• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Jo jo esterko blíží, v sobotu nastupuju na vyvolávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je dobře, že je manžel relativně OK, všechno se zvládne, hlavně, že jste všichni spolu.
12. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Aguil,já měla naplánovanou sekci ráno v osm, ale o půlnoci mi praskla voda ,takže se děti narodili o pár hodin dřív. :wink:

Tobě to vyvolávají kvůli cukrovce?
12. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
jééééé kropinko teda esterko víteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face: musím nejdřív pozdravit a pak to dočtu jsem ráda,že jsi přišla mezi nás ....ježiš já mám takovou radoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooost :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Takže se nakonec narodili přirozenou cestou nebo císařem? Jo, kvůli cukrovce, placenta prý stárne rychleji, tak musí brouček ven...Dneska jsem mu povídala jak je venku hezky a že už by se na to mohl kouknout :grinning:
12. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
ester miminka jsou úúúúúžasný moc gratuluju a hodně sil a hlavně zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face:

leny no já jsem vpohodě ....tak doufám že to je všechno OK :sweat_smile:

holky není ještě brzy nato aby mi bylo špatně od žaludku???? :confused:
12. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Sekcí,malej byl koncem pánevním, museli kvůli mě svolat v noci operační tým. :sweat_smile:

Aguil,Vy jste si to fakt nenechali říct?? :wink:

Milen,ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Já myslím mili, že ti může být blbě z těch hormonů :confused:
Fakt jsme si to nenechali říct, já jsem chtěla, ale manžel chtěl překvápko, tak jsem podlehla a vydržela to, až se sama divím... :wink: Ale tajný tip mám :grinning: :wink:
12. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno holky.... Hlavně Ester AHOOOOOOOOOOOOOJ....... To je super, že jste v pořádku, mimča jsou jak jinak nádherný!!!!! :wink: Tak my zase nic.... Večer se mi udělalo zle, začaly mi hrozný křeče tak jsem si šla lehnout, že počkám až se trošku stupnuje a pak vyrazíme... Jenže nakonec jsem usnula a ono to úplně přestalo a celkem dobře jsem se vyspala, vstávala jsem až ted.... Tak jsem docela ráda, protože jsem fakt byla hrozně utahaná jak jsem se 3 dny pořádně nevyspala... Takže já bych klidně mohla ject rodit, ale zase to nevypadá...
12. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Já tady zkoumám Esrečina dvojčata a jsem z nich úplně na měko, to je prostě paráda... Tak Verčo šup šup už se nemůžu dočkat.... :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
noooo hormony beru od 1DC tak asi jooo ..no uvidíme..a už to zase začíná :grinning: já budu plašit jestli JOOO a vy budete plašit a předhánět se kdo bude dřív rodit :grinning: :grinning: to je super kombinace :grinning:
12. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Ježkovy voči gami, ty seš tady????? :grinning: Já už jsem myslela, žes fakt jela...Tak že by sobota byla naše???? :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
jojo dvojčátka jsou úžasný ..... já chcu takýýýýý :dizzy_face:
holky já dneska odpolko jedu k rodičům,když mám tu dovču tak at si mě taky užijou :grinning: vezmu si sebou notas at můžu na netík a na koníka at se pak nedivím co bude novinek :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
aquil bylo by to super kdyby jsme se trefily :sweat_smile: Protože si myslím, že včera to nebyli poslíčci, ale poslové!!!!! A trošku to bříško cítím tak uvidíme.... Ale přiznám se dobrovolně, že jsem měla docela vítr z toho porodu a to furt tvrdím, že se nebojím :unamused:
12. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
gami vítr jistě máš a budeš mít,ale nějak Verunka ven přeci musí :wink: ,takže vítr nevítr porod se blížíí :slight_smile: :wink:
12. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
Milu třeba se Ti tam obě už zavrtávají :wink: Kdyže máš dělat ten testík????
12. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
No spíš bych řekla, že mě trochu předběhneš, už to fakt vypadá, že se to chystá a kdo ví, co bude se mnou...V sobotu se to taky nemusí rozjet, z toho mám největší strach já, že to nepůjde, protože našemu "sluníčku" se ven evidentně ještě nechce.
12. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky,díky moc za pochvalu! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gami,u mě se taky nic nedělo a najednou rup,voda a už to bylo. :wink: Nezkoušela jsi horkou vodu?

