• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
pokud to je jen z jídla a nebo něco trošku tak tě to brzy přejde, já jsem měla průjem třeba 3 - 4 dny a měla jsem vždycky strach o Vojtu, cpala jsem do sebe živočisné uhlí a naštěstí to vždycky přešlo - hrozně jsem se bála nějaké infekční nemoci. No zrovna jsem si říkala před pár dny, že jsem měla docela štěstí, že se mi nemocni v těhu celkem vyhly, ani jednou jsem nemusela brát antibiotika, což je zázrak, protože je běžně beru třeba 4 x do roka - ale asi tomu napomohlo i to, že jsem nechodila do práce, nemoc jsem většinou chytla od dětí ve školce
12. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
já taky musím říct, že jsem byla celé těhu v cajku jen na nový rok jsem měla rýmu, ale to proběhlo bez léků.... taky si myslím, že to je tím, že člověk seděl doma...
12. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
to určitě a v době chřipkové epidemie jsem ani nikam už nejezdila, do poradny mě manžel bral autem, takže jsem se tomu vyhla jak to šlo
12. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
manža ten dostal někde střevní chřipajznu, ale to já naštěstí byla u našich v Plzni takže on se zatím vykakal z podoby a já přijela až bylo po všem... :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
jdu se vykoupat a chrndět... mějte se dobrou :wink:
12. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobrou, čekám až přijede manžel a jdu taky spinkat - dnes jel na odpoledne protože byl semnou v poradně tak přijede kolem 23 hodiny
12. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak holky hezkou dobrou noc :slight_smile: Já jsem se vrátila z návštěvy, malá je naprosto úžasná, úplně jsem pozitivně naladěná a natěšená na to naše zlatíčko. Pak jsem manželovi asistovala u skládání přebalováku, zítra si to všechno ještě nachystám, ještě trochu poklidím, vyžehlím tu trochu co jsem dneska vyprala, něco uvařím, no budu se snažit zabít čas...Teď se jdu naložit do vany :wink:
12. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahojky holky.....
:confused: tak já jsem každou hodinku v noci látala na záchod....a v půl jedný jsem ke všemu telefonovala tetě do austrálie.... ježiš mě bylo blbě... tak dneska bude dietka suchý rohlíky a snad to bude OK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahojky....
Milenko...tak snad už ti je líp :wink: to je nepříjemný....dietka a postel,to si ted naordinuj :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,
milenko, tak snad už to bude lepší...Dietku nasaď každopádně a taky hooodně odpočívej.
Mně nějak pořád nedochází, že je to dneska poslední den doma bez mimouška :confused: Kéž by to šlo zítra začít vyvolávat a bylo to bez problémů...Včera po všch akcích zase vůbec žádný náznak, ani malé tvrdnutí břicha, tak nevím... :unamused:
13. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno.... :slight_smile: Milu udělej si černý slazený čaj a rohlíky jsem slyšela, že nejsou moc dobrý, že to bílé těsto nic moc. Piškoty jestli máš......
13. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
Aquil tak to budeš mít mimíska u sebe dřív jak já u mě taky žádný příznaky :wink:
13. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
No kéž bysme to gami měly už obě šťastně za sebou...Odpo mě přijde ještě trochu rozptýlit kamarádka, tak mám aspoň nějaký program.
13. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
aquilko aspoň víš, že už to budeš mít brzy za sebou, o víkendu máš miminko u sebe, to je jasné....a třeba to bude rchlovka, to fakt nikdy nevíš...navíc nemusíš řešit jestli poznáš kdy jet do porodnice a jet tam třeba v noci, já navíc pokud to bude v týdnu budu čekat na manžela než přijede z práce a to třeba hodinu, takže taky stres navíc...
jo a objednala jsem se dnes do poradny do porodnice, kašlu na to, že můj gynekolog předává až na termín porodu, chci jít už tam - jednak tam říkají váhový odhad a navíc mám pořád pocit, že půj počítá blbě termín porodu a předával by mě až bych týden přenášela - mě totiž v nemocnici v lednu řekli, že jsem o týden víc, že se to počítá přesněji podle UTZ ve 12 tt a ne podle MS navíc i IVF ale můj doktor to škrtl a počítá to furt podle sebe
13. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
aquil já si říkám, že to kdyžtak do tý středy taky už nějak vydržím...
Rio já chodím taky do nemocnice, každý týden mi natáčejí monitor jestli je malá v pořádku... aspon má člověk tak nějak klid, když slyší srdíčko
13. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Aquilko...za chvíli jsi s miminkem :slight_smile: asi ti závidím trošku :slight_smile:
Rio,to je dobře,že ses objednala,jsem zvědavá,co ti řeknou :wink:
13. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo holky, na jednu stranu se hrozně těším, ale strach tam je...
rio, já myslím, že je to dobře, že ses objednala. Stejně tam jdeš jen s průkazkou, na všechno se tě vyptají, žádný papír ti dr. nedává, takže je to na tobě. A pokud budeš klidnější, tak je to určitě takhle lepší...
13. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
