• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No luci, tak se pěkně kurýruj, je to hnus a hlavně v těhu, když člověk nic moc nemůže.
Piku krásnej pupík, taky už mám hezkej a asi i o něco větší než ty :wink: (asi tak o měsíc) :grinning: :grinning:
Tak jsem dodělala oběd a jak se najíme, tak jedem s manžou ještě dokoupit nějaké dárky. Navíc má narozeniny tchýně a manželova babička 90, tak jsem vymyslela dárkový koš, nic lepšího mě nenapadlo.
16. pro 2008 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky,
kdepak vsechny jste? ja se prave vratila z cvicenicka...prcek mi dava ted docela zabrat jak se tam mele a hrabe mi vsudemozne... :sweat_smile:
jo a prisli mi plinky tak je jdu hodit do pracky... :grinning:
16. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
holky jdu vás pozdravitz, poctivě ležím a je fakt, že břicho mi tvrdne míň, tak snad to fakt pomůže. Jinak dnes Vojtíšek strašně řádí, v břiše mi to lítá a skáče a je to vidět na první pohled jak se mi tam dělají hrče a skáče mi samo břicho, musela jsem se smát když jsem to pozorovala
16. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem dnes byla v poradně a mimi je v naprostým pořádku, dokonce prý bylo krásně vydět pohlaví, ale vydržela jsem a nenechala jsem si to říct :slight_smile: ve čtvrtek mám ješte velký ultrazvuk a pak až 13.1. poradna+test na cukr

před chvilkou jsem dodělala BeBe řezy, tchánovci odložili návštěvu až na zítra, tak si jdu na chvilku lehnout :wink:

Rio hezky odpočívej, uvidíš že to bude v pořádku :wink:
16. pro 2008 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Rio, tak super, že to takhle pomáhá jen tak dál :wink: Já bych taky chtěla řádění v bříšku, ale Alenka zatím stávkuje.Soni nevím proč ale myslím, že budeš ít chlapečka :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
Angel, tak paráda :slight_smile: Já jdu do poradny až 29.12. děsně dlouhá doba a jen se mi zdá divný, že velký UZ bude dr. dělat u něj.
16. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:
lucijdo,moje dr.taky dělá velký UTZ....jen mě pro jistotu jako umělinku poslala ještě jinam :wink:
16. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
rio tak to skackajici brisko taky znam... je to prca... :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
luci záleží jaký má dr. ultrazvuk, můj doktor má starý a nepřesný, takže velký ultrazvuky dělají v nemocnici, ale já sem se domluvila v Gennetu :slight_smile:
16. pro 2008 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já chci taky aby skákalo!!!Jinak dobré ránko děvčátka :grinning: Můj mudrc má uz novej a přijde mi že si ho docela užívá :wink: Frči pro jablíčka aby jsme měli vitamínky :slight_smile:
17. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
Tak my dneska vyrážíme druhé kolo na dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Včera jsme nic nekoupili, akorát babičce a tchyni k narozeninám. Ještě odpo jim jedeme popřát, takže program až do večera. Včera mě tak děsně bolely nohy, že jsem myslela, že mi upadnou. Je to možný, že už mě to chození tak zmáhá??? Vždyť mám před sebou ještě 3 měsíce!!! No a brnění rukou se pěkně rozjíždí, takže pikusko jsme na stejné lodi. Prý se s tím nedá nic dělat a je to způsobeno zadržováním vody v těhotenství, ta utlačuje karpály a ruce pak brní. Mám sice nějaké cviky, ale moc od toho prý nemám čekat, odezní to po porodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo, no každá máme něco, že jo.
17. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
luci dockas se neboj, pak uz budes jenom spominak kdy ti neskakalo... :grinning: :grinning: :grinning:
aquil u nas na cvicu se posledni dobou na to taky dost holek stezovalo, sestricka jim poradila cviky na krcni pater, pry to muze byt hodne od ni... :sweat_smile:
17. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Holky opravdu máme každá něco, já se dnes vzbudila a křee do bříška jako hrom, jako kdybych byla nafouknutá a nešlo to ven :sweat_smile: Ale to rozhodně ne, s tím probléy nemám :sweat_smile: Takže se snad roztahuje bříško.Pes s mi roztahuje v posteli a já se nemám kam nasoukat :angry:
17. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
luci tak ho vyhod... me kdyz nase plysanda leze na nervy a to je jenom dva a pul kilova kocicanda, tak taky leti... i kdyz ted je pravda ze vrnenim dokaze prcka ukolebat... :dizzy_face:
17. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
ahoj holky kolik jste tak doplácely na IVF?vyšel vám první pokus?
17. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
ahoj katusko,
ja doplacela cca 30000 tisic, ale to pocitam do toho i tri KET a fragmentaci spermii... meli jsem i ICSI...
kam chodis?
jo a me vysla prvni stimulace, ale az treti KET, meli jsem jeden ET a tri KET, z toho posledni vysel... :wink:
17. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
soni tak to je teda moc :confounded: a to bylo dohromady za všechny?mudr mi řekla že budu doplácet cca 4tis.ICSI je to napíchnutí spermie do vajíčka že?chodím do gennetu,včera posílali žádost na pojiš´tovnu.ani nevím jak mi dají vědět že je to schválené...
17. pro 2008 v 15:21  • Odpověz
já jsem platila 24 7000 za jedno IVF, bylo v tom jak injekce -i za ty budeš částěčně platit, pak jsem měla ICSI u 6 vajíček, prodlouženou kultivaci, AH a zmražení embryí
17. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Katusko my jsme dopláceli něco okolo 20tis. přesně to ani spočítané nemám a byly v tom léky, ICSI, PK spíš pod 20, ale přesně to spočtené nemám.
17. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
já jsem na injekce doplácela celkem 202Kč a 1000Kč za zmražení embryí a 1000Kč za uchování na rok, nic víc jsme neplatili
17. pro 2008 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
no katusko ono to neni zadna levna sranda... :confounded: :frowning2:
leky me stali cca 5 tisic, ICSI 7800, zmrazeni 2800, a pak transfery a KETy atd, proste ty drobnosti a ono se to na tu sumu vysplha... :frowning2:
17. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky,
já se v práci vůbec neurvu, abych na vás aspoň jukla, tak koukám aspoň večer doma.

