• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Jinak Gamik Verunka tu bude určo coby dup :wink:
11. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Luci mě přijde, že snad budu jak slonice těhotná 2 roky :sweat_smile: .... Pupík mi tvrdne jen občas, záda ani břicho mi nebolej, ale je fakt, že až to přijde tak to může být fofr... Dr mi včera řekla, že možná budu tím proštouchnutím krvácet a nic.... Jinak neboj prcík u Tebe určitě ještě vydrží :wink:
11. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mě není vůbec nic, taky jsem po včerejším vyšetření ani nezašpinila, břicho mi netvrdne vůbec, prostě se absolutně nic nechystá. A já jsem zjistila, že z toho začínám být fakt na nervy. Já debil jsem si toho včera trochu přečetla o vyvolávaných porodech a fakt když to není nachystané, tak to taky může trvat tři dny. Ach jo :frowning2: MUsím si pořád opakovat, že to zvládnu a že ten prcet za to stojí, ale stejně jsem z toho fakt rozhozená už od včerejška.
11. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
Aquil to je jako já včera s tím porodem, jsem to zkoukla a asi jsem si to tím zarazila :sweat_smile: Tak už prosím Tě raději nic nečti takovýhle věci jsou stejně individuální takže zrovna Ty třeba můžeš porodit rychle.... Místo 3 dnů 3 hodky, o by šlo ne? :wink:
11. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
Jo gami, už jsem si zakázala cokoliv studovat a řešit to. :wink: Tři hoďky to by byla paráda...Takže horká vana ani sex nic, jo? Já jsem tady na koníkovi kdysi četla i jakousi diskuzi o nějakém námoji na vyvolání porodu, ale nevím, jestli bych na to měla...
11. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
já ted četla článek o přenášení.... Doporučují 3 věci... Dlouhé procházky, které v tomhle stavu vydrží málokterá, věšení záclon, což taky není zrovna moc reálné, pžedstava s tím pupkem se škrábat na židli to je spíše o hubu a sex, kde nejde ani tak o sex jako o přenos spermatu... Takže taky hezké vyhlídky...
11. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
No tu dlouhou procházku bych zkusit mohla, hlavně abych někam nedošla a pak měla sílu se vrátit... :grinning: Ještě vlezu do vany, no a s tím sexem uvidím...To budu nejdřív muset přesvědčit manžu, on je celý těhu jakejsi zabržděnej, že ani nic nevyžaduje, beztak má strach...
11. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Teda stejně je to na ho...Před pár týdnama tady řešíme co nedělat aby náhodou něco a teď pravej opak... :confused: :grinning:
11. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
můj manža taky nic nevyžaduje, že když z toho já nic nemám tak ho to nebaví takže mu vždycky jen pomůžu "ručně stručně" :grinning: , aby se mu to sperma netlačilo na mozek a včera to stejně nebylo nic příjemnýho, celkem mě to bolelo, ale vydržet se to dalo až přijde z práce tak se do toho zase pustíme... to by bylo, aby to nezabralo :grinning:
11. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
jojo nemáme to jednoduchý, nejdřív se člověk bojí, aby to udržel a pak se snaží, aby to šlo ven...
11. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
Ještě prej trochu červenýho vína by mohlo zabrat. Tak gami program dne jasnej: dlouhá procházka, pak se naložit do horké vany, k tomu sklenička vína a čekat na manžela až se vrátí z práce :grinning: A večer hurá do porodnice :wink:
11. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
ty jo ta procházka nevim nevim... se sotva hýbu :confused:
11. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
si spíš dám s manžou šipky, pustíme si k tomu nějakej bigbítek a já u toho vždycky tancuju to by mohlo tu procházku docela dobře nahradit ne?
11. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
luci copak?co te trapi?zeby mala chtela brzo ven?podivej na rio...no na to tvrdnuti briska ti mohli dat magnezko,me to docela pomaha,i kdyz nekdo rika ze jemu ne.me ho uz nejspis v patek zakaze...jinak spermusky obsahuji oxitocin,ktery se vylucuje u porodu a taky spousti laktaci,tak aby jste ty manzele nezacli nejdrive kojit :slight_smile: jo a doporucuji skusit jeste masaz bradavek,tu na konci tehu uz zakazuji kvuli moznemu spusteni porodu.a ten napoj je z ricinu a ten je ve vetsich davkach jedovaty,takze bych si to neriskla.
11. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
já četla, že spermoníci obsahují ještě nějakou jinou látku, která napomáhá k otevření hrdla.... a masáž bradavek si taky nějak neumí m představit celkem mě bolej.... a s tím nápojem to je opravdu o hubu.... :astonished:
11. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
já mastím na ten UTZ pak dám vědět.... :wink:
11. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
gami jasně, pohyb jako pohyb. Tancování bych zas asi nedala já :grinning:
Soninko sperma obsahuje prostaglandiny, to je to stejné jako je v těch tabletách nebo gelu co se zavádí k vyvolání porodu. Oxytocin se dává v infuzi. Mám to naštudované :grinning: O masáži bradavek jsem taky četla, to bych mohla zkusit. Já si jen myslím, že to naše mimi prostě ještě není nachystané a kvůli blbé cukrovce ho budem chudáka násilím nutit ven...
11. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
jojo prostagladin to je ončo... :wink:
11. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
aquil hlavne musis byt ty v pohode.prckovi to neublizi,na to ze vykoukne ven je predse nachystane uz od 36tt.musis sama sebe presvadcit ze to vse krasne a rychle zvladnete.
11. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
teda holky tady se to rozjelo už po ránu :grinning: já noc zase nic moc, usnula jsem někdy po 2 hodině, do té doby jsem chodila na wc asi každých 10 minut a je to čím dál náročnější vyhrabat se z postele, bolí mě třísla jako blázen když lezu ven :frowning2: a pak wc asi každou hodinu, někdy i dvakrát za hodinu, fakt nic moc....
holky nebojte, ono se to rozjede, ale je to náročné, to chápu...sex taky nevím jestli bych dala, říkám si, že pokud neporodím do 39 tt tak bych to asi riskla, ale jestli to zvládnu je další věc... horkou vanu se přiznám že jsem si už dala a předpověď doktora se nesplnila a nerodím...prostě jak ty porodníí cesty nejsou nachystané tak můžeme dělat co chceme a mimčo asi nepoleze...delší procházky bych nedala určitě, tlačí mě Vojta na spodek a je to hodně nepříjemné
aquilko radši fakt nic nečti, každý má vyvolávaný porod jiný, znám holky které rodily fakt do pár hodin po vyvolání, tak se nestresuj předem :wink:
luci Ty se beboj, ještě neporodíš, já měla CS 3 od 29 tt a vidíš, za chvíli končím 38 tt a přes všechny předpovědi doktora nerodím, hlavně buď v klidu, to mimčo potřebuje víc :wink:
mě dnes přijede kamarádka, tak se těším že pokecám, už mi to leze na mozek být pořád sama a manžel přijede večer a kouká na zprávy a to zas musím mlčet, no fakt s ním moc nepokecám teď
11. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
tak to ja pokecam leda s kockama,nebo sousedkou,kdyz mam naladu tam jit...ja tvorecek ktery vzdy musel mit kolem sebe lidicky a ted?zvykla jsem si i kdyz jsem obcas asi pripad pro psychiatra,ostatne zadanku mam,jenom nejsem schopna se dokopat tam jit.a kdyz uz si myslim ze je to lepsi tak bum rana a jsem zas nakolenach.
11. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Já se snažím být v pohodě a pořád si opakuju, že udělám maximum abych to podpořila a měla brzo za sebou. Já možná taky zítra vyrazím ještě za kamoškou na návštěvu ať nesedím doma a zbytečně nepřemýšlím... Včera manžel taky seděl celej večer u TV. Jasně, že přišel, všechno jsem mu znovu povykládala, ale pak čuměl střídavě na zprávy, hokej, fotbal a mně to šlo děsně na nervy, jak jsem byla jakási rozbrnklá, tak mě to fakt štvalo. Tak jsem šla brzo spát a kupodivu noc dobrá.
11. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky,tak u nás noc taky dobrá,akorát já ráno brzy vstávám... jdu spát v půljedenáctý a v sedm jsem vzhůru...to je síla.... když můžu vyspávat,tak jsem hned vzhůru,když musím vstávat,taky bych spala jak mimino :grinning: :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
To je normál milenko, počkej v těhu, to se střídá furt, jednou spíš dobře a dlouho, podruhé hůř, pořád se budíš...Ale myslím, že si nestěžuje žádná :wink: :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já noc opět nic moc, po dvou hodinách jsem musela cpát do Sáry prášky, má zánět střev, dnes už jí je trochu líp, ale zas kňourá protože má hlad, ale jíst nesmí.
aquil nic nečti, u každýho je to fakt jiný. . .moje kamarádka byla v poradně a doktoři se rozhodli jí porod vyvolat, byla otevřená na 1prst, takže dostala injekci a poslali jí domů, že to může 2-3dny trvat - to bylo v 19h a ve 3h ráno mi volala že mají Alenku, dneska už jí je půl roku. . .říkala že to šlo strašně rychle
11. bře 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
milu to znám, když jsem musela vstávat tak bych spala do dopoledne ale co jsem těhu tak moc ne...
holky další můj debilní sen - v poradně před porodem mě tam doktor chtěl cpát cyklistickou helmu aby zjistil, jestli mimčo proleze :grinning: jestli brzy neporodím, tak nevím co se mi ještě bude zdát :grinning:
angel tak snad se pejskovi udělá brzy líp a uklidní se :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Teda rio, to jsou sny :grinning: Možná by fakt bylo lepší, kdybys už porodila :grinning: :grinning: :grinning: Ale jako názorná představa to celkem sedí-byla ta helma aspoň dětská? :grinning:
11. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
no právě že nebyla, normální dospělácká a barvu měla červenou :grinning: jak to dopadlo nevím, protože jsem se naštěstí vzbudila....no ono to nějak ven vyleze, ale dovnitř mi cpát nikdo nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky...
tak jsem byla na KO......prcek je hlavičkou dolů,takže to je super,jinak máme asi 2500 gramů....
No a na mnitoru se kluk jeden za celých asi 20 minut ani nehnul...
No ale mám málo plodové vody....prý to zatím je v pořádku,ale musíme to hlídat.....dostala jsem nějaký jako by testr,jestli plodovka neodtéká a nebo mám sebou příště vzít vložku......A když to bude špatný,tak budu chodit do rizikové poradny v nemocnici.
Rak ted nevím,jestli si z toho mám dělat halvu,nebo být v klidu....
Další KO za týden zase ve středu
11. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak holky já mám za sebou UTZ a dopadlo to dobře. Malá je naprosto v pořádku. Pupeční šnůra zatím funguje takže jí nic nechybí a proto se jí nechce ven. Hlavičku už má napresovanou úplně dole, místo tam nemá skoro žádný jen takovou mezírku mezi kolínkama a pupíkem. Akorát mě trošku zarazila váha, podle UTZ 3900g, ale jak tam prý je namáčklá tak to není přesný údaj, že už to nejde změřit, ale 3500g má asi určitě. Jak já takovýho cvalíka vyprdnu to tedy nevím :astonished: .
11. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.