• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Holky svět se zbořil-manžel mi namasíroval oteklý chodidla, chvílema to bylo trochu sado maso, pak to zase lechttalo, ale úleva je veliká. Takže super :slight_smile: Holky jak to provozujete s holením, já už jsem dost nemotorná a se zrcátkem to není zrovna ideál, takže jsem dnes pokusy hokusy vzdala - ale budu to muset nějak zdokonalit :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj a dobré ránko :wink:
Luci,no vidíš :wink: jen tak dál..........
Holení.....tak bud zrcátko,nebo přítel...jinak to nejde :grinning:
10. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno.... Tedy nevím co se to se mnou děje, normálně chrndím do 10 hod a dneska už druhý den jsem vstávala s manželem v 6.30 a jsem vyspalá :fearful:
Jinak já se holím podle hmatu a pak to zkouknu zrcátkem. Manžel mi holil jednou, ale chlapi jsou na to hrozně pečlivý a mě rozčiluje jak mu to dlouho trvalo.....
10. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tady to začíná být napínavý, kdypak asi vykoukne první miminko? :wink:

Piku, moc děkuji za prskanec těhu bacilů.

Milu, odpočíváš? Starají se o tebe doma hezky? :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
tak jsem se pro změnu v noci vrtěla a budila a jednou jsem skoro spadla z postele :grinning: to musel být rachot :grinning: tak doufám,že se bobáskům u mě líbilo a hezky se přikryli peřinkou :wink: jinak jsem se ráno vzbudila s pícháním na levé straně podbřišku,au au to bolelo.... :confused:
10. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
Gamik....neboj,až bude čas,Verunka si řekne,že chce ven :wink:
10. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
To je dobrý, jsme se sešli zrovna.
10. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno,
já už jsem si nějak zvykla vstávat kolem sedmé kvůli inzulínu, taky jsem vyspaná a to jsem včera nemohla usnout a zabrala jsem až kolem půlnoci. Dneska mi v noci tvrdlo břicho, ale nic tragického...Už mám fedry z té kontroly dneska, asi se začínám bát porodu...Ne až tak té bolesti apod., ale aby nenastaly nějaké komplikace a tak...
10. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Piku zatím to nevypadá, že by se jí chtělo... Sakra ta bude krásná takhle se tam krášlit :grinning:
10. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
noo hezky jsme se sešli takhle po ránku :slight_smile:

jo jo manža se o mě staral včéra a já pak v ložnici koukala na filmek co jsem si pustila a u nohou mi ležel pes a povidá no jak se sem všichni 4 vejdete no to je mazec :grinning: tak jsme mu řekla,že jsme šikulky a on mi pohladil bíšulko
10. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
gami no to joo to bude modelka :slight_smile: :grinning:
10. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
já naštěstí strach nějak nemám možná spíš taky obavu, aby vše bylo OK.... Posledně mi dr říkala, že bych měla rodit dobře tak jí budu věřit, abch měla klid :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
Gami jasně, že bude...Je to zvláštní si představovat jak asi bude vypadat...Koukala jsem ti do alba, mám moc hezký bříško :slight_smile:
Milenko, hezky se o tebe manžel stará :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
manža tvrdí, že bude krásná po něm, tak si včera kámoška dělala prdku, že by chudinka byla už dávné venku... :grinning: si u něj vyloženě šplhla :grinning:
10. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
Gami, ty taky nevíš nic o kropince asi, že?
ted jsem tam dala nějaký fotečky jak jsme hezky vyrostli :sweat_smile:
Aquil prý má dvojčátka už na světě, ale nikdo s ní není v kontaktu tak nevím. Doufám, že nemají nějaký problémy, že se neozývá. Já mám na ní tel., ale je mi blbý se ptát....
10. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
My jsme tady na ni dost vzpomínaly, že už má určitě dvojčátka u sebe. Tak snad je všechno OK a jen nestíhá, musí to být záhul.
10. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
jojo záhul to asi bude :slight_smile: snad se tu někdy ukáže a poreferuje...
10. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
Kdy jdeš dneska gami na tu kontrolu? Já až odpo, tak se taky musím trochu zkulturnit. Taky praktikuju holení po paměti a pak to doladím jen trochu podle zrcátka, jsem z toho vždycky fyzicky úplně vyřízená :grinning:
10. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Já tam mám dr až od 13 hod, takže si zajdu nejdřív do porodnice na monitor a pak k dr, ona mi ten graf rovnou zkoukne. Jsem zvědavá, minule na monitoru Verča tak vyváděla, že sestřička říkala, že takhle divoký mimčo dlouho neviděla. Ve finále jsem si musela na chvilku stoupnout, to se totiž potvůrka trošku uklidní, aby jsme natočily trošku rovnější čáru :sweat_smile:
10. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
holky takovy cily ruch od rana :slight_smile: ja sla spat pozde a vzbudila jsem se uz v osm,ale v pohode.a na zachode jsem byla jenom dvakrat. A holeni?ja pouzivam elektricky strojek ,sice mi brisko prekazi ale jeste to jde a nastesti nevidim vysledek :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
gami tak vy máte teda v pupíku pěknýho ďáblíčka :grinning:

