• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
mili zapomněla jsem, že jsi byla jen na KET, tak to možná se fakt bojovníčci zavrtávají :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
No já doufám rio, že se to po vyvolávačce rozběhne...Sice se nebudu nervovat čekáním, ale z tohohle jsem taky docela vynervovaná jak to bude...No snad opravdu o víkendu porodím :confused:
10. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Když já na sex vůbec nemám chuť ani náladu... Ach jo, to je děs :unamused: :confounded:
10. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Aquilko......se nedivím...já už dlouho neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
já o chuti taky zrovna mluvit nemůžu, prostě taťkovi nastavím, to se dá přežít!
Jinak jsem pěkná trubka dneska jsem si na anetu pustila porod a doporučuji nedělat to!!!!!!
10. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
Aquil a jakto, že Tě to budou vyvolávat už takhle brzy?
10. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Já už gami nechci o porodu od žádné kamarádky ani známé ani slyšet, natož se na to dívat...Každý to má jinak a já chci mít aspoň trochu tu iluzi, že to nebude tak strašný... :wink:
10. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Kvůli těhotenské cukrovce. Nesmí tě nechat přenášet, protože placenta stárne rychleji než u normál těhu.
10. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
já taky doufám, že to nebude nějak hrozný, vydržela to každá a za ten výsledek to rozhodně stojí :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
aha, to měla moje švagrová taky a ležela v nemocnici už asi 3 týdny před porodem.... Já jak jsem nechodila na net tak jsem vás moc nedočítala, takže tohle mi uniklo.... :wink:
10. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
Jo to je pravda, ten výsledek stojí za to všechno :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Jééé porod bych si nepustila ani za nic :astonished:
10. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
piku vždyt říkám, že jsem magor.... ale statečně jsem to dokoukala...
10. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
porod bych si taky radši nepouštěla, napadlo mě to, ale pak jsem to naštěstí zavrhla, taky si chci nechat malou iluzi že to nebude tak hrozné a když to vydrželo tolik holek, tak já taky a hlavně výsledek pak opravdu bude stát za to - kéž bych už ten výsledek měla venku :grinning:
10. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
Gamik...jsi blázínek :grinning:
já si pořád říkám,že to bude brnkačka :grinning:
10. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
my jsme si to pouštěly s holkama v práci, ale to jsem to měla ještě hooodně daleko takže mi to tak nepřišlo. Ted jak se to blíží tak jsem z toho byla trošku vyjukaná, ale už jsem v poho... Nějak ty prcíky vyprdnout prostě musíme, to se nedá nic dělat :sweat_smile:
10. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
tak to já si už neříkám, čím víc se to blíží, tím víc jsem trochu nervozní, nejhorší je asi to čekání, už bych to chtěla mít fakt za sebou
10. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
já znám dost holek co rodily jako, když nerodily... Bolesti asi tak jako při menzes a za chvíli byli mimča venku, žádný hodinový crcání tak proč by to tak nemohlo fungovat i u nás že jo??? :wink:
10. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
ten poslední měsíc je fakt nekonečný..... já jak se nám to táhne si říkám, že to snad ani nepřijde.... ale ono naštěstí musí....
10. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
no mě doktor sice předvídá rychlý porod, protože čípek už nemám, mimčo je natlačené dole na max. a trochu se otvírám, ale radši se na to nespoléhám. Taky mi pořád předvídá že budu rodit a nic, Vojta se drží...tak kdo ví jak to bude. Ale bylo by to moc hezký
10. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
RIO...bude to pak rychle a bezbolestně :grinning:
10. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
pikus jasně, ani nebudu vědět že rodím co :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
No jasně že ne...........až pak budeš mít prcka v náručí,tak to teprve poznáš...teda že už je po :grinning:
10. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
pikus to doufám, že to poznám :grinning: :grinning: dnes mě zase pobolívá břicho jako na mrchu, ale myslím, že z toho nic nebude :unamused:
10. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
RIO...poslíčci???To prý bolí jako na mrchu...a pak ale vlastně prý taky.....
já mám strach,že to nepoznám :unamused:
10. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
to já mám taky strach, i když každý říká, že to poznám určitě...se spíš bojím abych furt nečekala až to bude horší a nezačala rodit doma :confused:
10. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
rio já nebyla na OPU :grinning: my měli sněhurky :slight_smile: mě dávali estrofem jen na růst sliznice,páč nerostla ,ale nebojj jsem na ně hodná ahýčkám je a doufám,že dostatečněěěěě :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
jééé tak jsem to dočetla a rio už to zjistila sama :slight_smile:

holky nebojte ještě u některých pár dní a budete mít prcky u sebe :wink:
10. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dobré ráno.... tak mi manža zase vzbudil a já nemůžu spát.... jinak včera sex a horká vana a prd platný... :fearful:
11. bře 2009 v 06:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak včera kontrola jakš takš CS3. A. má cca1580g. Doma total K.O.- a já taky total k.o. v noci jsem nespala trvdnul pupík každých 5-8min A, jak z divokých vajec a bolí záda jako na mrchu- fakt nechci rodit v 31.tt.
Soni ani nevíš jak bych si s tTebou povídala, v tomhle ohledu jsi zkušenější a já bych moc potžerbovala radu
11. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.