Katusko, my jsme zatím dali 35.000,- Kč, to je ICSI, zamražení, prodloužená kultivace a 2x KET.
17. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
katus proste kazdy CAR ma jine ceny... skus se zeptat v diskusi gennetu, to budes mit jasneji... :wink:
17. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
záleží jaký jsou potřeba léky a nadstandarty, já jsem byla taky v Gennetu a celý nás to vyšlo jen na ty 2202Kč :slight_smile:
17. pro 2008 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
No já se asi s naším PGD ani nebudu vyjadřovat kolik nás to nakonec vyšlo... Ale nelitujeme, mimi v bříšku je za všechny prachy... :wink: :slight_smile:
Za chvilku mířím do poradny, tak jsem zvědavá co dr. na tu mou cukrovku. Držte palce, holky. Pak se chci ještě stavit v práci, no zase dorazím domů až odpoledne... :unamused: Včera jsem se rozhodla, že než skončí Vánoce, tak asi nebudu chodit nikam na návštěvy, všude mi nabízejí jen samé cukroví!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já se jdu trochu zkulturnit a vyrážím...Paaa :slight_smile:
18. pro 2008 v 08:12  • Odpověz
aquilo tak hodně štěstí u doktora, já za chvilku vyrážím do poradny a doufám, že se mi ta nemocnice aslepoň přes vánoce vyhne, tak na mě taky holky prosím myslete - moc nevěřím že by dva dny ležení způsobily nějaké větší změny
18. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že dnes máme kontrolní den :wink:
tak holky držím pěstičky ať je vše v pořádku :slight_smile: já se jdu oblíkat a jedu do Liberce na velký ultrazvuk, už se těším až prcka uvidím :slight_smile:
18. pro 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky tfuj tfuj ať vše dobře dopadne :wink:
18. pro 2008 v 09:58  • Odpověz
holky tak tfuj tfuj hodne stesticka... :wink:
ja si dnes zamluvila kocarek, nakonec cerveny, ale asi to zitra zmenim na ten kavovy... :sweat_smile: no a me ceka poradna zitra... :dizzy_face:
18. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla na cukru,ráno mi brali krev,pak vypít tu hnusnou sladkou vodu a za 2 hodiny zase na krev.No a výsledky budou až půjdu na KO k dr.Takže si zatím ještě můžu dopřát cukroví a pak se uvidí :lol:
No a po tom jsem šla do školy,děti měly besídku a dostala jsem i dárečky,no dětičky moje zlatý :lol: a zítra s nima budu celý den,chybí jim učitelka :lol:
18. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.