gamik právě můj gynekolog má monitor rakže mi ho taky v každé poradně teď dělá, proto předává až na termín, jenže já bych radši už šla o té porodnice, nějak tomu víc věřím - i k vůli tomu termínu
pikus já taky, jsem hlavně zvědavá na ten váhový odhad, doufám že nebude Vojta nějaký velký cvalík :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
rio je pravda, že by to měl měřit podle poslední MS.... a stím cvalíkem já mám tedy hrůzu, kolik může ještě za ten týden přibrat, když ted už má Verča asi 3500g :confused: ???
13. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
jo jo klídek a dietku už mám naordinovanou,tak v průběhu dne juknu ....
13. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
gamik mě zase řekli na té JIP - a na vizitě byl doktor který dělává právě IVF že přesnější termín je ten podle velkého UTZ, takže nevím. Ono to je asi jedno, protože mimčo se stejně na termín většinou nenarodí, ale chci vědět jestli nepřenáším a jestli placenta dost vyživuje a nemám prostě z mého gynekologa pocit že to pozná včas, tak pro můj klid je to asi tak lepší...navíc on mě pořád jen stresoval a strašil a já jsem se uklidnila v lednu díky tomu pobytu na JIP kdy mi řekli že to není dramatické a že nemusím jen ležet s nohama nahoře s cpát se kilama magnézia - můj gynekolog si myslí že to dělám pořád a že díky tomu jsem ještě neporodila, neřekla jsem mu že to nedodržuji...on je navíc proti mé porodnici - je to i CAR kde jsem podstupovala IVF - zaujatý, dřív tam pracoval a asi se nerozešlo v dobrém, každopádně o nich nemluví hezky ale já jsem tam spokojená
13. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
tak to máš trošku divnýho dr to se Ti ani nedivím. Ono to magnézko je sice dobrý, ale brát ho do určité doby a ne rozhodně do konce těhu. Já jak ted byla na tom UTZ tak právě dr koukala na pupeční šnůru a ta fungovala parádně tak právě říkala, že tam je Verče dobře když má papu... :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
mě bolívala hrozně hlava když jsem brala magnézko a v nemocnici mi řekli ať klidně úplně vysadím, že předčasnému porodu to nezabrání, jen uleví od tvrdnutí...mě pak břicho skoro netvrdlo, jen v noci a hlava mě bolet skoro přestala. Můj gynekolog mi ale furt říkal ať ho beru 8 denně, tak jsem pro klid přitakávala a dělala si to po svém. NO a jak vidíš, Vojta se stejně nenarodil :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
magnézko je na svaly, takže posílí dělohu, ale kdyby jsi se otvírala tak by to bylo stejně prd platný... Já jk ho brala při prvním těhotenství, zrovna tak mi dr říkal ležet a pít magnézko tak jsem pak při porodu měla špatnou činnost dělohy, takže rodila úplně hrozně a ještě to hrozně dopadlo. Takže děláš dobře, že ho neposloucháš.... :wink:
13. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
no právě jsem k vůli tomu nakonec ráda že jsem v té nemocnici ležela, protože jinak bych se stresovala do teď, jenom bych ležela a cpala se magnéziem a byla na tom psychicky špatně...můj gynekolog je starší a asi nové metody neuznává - stejně tak jak mi tam dal ten kroužek - ten pesar a na JIP mi ho vyndali a říkali, že už se to nedělá a že mi to zaneslo infekci - proto se to už moc nepoužívá. Ale můj gynekolog se rozplýval jak je to úžasná věc a byl pak naštvaný že mi ho vyndali
13. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
to je přesně ono, stará škola... oni sice mají zkušenosti, ale věda jde tak dopředu, že si myslím, že oni už nemůžou stíhat... Já ted mám dr ta je ještě mladší jak já asi 28 let a ta je naprosto perfektní. Hlavně co mi řekne jsem třeba vůbec od původního dr nevěděla a i ten přístup mi přijde trošku jinej a hlavně jí dost důvěřuju což je taky asi dost důležitý. Nejdřív jsem měla obavy, že je moc mladá, ale fakt jsem ráda, že k ní chodím...
13. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Gami,co tady děláš???? :confused: :grinning:

Rio,Ty máš divnýho doktora. :sweat_smile: Magnezko se bere do 36tt,pak už to nemá smysl.

Augil,Ty zátra nastupuješ?

Milen,já nemám čas dočítat,kolik máš embryek zavedeno? :wink:

Holky,zlatíčka dneska v noci vydrželi v kuse 4 hodky,takže jsem parádně vyspalá. :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
můj gynekolog je právě hrozně hodný, na všechno odpoví, vysvětlí, vyštří fakt opatrně, ale právě v tom těhotenství mi chybí některé věci - jinak na běžní prohlídky dobrý. uvidíme, jestli ho ale na další těhu radši nezměním
jo a miminko přibírá teď kolem 250 g týdně asi :slight_smile: ale stejně je tam pořád rezerva 500 g tak třeba Verča nebude cvalík
13. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
ester já počítám, že mě čeká ve středu vyvolávačka :wink:
tak to s tou váhou není tak hrozný to by jsme na těch 3500g mohli být....
13. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky já taky chodím jen k mé dr.taky má i monitor,jen říkala,že ted musíme hlídat tu plodovou vodu......Ted měl prcek okolo 2500 gramů,tak doufám,že nebude cvalík :slight_smile:
Esterko...no to sis pospala :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.