• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
milu skus fakt radši ty piškoty, po rohlíkách se ti to může ještě zhoršit
holky teď jste mě trochu vyděsily s tím magnéziem, já beru 9tablet denně a k tomu ještě šumivej magnosolf a prý to budu brát až do konce těhu :confounded:
13. bře 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
angel počkej, oboje by jsi brát neměla, ty tablety stačí - ten magnosolf šumivej dvakrát denně je jako 8 tablet magnézia, tak buď jedno nebo druhé, ale takhle to máš teda přehnané opravdu, v nemocnici mi to tehdy říkali taky - brala jsem právě ten šumivý a oni říkali že se bere buď to nebo tablety oboje ne....a kdyby Ti to nevysadili tak to v tom 36 tt přestaň brát sama, pak bys u porodu moc krvácela - jinak když bereš moc toho magnézia, tak to způsobuje ochablost svalů u miminka, to mi řekli v nemocnici - ale neboj, to ještě u Tebe být nemůže. Ale radši fakt uber. Tomu předčasnému porodu to opravdu stejně nezabrání, je to na úlevu od tvrdnutí
13. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
Jojo,mě tak řekla dr.bud to a nebo to......ale já už neberu nic :grinning: jsem lajdák na to :unamused:
A holky co maliník????Prý se ted má pít šálek denně...tak si ho asi koupím.
13. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
pikus maliník piju, ale má se brát od ukončeného 36 tt už jsi?
13. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Já jsem taky magnézko vysadila asi v 35tt, stejně mi břicho netvrdlo, měla jsem to jen preventivně a maliník nám říkali od 36tt dva šálky denně.
13. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
mě se to právě zdá taky moc, ale když jsem se ptala doktora, tak říkal že je to v pořádku. . .no jo je to taky stará škola :unamused:
13. bře 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
angel kašli na to a fakt to nepřeháněj, ber buď ty prášky nebo ten šumivý a hotovo :slight_smile: úplně to stačí, víc než 8 tbl. denně je fakt moc - to brala i kamarádka která ležela s těma dvojčama na JIP a měla riziko předčasného porodu už od 26 tt, pak jí to někdy ve 30 tt snížili na 3 tabl. denně a stačilo
13. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Jo zítra začínám 37,tak maliník můžu :grinning:
13. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
no tak to zkusím jen po 3tbl. denně a uvidím. . . v každým případě děkuju za radu :wink:
13. bře 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
tak koukam vsichni cely :slight_smile: ja sedim v cekarne tak nakukuju,je tady nejak moc lidi
13. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
pikus tak to jo, je to docela dobré - sladím to trošku medem :slight_smile:
angel když Ti nebude moc tvrdnout břicho tak to stačí, kdyby jo tak si sama zvýšíš tu dávku třeba na 6 denně
13. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
no tak si jdu udělat oběd a pak přijede manžel a měli bysme jet na nákup, takže se zatím loučím. . . pa pa
13. bře 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
Rio a to mají v lékárně???
Jinak já si dělám smažáček....mám na něj chut asi týden :grinning:
Soni,ty jsi s námi přes mobil??
13. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
no manžel to koupil v lékárně, ale nemají to prý v každé
smažák dělám zítra na oběd, taky se na něho těšíme
13. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak já juknu u nás a když nebude,koupím,až pojedu na KO :grinning:
A já jdu zítra na O k našim :slight_smile: jsem pozvaná,pepa je stejně do večera v práci a maminka mi dá vždy i do mističky pro něj :wink:
13. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Já jsem dala vařit ptáčky a ještě omáčku s masem na špagety. Zas ten můj syndrom jak tady chudák manžel bude beze mě trpět :grinning: :grinning: :grinning:
Je fakt, že maliník nemají všude, já jsem ho třeba koupila v Globusu nebo v Tescu v lékárně.
13. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
porad odkdy mi polovicka vypla net tak jenom pres mobil.
13. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
stejně to musí být zvláštní pocit vědět, že zítra nebo nejpozděj v neděli porodíš co? :slight_smile:
já vařit manželovi předem nebudu, on si poradí. V týdnu má obědy v práci a jinak si může dát pizzu nebo si dá konzervu, prostě jednou to vydrží bez obědů od manželky :grinning:
soni a co kontrola?
13. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak já teda taky žádný zásoby vařit nebudu.....vždyt je dospělej :grinning:
Soninko,a není to moc drahé???Já vůbec nevím,nikdy jsem to nezkoušela..............a jak KO???
13. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
Manžel si taky v pohodě poradí, to já jsem prdlouš :wink: Zvláštní pocit to teda je, teď jsem byla nakoupit, tak jsem si říkala, kdo ví, kdy sem půjdu příště...Furt si říkám co asi bude zítra touto dobou...
13. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
abys vůbec spala nervozitou, měla by sis na zítřek odpočinout...nedala bys pak někomu vědět na mobil až porodíš? klidně Ti napíšu můj do IP, budeme tady netrpělivě všichni čekat, tak ať máme čerstvé informace :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
No taky se bojím, že budu nervní a nebudu vyspaná. Určitě napíšu ráda, jen abys rio nejela taky :grinning:
13. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
No holky pojedete obě a my se nic nedozvíme.....jen že tady nejste a to znamená,že máte prcky venku :grinning:
13. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
já myslím že nepojedu, já fakt nic necítím, žádné náznaky - jen jsem celá rozlámaná,ale to pořád
13. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Já jsem teda ted nějaká unavená,v noci jsem toho moc nenaspala,tak si lehnu a asi tady u vás usnu :grinning:
13. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
já tak střídavě polehávám, nejlepší by bylo kdybych usnula, ale prsotě se mi přes den nedaří :frowning2:
13. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já teď obědvám, chvilku si odpočinu a pak ještě trochu vysaju a vytřu země.
13. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
No mě se nedařilo v noci....tak asi ted to půjde....navíc po obědě :wink: no uvidíme.........
a počasí je taky na spaní...zrovna leje
13. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
tady neleje a na chodbě furt klape tchýně a pořád někde leze :unamused:
13. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
No tak to je pitomé teda......to by mě rozčilovalo :angry:
13. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.