aquilko jo jo stará se hezky :slight_smile:

včéra mi řekl,že když to tentokrát dopadne dobře a mimi bude/ou tak,že to řááádně oslaví,tak jsem řekla,že to s ním v jedné posteli spát určitě nebudu,pak on děsně ,ale fááákt děsně chrápe,takže půjdu do azilu k rodičům :grinning: :grinning:
holky já včéra byla jak sluníčko celý zbytek večera to byl táák krásnej pocit :dizzy_face:
10. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
jinak jak to včéra probíhalo.... sestřička si pro mě přišla a šli jsme na sál ,pak paní doktorka byla na záchodě,tak jsme popovídali s panem inženýrem embriologem řekl mi,že se nám rozmrazili dvě a jestli chceme obě zavéést,tak jsem řekla každopádně obě dvě,že si je prostě obě odvezu domů tak se tak hezky smál a pak jsme se ho ptala jak jsou ti naši chlapáci velcí,tak řekl nooo ten jeden už je morulka a ten druhý při rozmražení tomu odumřeli 3 buňky,(před zamražením byl sedmibuněčný) ,tak jsme mysleli,že to vzdá,ale začal se dělit dál,takže bojuje a statečně dohání morulku,tak pak ještě než přišla dr ze záchodu a já už seděla na lehátku,tak mi je ukázal na té velikánské televizi a já byla úplně unešená,páč mi je při ET takhle krásně neukázali....tak jak byli v té tetriho misce a oni tam plovali,tak tan jeden nám furt utíkal to byla ta morulka,tak pan embriolog furt zase chodil k mikroskopu aby jsme je viděli...no prostě náádhera
pak když paní doktorka přišla,tak skoukla UTZkem dělohu a hledala asi pelíšek aby věděla kam má ty naše bobásky šoupnout,pak zavedla zrcedla to bylo docela bolestivé a pak zavedla katetr a šoupla mimísky do pupíku pak jsem musela minimálně 15 minutek ještě hajat v pelíšku a pak jsem si mohla dojít na wc a ještě jsem pak chvíli ležela ,pak mi paní doktorka donesla zprávu a mohli jsme jít domůůů
10. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Milu já ted s tím břichem chrápu prý víc než kdejaký chlap.... Tak jen doufám, že až splasknu, že to taky přestane... Manža má i u postele připravenou kameru, že to musí natočit, naštěstí, když jí v noci zapne tak já prý přestávám :sweat_smile:
10. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
gami,tak to ještě,že přestáváš,jinak by ses mohla taky divit cooo ??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Gami :grinning: Úplně si představuju takové to video o miminku, jak bylo v bříšku, jak se narodilo...Vy máte úvod jasnej :grinning: Snad se to manželovi ještě podaří natočit, věčná škoda to nemít zdokumentovaný :grinning: :sweat_smile:
Milenko, tak to je moc hezký, žes je takhle viděla :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
no prej je to síla... a podle toho jak mi ráno vždycky škrábe v krku tomu i věřím.... :sweat_smile: Ale já mám chronickou rýmu a alergii a ted na to nic neberu takže mám pernamentně pořád zacpaný nos, takže se tomu ani nedivím...
10. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Aquil taky přející, no paráda :grinning:
10. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Milenko,tak jsi viděla bobísky hned na začátku :grinning:
Holky,já mám KO zítra,tak jsem zvědavá :astonished:
10. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.