• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no já si asi zkusím dát tu horkou vanu - nevím teda jak moc horkou si můžu dovolit, mám ráda dost ale během těhu jsem se nekoupala jen sprchovala - myslíš že může víc horká - teda samozřejmě jak ji snesu vadit?
12. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Rio já myslím, že nemůže vadit já se opravdu koupu každý den a celkem mám dost horkou vodu.... Mě opravdu sestra řekla, že když budu mít bolesti tak tam mám vlézt na 20min a budto to přejde nebo se rozjede porod. Takže, když nebudeš ještě připravená tak by se nic stát nemělo.....
12. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
no i kdyby se stalo tak doktor dnes říkal, že mimčo už je připravené, mě navíc pichali v tom 29 tt injekce na dozrání plic pro mimi, takže on je připravený už dřív asi...no a donošený úplně bude v pondělí, takže je to fakt jedno. Třeba mi to pomůže na ten bolavý spodek který teď po poradně dost cítím
12. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak to bych vůbec neřešila.... možná se ti opravdu uleví :wink:
12. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak já to jdu zkusit, snad neporodím ve vaně :grinning:
na jiné diskuzi mi psala Lionesska, taky se cítí podobně jako my, má termín 31.3
12. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
neboj ono to tak rychle určitě nepůjde....
to, že se cítí stejně ji moc nezávidim :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak vana mi pomohla na to, že spodek bolí míň, porod to asi nerozjede
12. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak super :wink: Vojtíšek ví, že má ještě chvilku čas
12. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky.....
já dopoledne strávila u kamarádky a pak doma poklízela :slight_smile:
Gamik...teda Verunka si lebedí :slight_smile:
Rio....jsem asi mimo...ale nemáš ještě čas????Jsi 38.týden koukám ne???
Já se v noci vzbudila s takovým divným pocitem a asi rodit vlastně vůbec nechci....poprvé jsem z toho dostala strach :frowning2:
A dvojčátka jsou Esterko krásný....úžasný a roztomiloučký :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
pikus jo čas mám, zítra začínám podle UTZ 39 tt, ale už by to byl porod v termínu tak kdyby se mu už chtělo ven, nevadilo by mi to, fakt mi není už dobře...ale úmyslně ho ještě nevyháním, se sexem ještě týden počkáme - i když si nedovedu představit že se k tomu odhodlám, bojím se, že to bude bolet, tak nevím
12. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Aha....tak to jo,to už může ven :slight_smile:
No mě včera v noci poprvé ten strach z porodu přepadl tak nějak nečekaně....a byl to takovej hnusnej pocit....fuj fuj....
A sexík myslím u nás bude taky poslední možnost :grinning:
12. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
pikus já se začala bát trochu porodu když jsem se byla podívat na ty boxy v porodnici, nějak to tam na mě padlo.Ale jinak nad tím radši nepřemýšlím, stejně porodit musím ak co naděláme :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
tak ja jsem uz u nasich,mamca mi pripravila mnam obidek :slight_smile: a pak jsem byla nejaka unavena,tak asi bude hajasek :grinning:
12. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
na mě taky padla nějaká únava, ale mám problém přes den usnout - asi to půjdu zkusit aspoň. No byla zase hrozná, nejdřív jsem chodila na wc tak co 10-15 minut a pak tak dvakrát do hodiny, od 6.30 jsem už nespala :frowning2:
12. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
RIO....no musíme no :wink: jen že jsem na to nikdy nemyslela a už je to tady :grinning: tak nic....nebudu na to myslet....oo to stejně nějak bude........
Milenko,jen si užívej a odpočívej :wink:
12. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
tak jsem se pokusila trochu spát, no spíš jsem jen lehce dřímala, ale aspoň něco :slight_smile:
12. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Holky,já Vás obdivuju,neumím si představit sex s břichem,já měla obr buben a navíc jsem ležela týden před porodem v nemocnici ,takže jsme nic podobnýho praktikovat nemuseli.

Jo,dvojčata jsou roztomilá na fotkách,když v noci nespí,je to horší. :grinning:
12. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
noo já jsem teda usnula a kraaaaasně se mi spalo a najednou telefooon a kabelka daleko,takže mě vytáhl manžel z postele ,nejsem doma páááár hodin a už mu je smutnooooo :grinning: nééé hlásil,že mi zavolá večer,páč mu přijede spolužák tak si jdou sednout :grinning: já to nechtěla vědět ,pak vypadám jak stíhačka :grinning: :grinning: :grinning: ale zase lepší než kdyby mi lhal a tutla to žeeee :wink: :slight_smile:
12. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
esterko no já si sex taky nedovedu představit, ale pokud to má pomoct aby Vojta vylezl...ale nevím jestli k tomu najdeme dostatek chuti :grinning:
kamarádka má taky dvojčátka po IVF kluka a holku - říkali jim že budou mít dvě holčičky ale bylo pak jedno překvápko :grinning: a taky vždycky píše že je to mazec. Je jim měsíc, navíc s enarodili dřív a měli menší váhu - holčička nějak 1850 nebo tak nějak a kluk trochu víc, ale s obouma musí svičit Vojtovu metodu, tak to má náročné dvakrát
12. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
oni říkaj, že s dvojčátkama je to záhul ze začátku, ale pak, že to je naopak dobrý, že když jsou dvě tak nevyžadujou třeba tolik pozornostia zabaví se spolu....
12. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
jinak Rio na tu chut a si budeš čekat marně :grinning:
12. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
gamik já na něho chuť mít nebudu, spíš budu muset překonat nechuť :grinning: stejně je to hrozné, sex jsme neměli od července nebo tak nějak kdy jsem měla OHSS a vůbec mi to nechybí, snad ta chuť jednou přijde, chudák manžílek
12. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
neboj já o tom četla je to úplně normální, těhotenství a kojení bere hormon co souvisí s chutí na sex. Jinak já taky pevně doufám, že se mi to pak vrátí, jinak by to byl pěknej průšvih :astonished: :grinning:
12. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
kamarádka zase říkala že když byla těhotná tak měla chuť pořád ale pak po porodu vůbec, to já ani když jsem těhotná
12. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
holky tak já si tu návštěvu fáákt užívám..... válím se v máminým pelíšku,ale taky doooost času trávím na wc mám nějakou kakačku.... :confused:
12. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
mili tak snad to nic nebude, já jsem měla dokonce během těhu dvakrát takový problém několik dní a pak to přešlo. vezmi si živočišné uhlí nebo něco, to přejde :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
milu, ale to je dobrý znamení ja ze začátku taky měla průjem :wink:
12. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
doufejme,že to je dobré znamení... mám furt žíželu jako blázen a lídám s každou bublinkou na záchod abych neměla v trenýrkách.... uf uf :confused: :sweat_smile: a pardon,že to tak tady písááám :pensive:
12. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
to je nepříjemný, hlavně, aby to nebyla nějaká stř, chřipajzna... tak se drž :wink: :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
noo já se držííím.... a hlvně tý záchodový mísy :grinning: :grinning: noo humor nestrácím,tak snad to bude dobréééé
12. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.