ale to už nebude potřeba teď. :wink: teď budeš těhulinka.
9. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Milenko, krásná zprávička!!!!! :slight_smile: Tak si prďolky hýčkej, ať se jim u tebe dalších 9 měsíců líbí :wink:
9. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
leny díky mooooc :slight_smile: však ty bys taky mohla jít do dalšího boje už ,nebo ještě ne ? :dizzy_face: :wink:
já se budu modlit aby se mimísci zahryzli a byli už s námi celou dobu .....jejda slzička v očííčku,ale to je štěstííím :sweat_smile: :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
jdeme s prckama odpočívat ,pak zase nahlédnu
9. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Milenko, mohla bych jít na KET, ale zatím snažilkujeme doma, třeba se to podaří, nechávám si ho v zásobě. A i v práci se to moc nehodí zrovna teď, tak to nechám zatím náhodě. :wink:
9. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
milu jen si je hezky hyckej a ty dva nech az za dlouho.ja mela taky u toho posledniho jedno kteremu u rozmrazeni upadla bunka ale bojoval,tak treba je to dobre znameni.drzte se.
9. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.