• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
a pokud do středy neporodím tak nástup na vyvolávačku....
11. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Gamik...vyleze neboj :wink:
jinak kamarádku strašili s cvalíkem a holka měla asi 3200 gramů :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
no uvidíme.... mám plnou skřín oblečků na 50 cm tak doufám, že jí to bude. Naštěstí jsem to tedy nekupovala, ale dostala od sestřenky po dvojčatech. Takže toho mám i dost, když to je po dvouch.... No fakt jsem zvědavá :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
pikus ale plodovka se obnovuje prý, tak pokud nebude odtékat nějak masivně tak by to mělo být dobré, míň plodovky ke konci těhu bývá, měla to tak i ta kamarádka co má dvojčátka a dobrý, tak věřím že nemocnice nebude třeba....no přinejhorším to nějak dotáhnete do 38 tt a porodíš, však to u bude mimčo připravené
váhu jsem měla asi jak ty v tom týdnu, ale oni pak ještě pěkně přiberou za ten poslední měsíc :slight_smile:
gamik stejně to je jen odhad a msuíš brát 500 g rezervu, tak bude mít třeba 3 500 a to je ok, ne? kaamráce taky predvídali holčičku cvalíka kole 4 kg a měla 3 320 takže kdo ví kolik bude verča mít
11. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
no aspon jste mi trošku s tou váhou uklidnili, já si představila svojí pánev a 4kg cvalíka :grinning:
11. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky,tak jste na KO dopadli dobře to jsem ráda
piku a taky si myslím,že se plodovka obnovuje přecííí a jestli i tak jí máš málo,tak snad nebude hospitl nutný at jsi v klidu doma :wink:
moje kamarádka,když se narodila tak vážila 4,5kg a když jí vidím dneska,jaká je to vyžlička,tak tomu ani nechci věřit :grinning: ale chudák její mamča uff ufff tohle rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
jinak já byla dopolko ve městě na procházce mám to kousíček do centra,takže žádnej lán cesty ....tam jsem si vyzvedla léky ,stavila jsem se na kávičce a drb a pak jsem zase pomalu šla domů,ale zítra budu muset do lékárny znovu neměli ten gel co si zavádím na noc,takže zítra bude taky zdravotní procházka :slight_smile: a pak jsem přišla a natáhla se u telky a usnula :dizzy_face: :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
ono to tak většinou bývá,, když se někdo narodí mrnavej tak to pak ddožene v dospělosti a naopak....
Milu hezky si užíváš :wink: to je dobře!!!
11. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
gami jj to si to užívám :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
11. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
já jsem se narodila docela velká 50 cm a moc jsem teda nevyrostla -156, ale měla jsem teda 3 kg přesně, tak to bylo tak akorát míry :slight_smile:
11. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky to se neda urcovat podle porodnich mir.ja mela 50 a 3,4 a ted?169.no ja mam kontrolu v patek tak jsem zvedava co se dovime my.
11. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Rio tak to jsi byla takové ukázkové mimi :slight_smile: Můj manžel měl asi jen 48cm a 3200g a dneska??? 180CM a 106kg, ale on chudák tloutne se mnou, měl 92kg tak jsem zvědavá jestli to pak i se mnou schodí :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak jsem taky nějak usnula :slight_smile:
milenko...tak tak,hezky ven,ale pomalu.............
jinak večer jedu na cvíčo :slight_smile:
11. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojte divciny! Diky za gratulace! Nechci vam kazit chute ale sex, ananas ani ostra jidla na vyvolani fakt nepomahaji. mimousi musi byt pekne dopeceni (jedna porodni asistentka rikala ze kdyz se narodi pozdeji tak se lepe koji - alespon 1 plus :wink: )
11. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tak jsem zpět z procházky, přes hodinu celkem ostré chůze... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já to ani nedělám abych přímo vyvolala porod, ale kéž by aspoň porodní cesty byly trochu nachystané, to by mi stačilo...
11. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
aquil tak to seš dobrá!!! Já jsem unavená jak kůn a nemůžu vůbec usnout...... Bolí mě celej člověk tak možná něco přijde... :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Jo gami, to je možný, vždyť už máš po termínu, to já dávno ne. Myslím, že ty k té vyvolávačce nedojdeš, půjde to samo... :wink:
11. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
po zprávách jdeme na ty šipky, budem se s Verčou trošku vrtět :slight_smile:
11. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
ja teda pokazde kdyz vidim prispevek od gamika tak cekam spravicku tak je to tady vyrazime :slight_smile: jinak gami krasny pupik :slight_smile:
11. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
já si taky myslím že stejně mimčo nevyleze pokud není fakt připravené, takže se můžeme snažit a nic :slight_smile: ale ten sex by snad trochu pomoct mohl když sperma obsahuje ty látky, ne?
gamik já jsem byla ukázková i díky tomu, že jsem se narodila přesně na termín :grinning:
11. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
Soni ani nevíš jak ráda bych něco takového napsala :slight_smile: sexík zase proběhne at se taky tatka snaží :sweat_smile:
11. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
gamik aby jsi nám to pak vůbec stihla napsat :grinning:
11. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
gami to ti verim a to zdaleka nemam takovy pupik jako ty ale obcas uz mam taky dost,i kdyz ja si rikam ze je to treba poprve a naposled tak se to snazim si uzit.
11. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
gaqmik pupek máš teda pěkný, to si tam Verunka lebedí :grinning:
11. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
ty poslední fotky to je fakt síla, ale oni ty kila ted letí hrozně nahoru... za 8 měsíc jsem přibrala jen 1.5kg a ted mám 1kg každý týden.... a Verunce je tam prý dobře, ale je tam fakt hrozně naštouchnutá :slight_smile:
11. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
no já jsem měla taky do půlky 8 měsíce nahoře celkem 4 kila a pak najednou to šlo nahoru každý měsíc 1 kg, to je mazec...naposledy jsem měla nahoře 8 kilo a jsem zvěadvá zítra v poradně
11. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Rio tak to moc nemáš já už mám nahoře 19kg, ale vůbec nevím kde jsou, mám jen to břicho a o trošku větší zadek... :astonished:
11. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
gami týýý ju ty máš pupendooo to je kráááása :dizzy_face: :grinning: :wink: takhle nějak velikánský pupík měla švagrová ,když čekala malou a to ona je hubeňourek a všechno měla opravdu jen a jen v pupíku :fearful: :wink:
11. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
Já jsem taky původně hubeňour :sweat_smile: než jsem otěhotněla tak jsem měla 49 kg a ted se tahám s 68kg... se člověk nemůže divit, že jsem utahaná.... hlavně jak psala Ria, že jí bolej třísla tak tím troím už od 6 měsíce...
11. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
jeeeezisi 49kilo???to jsem mela na zakladce.ja mivala tak 64 velikost 36-38 ale pak stimulka a vaha vylitla na 78 a velikost 42 a ty jsem mela pred dvema tydny v poradne.ted v patek uvidim :slight_smile: ono dr.bude mit radost jako naposled z tech 40deka. :slight_smile:
11. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.