• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
já byla až vyzáblá...., ale velikost jsem měla 34 a to není Soni až tak velký rozdíl....
11. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
gamik mě bolí třísla taky už strašně dlouho ale posledná dva měsíce je to nejhorší, taky nejsem zvyklá tahat takovou váhu. Já jsem měla většinou kolem 56 kg, což na mou postavu není málo, ale při stimulaci jsem přibrala 8 kg a teď taky 8 a to už je fakt moc
11. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
gami oni většinou ti hubeňouři přiberou v těhu víc, ale pak to z nich sjede a jsou zase tak jak před tím. No a my co máme pár kilo navíc i tak, tak fakt hlídáme každý deko. V tomhle byla výhoda cukrovky, že jsem fakt skoro nepřibrala. A teď ke konci jsem taky nabrala za týden skoro 3/4kg, ale není to určitě jídlem, spíš hodně roste mimi a tělo zadržuje vodu :wink:
11. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Rio já vždycky říkám, že jdu jak "naprcaná bělice" (omlouvám se za ten výraz :wink: ) bolí mi třísla a celej podbříšek. Jinak já při stimulaci nenabrala nic na mě to nějak nepůsobilo.
Aquil jsem zvědavá jak takovou váhu shodím i když u nás nikdo nemá nějak problém s váhou... Moje mamka ještě v 50 letech měla 52kg až po přechodu trošičku přibrala....
11. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
gami,tak to mě se o takové váze může jen zdát :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
Milu vždyt to je fuk. Já váhu nikdy nějak neřešila mám prostě štěstí, kdybych měla držet diety nebo něco tak se na to pěkně vyprdnu a ani po porodu to nějak řešit nebudu bud to půjde nebo ne.... :slight_smile: Aspon bude mít taťka za co chytit :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
jsem si holky dala trošku pivečka a nějak se mi motá hlava :dizzy_face: se pak nemůžu divit, že se tý holce nechce ven :grinning:
11. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
gami, já tipuju, že půlku necháš v porodnici a tu druhou budeš mít raz dva pryč při kojení :wink: Já jsem váhu řešila vždycky a taky mi to bylo k prdu. Hubeňour nikdy nebudu...
11. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
no ono hubeninky vzdy rikaj ze by vahu neresili,ale ono kdyz postupne menis satnik o par cisel tak si reknes nejvyssi cas neco delat,ale ja pocas stimulky se mohla i postavit na hlavu a nic nezabiralo.ted ale porodem neco schodim a pak doufam i zbytek a vratim se alespon na tu 38micku.teda pres kozy urco ne :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
soni jj souhlasím s tebou ...hubeňourky váhu neřešej......kámoška,když vidím kolik toho sní za jeden den,tak já bych to měla na týden a jen když nato koukám,tak mám 2kg nahoře :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
já jsem nikdy moc nejedla, docela jsem sportovala ale postavu mám prostě po mamce a taky hubeňour nikdy nebudu - ségra je po tátovi a může se cpát jak chce, má 4 děti a váží kolem 45 kg na 155 cm a není na ní nic vidět
11. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
ja v tomhle zavidim brachovi ten zdedil ty spravne geny,sezere na posezeni vola,za hodku ma hlad a na skoro 190 ma 80kilo i s posteli.na me funguji male porcicky tak 5-6krat denne ale copak to jde?!hlavne v praci kde je problem si najit cas jit na zachod? :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
jooo tak to takovejm jen můžeme tiše závidět :grinning:
11. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
prdlajz ja mu zavidim nahlas :slight_smile: to ma po dedovi,ja jsem po mamce,dlouho v pohode a pak mavnutim proutku kilecka se vali jak rychlikem :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
jo to máte asi holky pravdu ono se to povídá, ale možná, že by realita byla jiná, těžko říct.... Jinak dneska jsem souložila naposled, je to hrůza, bolí to a mám pocit jako na zánět močáku chce se mi pořád čůrat a je to hrozně nepříjemnej pocit fuj :unamused:
11. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
gamiii tohle mi nedelej :slight_smile: ja uz zas myslela ze jsi na odchodu :slight_smile: jinak tyhle pocity mam posledni dobou taky az na tu bolest a to nic ani neprovadim,neni s kym :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Soni můžu Tě ujistit, že není vůbec o co stát, tohle je mučení neviňátek.. :confounded: a Ty jsi normálně netrpělivější jak já :grinning: Doufám, že si Verča nevzpomene v noci jsem unavená a chtěla bych chrupkat :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
gami tak to nech raději na přírodě a neblázni se sexíkem :wink:
11. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Milu neboj už jsem s tím skončila, trošku mi pobolívá břicho tak uvidíme
11. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
gami to neva,že jsi o tom mluvila :wink:
jinak přeju aby se Verunka na svět rozhodla přijít sama,bez vyvolání,třeba brzy překvapí a brzy začneš rodit :wink:
11. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
Milu děkuju, kdybych tu zítra nebyla tak víte co se děje myslím, že se začíná něco dít... :fearful:
11. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
gami tak zeby to predse k necemu bylo? :slight_smile: drzim pesticky
12. bře 2009 v 01:21  • Odpověz
gami takdržím všechny palečky at je všechno OK :slight_smile: :dizzy_face: tak že by vrtění a sexík byl k něčemu dobrý ??? :grinning:
juuu to tady budeme mít první miminko :slight_smile: teda po kropince,ta už má svoje dva uzlíčky jistě doma....
12. bře 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky,asi se divíte ,kdo Vám sem leze. Musela jsem z osobních důvodů změnit nick, takže jsem ted Esterka,dříve Kropinka. :wink:

