• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku,bylo to fáákt úžasný jsem byla úplně dojatá a koukala na tu obrazovku jak z jara no prostě náááááádhera :dizzy_face:
holky testit mám za 14 dní,ale ted nevím jestli sepočítá i den ketu :confused:
10. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Milenko,já myslím,že ne...ale stejně to nevydržíš :grinning: a testneš dřív ne????
10. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
teda holky vy jste od rána ukecané :grinning: já jsem vtsávala před chvilkou, noc nic moc, nemohla jsem usnout asi do 2 do rána a pak jsem byla taky vzhůru každou chvilku, no ale takovou noc mám skoro každou, tak co naděláme...
gamik a aquilko jsem na vás fakt zvědavá s čím přijdete od doktora, abych vás ještě nepředběhla :grinning: ale asi ne, protože na porod se teda necítím
s tím chrápáním - já asi budu muset nahrát manžela, protože ten taky chrápe ale nevěří mi to - přitom jednou teda přiznal, že ho to samotného vzbudilo, tak nevím co mi nevěří :grinning:
gamik Verunka bude nejen krásná ale asi i hyperaktivní co? Vojtík je taky hodně divoký, minule mi na monitoru čáry úplně lítaly, srdíčko občas poskočilo až někam dolů a pak nahoru, ale doktor říkal že to je tím jak se prostě hodně hýbal a mlel sebou...
milu to je hezké jak to s bobánkama prožíváš, určitě se jim u Tebe moc líbí, bych se divila kdyby ne
10. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
milu když sněhuláček takhle bojoval, tak bude určitě bojovat i dalších 9měsíců :wink:
co se týká holení, tak mě holí manžel, vzdala jsem to hned jak mi povyrostlo bříško, bylo to celkem náročný :grinning:

já jsem dneska spala asi 2h, nemohla sem usnout a když se mi to konečně povedlo, tak mě vzbudil bafan, příšerně kňourala, takže jsme ve 4h letěli ven, samozřejmě má brutální průjem a ještě navíc zvrací, neudržela v sobě ani živočišný uhlí. . . a jako naschvál nám teď hodinu nejezdili výtahy(bydlíme v 9.patře takže než bych došla dolů a pak zase domů tak bych mohla jít zrovna rodit) takže jsem pro změnu lítala s hadrem a doktor tam je dneska až od 14.h, tak doufám, že to do tý doby zvládnem. . .
10. bře 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Tak já včera před spaním snědla kus melouna....no a to jsem si dala..na WC jsem byla každou hodinu :astonished:
a ráno jsem vstávala s miláčkem,dyž šel do práce...
jinak jsme včera zkoušeli spát v jedné posteli a já jsem mu stejně v noci utekla....jak se kroutím a hekám a potřebuju prostor a je mi vedro...tak mi tamnějak překaží :grinning:
10. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
piku nevím jestli testnu dřív,ale pokusím se vydržet...pokud tedy nedorazí mrcha dřív,ale v caru říkala sestra,že testit i kdyby sem začala krvácet....
10. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
mili to uteče, už máš první den :slight_smile: :wink: já testovala 12 den, dřív to nemá moc smysl si myslím...ale pokud vydržíš, taky dobře :slight_smile:
piku meloun bych si taky dala, ale pak bych mohla na wc i spát, už tak jsem tam co půl hodinu :grinning:
10. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
teda ja dnes byla jenom dvakrat,ale zas jsem slysela ze to tak byva tesne pred porodem,tak abychom do patku vydrzeli :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
tak to nevím jak by s tím souviselo :confused: myslím že když je mimčo hodně dole natlačené tak se chodí prostě hodně i před porodem - mě říkal doktor že jde vidět jak ho mám natlačeného hlavičkou fakt hodně na močák a že s tím častým chozením budu mít problém ještě i porodu než se to upraví
10. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
rio nevim ale vazne jsem to tak cetla,a me se teda nejak ulevilo a taky mam prcka uz dlouho hodne dolu.uvidime v patek co nam rekne.
10. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
tak to mě se neulevuje ani náhodou, chodím pořád stejně často a nevěřím že by se to těsně před porodem zlepšilo, spíš se bojím aby to nebylo horší
10. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
přidala jsem fotky svého velkého pupíku :wink:
10. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
rio krasa,tam ma vojtisek spoustu mista,proto je mu u tebe dobre. :slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
soni ale jak se vrtí tak mám pocit že už právě neví jak se uvelebit, cítím ho úplně všude :grinning:
10. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
rio a ted si vem ze ja nemam takovy pokojicek a prcek mi to dava poradne sezrat,hlavne kdyz dlouba loktiky nebo patickou do zeber.
10. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
rio týý ju ty máš hezkej pupík :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
mili díky, ale skoro se už neunesu :grinning: však ty se taky dočkáš pupíku, moc Ti to přeji :wink:
10. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
díky moc :wink:
10. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
tak jak dopadla gamik a aquila, doufám že dají brzy vědět..
10. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
tak holky jsem tady.....
10. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
otevřená jsem na dva prsty, ten CS mi nedělala. Nález je prý pěkný, že kdyby se to rozjelo, že to snad půjde rychle. Prošťouchla mi prstem jestli to pomůže a máme souložit. Kdyby jsem do příštího týdne neporodila tak dávaj do pochvy nějakou látku na vyvolání a tu látku prý obsahuje sperma. Takže jsem udělala manželovi radost, že ho připustím :grinning: A jestli ani to neklapne tak příští týden ve středu už si mi tam nechají. Zítra se mám ještě stavět na UTZ....
10. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojte me spolu bojovnice z kvetna, cervna :slight_smile: S obrovskou radosti vam oznamuji, ze muj maly pokladek Henry se narodil 23.2. a vazil 3.12 kg. Je hrozitansky roztomily a my stale nemuzeme verit ze je nas :slight_smile: Moc vam vsem preji aby jste mely porod jaky si prejete a hlavne at mate sva zlaticka brzy u sebe. :slight_smile:
10. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
kitten moc blahopřeji, to je krása, taky se těším na svého drobečka :slight_smile:
gamik tak třeba sex pomůže, slyšela jsem o tom, že spermie obsahuje látky které se dávají na vyvolávání, já asi budu muset taky přesvědčit manžílka abysme to zkusili, pokud neporodím do termínu :slight_smile:
10. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
tak ten můj se na to klepe :sweat_smile: Jinak po tom prošťouchnutí nekrvácím nic tak uvidíme..... Zítra prdku uvidím na UTZ....
kitten taky velká gratulace a přeju hlavně zdravíčko vám všem !
10. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
kitten.velkká gratulaceeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
holky, mě popíchává levý podbřišek ikdyž ležím,tak snad to je dobré znameníčko...uvidíme nechci plašit a jsem v klidu abych se zbytečně nenervíkovala... :sweat_smile:
10. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
Tak jsem zpět...
Nejdřív kitten ooooobr gratulace, musí to být nádherný pocit, moc vám to štěstí přeju :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
A teď já. Odhad váhy mimi je +/- 3,4kg. Monitor v pořádku, taky mě dr. nějak prošťouchl, ale nevypadá to, že by se to samo rozběhlo. Takže v sobotu jdu na příjem a podle stavu porodních cest zkusí vyvolávat. Těžko říct jak dlouho to může trvat a co se bude dít... Tak mám na jednu stranu radost, že už to fakt bude a na druhou stranu velké obavy jak to bude probíhat...
10. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
teda koukám že dnes doktoři prošťuchovali jako diví :grinning: :grinning: aquil tak snad to k něčemu bude a rozjede se to smao, jinak pokud Ti to začnou v sobotu vyvolávat tak si myslím, že do neděle porodíš, aspoň víš, že nebudeš čekat a nervačit se :wink: ale moc Ti přeji aby to nebylo potřeba
mili to Tě tam ale spíš pichá ještě po tom odběru vajíček si myslím a stimulaci, na něco jiného je ještě brzy...ale bu´d na ně hodná
10. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak já se jdu podívat na prcka zítra :grinning:
Jinak ano....léky na vyvolání obsahují cosi,co je ve spermatu...proto se doporučuje styk.

kitteni já ti moc gratuluju :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.