• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
mili super, morulku jsem měla taky - dvě morulky a máme Vojtíška. Moc držím pěstičky aby se zakously a držely už nepustili, to je fakt super :slight_smile: teď budeme všichni nedočkavě očekávat // za dva týdny :wink:
9. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Milu tak to je paráda :slight_smile: !Hezjy hýčkat a rozmazovat se, at se zavrtají a vylezou za 9 měsíců :grinning: Super mám z Tebe radost :slight_smile: 14 dní uteče jako nic a pak budete hezky kynout a kynout :grinning:
9. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Milu tak super, tak hezky odpočívat a mimísky rozmazlovat ať se jim u tebe líbí :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky přišly na mě chutě a udělala jsem si topinky a na ně rozetřela 3 stroužky česneku jejda to byla mňamka, to bude Alenka voňavý miminko :grinning: Dneska má klídek šťouchla jen trochu ráno, asi naspývý ten proflámovaný víkend, ani rušit sse nenechá nějaký třepání s pupíkem s ní ani nehne :rolling_eyes:
9. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
Leny ,tak se hezky snažílkujte a mnoho štěstíčka :wink: :dizzy_face:

holky hýčkám je a samo,že je budu rozmazlovat :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: a asi tech 14 dní bude nekonečných,ale jelikož jsem si nechtěla vzít neschopenku,tak mám dovču,mám naplánovaný klidový režim a v práci by to nešlo,tak proto aspoň 14 dní doma,pak chci jít do práce,pokud se bobásci chytí a bude to možn,pokud mi to dr nedoporučí,tak budu doma.
Pak ještě jsem chtěla písnout,že přijedu do caru a jdu s kartou už na pokojíček a sestra mi říká jestli máme podepsané papíry a já nevěděla jaké,ale měl tam být semnou manžel a on nemohl jet,tak jssem se bála,že by nám je nezavedli,až mě bylo těžko ufuf ,,tak příště musí jet semnou ikdyby nechtěl aby to podepsal a tom KETíku,on mi hned totiž na začátku řekl,že to nechá celé na mě návštěvy v caru,páááč nesnáší nemocniční prostředí,ale prostě bude muset nedá se nic dělat :grinning:
9. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
:wink: holky ještě jednou díky za podporu ....... myslím,že se u vás vrátil v myšlenkách čas kdy jste byli po ET a čekali na // ,tak máte aspoň trochu změnu ikdyž máte už pupíky :grinning:
jooo a samo bych prosila posílat denní dávku těhu bacilůůůůůůů :grinning: díky mooooc :dizzy_face: :wink:
9. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky... tak my pořád nic, ale hlavně nám dneska zapojili net takže už budu připojená :sweat_smile:
Milu moc držím palečky i s manželem, já mu vždycky vyprávím jak tu všechny s něčím bojujete a když viděl jak to bylo u nás jen ty injekce a tak, tak rovnou řekl, že být to na něm tak dítě asi nemáme, protože by to nezvládl. Takže fandí všem :wink:
9. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
luci ,tak to bude fááákt voňavé mimiko a nebo jí ten česnek tolik probere,že tě zato nenechá vyspat :grinning:
9. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
Milenko,paráda :grinning:
PPPPPPPPRRRRRSSSSKKKKKAAAANNNNNEEEECCCCC :grinning: už k tobě letí :slight_smile: :slight_smile:
A i k Leny na to domácí snažení :wink:
9. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
mili prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám a to by bylo, aby nebylo :grinning: :wink: gamik teda té Verunce se u tebe líbí, já doufám, že Vojtíšek takový závislák na mém bříše nebude :slight_smile: to jsem zvědavá kdy se Verunka rozhodne jít ven...kdy máš poradnu?
manžel to taky prožívá, vždycky mu říkám když se děje holkám na koníkovi něco zajímavého a on má fakt zájem a baví se o tom semnou - třeba když jedna holka na jiné diskuzi kam chodím měla vážně nemocné miminko hned po porodu a nevědělo se jak to dopadne, tak to úplně prožíval a ptal se mě jak to pokračuje a že jim drží pěsti a tak...
jo a kdyby si měl pichat injekce on, tak by do toho asi taky nešel, on je na to prostě srab
9. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
Rio oni ty chlapi jsou poseroutkové ta příroda věděla komu to rodění a to kolem svěřit :grinning:
Jinak Vojtíšek je taky držák nato jak Ti dával ze začátku zabrat vydržel úplně s přehledem, šikula :slight_smile:
Zítra jdu k dr, tak uvidíme, ale připravená už jsem byla před 14 dny a stejně se nic neděje, i když bych dneska řekla, že mi to břicho pobolívá a dost často tvrdne....
9. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
holky díky za bacilky tak doufám,že to bude co platný to prskáníčko :grinning:
9. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
Milu neboj, to by bylo, aby nebylo... už se těšim až si taky budeš "užívat" ten pupíček :sweat_smile:
9. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
RIO...ten můj se na mě když jsem píchala injekce ani nekoukal........ :grinning: a prý u porodu až uvidí,že mě to bolí a tak tak že to prý nevydrží a odejde :astonished:
9. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
gamik tak na Tebe zítra budu myslet aby se to hnulo, to čekání je nejhorší viď... a jaké jsi měla naposledy CS? já doufám, že se mě přenášení vyhne, naposledy jsem měla CS 6 a otevřená na jeden prst, ale jinak pocit na porod nemám zatím. Vojta je opravdu šiluka, ale už by se klidně k porodu chystat mohl, je to čím dál náročnější
milu jasně že to k něčemu bude - a máš pravdu, já jsem se vrátila v myšlenkách k tomu, jak jsem čekala na // a nevěřila, že tam budou, bylo to dlouhých 14 dní navíc já jsem je strávila v nemocnici s OHSS takže fakt nic moc, ale potom ten výsledek stál za to - pamatuji si jak jsem byla už z nemocnice doma den před tím než jsem testla a říkala jsem m. že tomu nevěřím a on si vůbec nepřipouštěl neúspěch. A druhý den jsem ho v 5 budila protože jsem měla slabou druhou čárku a chtěla jsem potvrdit, že ji vidí i někdo jiný :grinning:
9. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Rio otevřená jsem taky byla na 1 prst už před 14 dny, ale marně přemýšlím co je CS??? :astonished:
9. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Milu to prostě vyjít musí, jiný varianta nepřipadá v úvahu :wink:
Gamik CS znamená cervix score, teda pokud to píšu správně, stav čípku jak je nachystanej k porodu :slight_smile: No a třeba dneska už už :grinning:
Holky to máte dobrý že jste měli takovouhle podporu, ten můj to bral jakože normálka, když jsem páchala první tak jsem zrovna odvaha nebyla, a on prohlásil něco ve smyslu ty toho nas... :angry: Bych chtěla vidět jeho - hrdinu :slight_smile:
Akorát jsem si po dlouhej době dala hooodně teplou sprchu a vylezla jsem krásně rozehřátá, na otoky sice nic moc, ale bodla :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
no jak psala Luci ale není to jen stav čípku, ale počítá se právě víc věcí - čípek, jestli se otvíráš a další 3 věci - nevím už které a pak Ti napíše číslo když se to sečte - myslím že když máš 8 tak už rodíš nebo tak nějak
Luci ten TVůj manžel by potřeboval fakt nakopnout a pořádně :angry:
9. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
holky tak ten čípek mě psala do průkazky v 36 tt to bylo 6 a od té doby už ne, takže ted nevim.... ale 8 to rozhodně asi nebude :slight_smile: Napíšu zítra co mi řekne dr.....
9. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
No mě by stejně zajimalo jaký tam mají kriteria, předposledně jsem měla CS 1 a minule 0, tak se hrozim co mi řeknou zítra :sweat_smile: Teplá vana probrala A. :grinning:
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Holky kolik teď mimřo asi tak přibírá týdně? Snad alespoň 100g. :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
tak to se nedivím,že to Alenku probralo :grinning: ale v těhu by jsi neměla horkou sprchu ne ??? :confused:
9. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Bylo mi nějak chladno a nebyla delší něž 5min, takže ani já hysterka z toho nemám děsivej pocit, navíc opravdu bodla :slight_smile: A horká aby šel z koupelny oblak páry nebyla :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
luci ale pozor na to, horká vana by se fakt neměla, napomáhá otevírání, tak si dej radši pauzu, mě říkal doktor že to fakt může rozehnat porod tak ať si to neuspíšíš
mimčo by mělo přibývat myslím až 250 g týdně ale je to individuální, nevím přesně kolik je to v které době
9. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak já mám pocit, že to naše mimčo přibralo za poslední týden aspoň 2kg :grinning: :grinning: Já jsem taky zvědavá na zítra, co mi v porodnici řeknou, třeba už budu vědět termín :confused: Nějak hrozně se to blíží...
9. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
tak to já si počkám do čvrtka. dnes mě ale nějak víc pobolívá břicho, párkrát jsem měla i menší křeč, ale není to pravidelné, tak to budou asi je poslíčci
9. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
holky neblaznete zbytecne,kdyz jste byly zvykle na horkou vanu tak si ji klidne doprejte,samo o kapanek chladnejsi ale uplne v klidu.ja si je uzivam bez problemu.proste mimi si samo rekne co se mu nelibi.ja CStaky nevim,nepise mi ho tam,jenom stav cipku.uvidime co noveho v patek.ja jsem vyplavana,vycvicena,proste baaajo.jo milu prsssky prssk
9. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
posledně mi říkala sestřička, že když budu mít bolesti tak si mám dát teplejší vanu a když to budou poslíčci tak to přejde a nebo naopak rozjede....
9. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
jinak souhlasím se Soninou já se koupu celou dobu a jelikož máme v koupelně pěknou kosu tak zrovna vlažná ta voda neni.. a vidíte Verče se ani ven nechce... :wink:
9. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak já mám CS 3.....už docela dlouho....
a vanu si dávám....pupík je stejně venku z vody :grinning:
9. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.