Něco jsem dočetla a mám radost,že jste si na mě občas vzpoměli. Ted už budu s Vámi trávit čas víc. :wink:

Koukám,že jsem první ,co má prcky na světě. Narodili se 37+1, Karolína měla 2300g ,43cm a Jakub 2330 g , 47cm.
Už jsme 14 dní doma, včera v poradně měli už přes 2500g a dostali jsme pochvalu od paní doktorky. :slight_smile:

Soninko,Tebe obdivuju jak to všechno zvládáš!!! Jsi holka šikovná!!
Milen,Tobě moc držím palce!!! :slight_smile:
Gami,na Tebe jsem taky zvědavá,jestli se tu objevíš nebo už máš Verunku na světě. :slight_smile:

Jinak všechny zdravím!!! :slight_smile:

Dvojčata jsou v albu.
12. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak že by už gami frčela???? :fearful: Já jsem si včera dala horkou vanu, ale mimčo si spíš lebedilo a vesele chrnělo... :grinning: Dneska v noci jsem dokonce byla jen jednou na záchodě, takže jsem se vyspala super, no aspoň budu mít síly na porod...Dneska odpoledne jedu ke kamarádce za 3-týdenní holčičkou, tak doufám, že se naladím a hormony se vyplaví :grinning:
12. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
Jééé...Ahoj esterko (kropi) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ani nevíš jak ráda tě vidím. Moc moc moc gratuluju k dvojčátkům, jsou nádherní oba, úplně jsem dojatá...Jak to zvládáte a co manžel vlastně, už je v pořádku?
12. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Esterko, gratuluji k dvojčůtkům, přeji hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gami, jestli už se něco děje, tak držím moc palečky, ať je vše O.K. :wink:

Milenko, jak se cítíš? Všechno dobrý?

Jinak všem ostatním přeji pohodový den.
12. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
esterko nadhera,gratuluju :zipper_mouth: no zvladam,jak kdy ale co jineho mi zbyva? Gami jestli je verunka uz na svete tak si vybrala krasny den slunickovy...
12. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
Aguil,manžel stále marodí,chodí o holi, zřejmě v létě další operace,ale hlavně že žije,to je důležitý. :wink:

Zvládáme,musíme,prckové jsou v pohodě,dneska teda nespím od 4,malou trápili prdíky. Ale pak stačí když Ti chytne za prst a všechna únava je pryč. :slight_smile:

Tobě se to taky blíží, to bude paráda,jak tady budou přibývat maminy. :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
ester jsou nadherny broucci :zipper_mouth:
12. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.