Milen,takhle jsme tady plašily všechny. :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
ester horkou vanu zkouším každý večer, včera byl i sex, ale bylo hrozný takže už mi zbývá jen ta vana do sexu už nejdu!! Ono ještě jak manža se snaží rychle, aby mě netrápil tak ono to zrovna pak moc samozřejmě nejde a ani on z toho není zrovna odvázaný... :wink:
12. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
ester jo jo víím :slight_smile:

noo ket byl 9.3. a testit mám za 14 dní,pokud se nepočítá den ketu ,tak 24.3.
holky byla bych nejštastnější ženská pod sluncem kdyby to vyšlo,miminko(ka) by se narodila v prosinci a to já mám narozky,takže bych měla úúúúžasnej dárek k narozkám :grinning: jj hezky si to plánuju,ale kdo ví jak nám to ta příroda zařídí,ted je to na ní,tak uvidíme nooo .
12. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
gami ,tak nech Veču dokrášlit a nelámej to přes koleno...
12. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
ona si stejně půjde bublina ven až se jí bude chtít to je jasný. Ale ono je tohle fakt hrozně otravný. Hlavně celej týden to jsou telefony tak co už rodíte a tak. Sice je fajn, že se o Tebe všichni zajímají je to od nich hezký, ale pro mě je to prostě otravný. Možná jsem jen podrážděná a nervozní....
12. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
no gamiii...teda verunka je drzak :slight_smile: ja snad porodim driv nez vy :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, koukám že jste se tu po ránu zase pěkně rozpovídaly :slight_smile: já jsem teprve před chvilkou vstávala, po dlouhý době jsem se zase dobře vyspala.
esterko mooooooc graluluju k dvojčátkům, jsou nádherný a přeju moc moc zdravíčka :wink:
gami tak já jsem večer nakoukla a myslela jsem že už tu dnes nebudeš a zase nic, ty si Verunku asi pěkně rozmazlovala, to se nedivím, že se jí nechce ven :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
tak já jí večer říkala, že se potřebuju vyspat, ona je hodnoučká :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak jsem vyprala prádlo, naobědvala jsem a vyrážím na návštěvu. Kamoška bydlí v pátém patře, tak si to hodím pěšky ať trochu popoženu macka :grinning: A ještě se prý má jíst ananas, tak jak pojedu domů, tak se stavím v obchodě a koupím si ho :wink:
12. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
No já jsem teď douklidila a do pračky jsem hodila poslední várku pidi věcí, tak půjdu vymyslet něco k obědu a asi se budu muset vrhnout na žehlení, ten koš už pěkně přetejká a já se k tomu přemlouvám už od neděle. . .
kdepak je dneska Rio??? že by se už Vojtíšek hlásil na svět??? :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
kdepak rio je tady i s Vojtíškem v bříšku :grinning:
byla jsem v poradně, monitor ok, Vojtíšek se zase předváděl jak divoký, prý se mu daří dobře. No jinak otevřená jsem pořád na prst, CS mám 8, začala jsem při prohlídce trochu krvácet, ale asi ještě neporodím. Břicho mě pak trochu bolelo ale už nic, jen trochu spodek. Tak jsem zvědavá kdy to přijde
Esterko moc blahopřeji k nádherným dvojčátkům, jsou fakt kouzelní - já už chci takýýýýýýýý mít miminko u sebe :slight_smile:
gamik teda čumím co TY tady, taky jsem myslela že už rodíš :grinning:
12. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
rio já opravdu buda jak ten slon, nosit to 2 roky :grinning: To je dobře, že Vojtíšek v poho a břicho mě bolí tak nějak pořád.... :unamused: ale prd platný to je...
12. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
gamik nestraš, naštěstí nás nenechají nosit do nekonečna, nejpozděj o do týdne porodíš, to mě to může čekat ještě dýl - ptala jsem se jestli mi hrozí přenášení a prý určitě ne, tak jsem zvědavá jestli nekecá
12. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
za týden už by měla být prdka na světě... :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.