• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
mě to taky rozčiluje ale co nadělám
13. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
No nic....tady už zase svítí sluníčko,,no to je počasí teda :astonished:
13. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
fuj to je hnus venku,chvilku slunicko chvilku leje... Kontrola dobry tyden pry jeste vydrzime,k moji radosti si me necha jeste u sebe,nemusim se mackat u nas.takze zase v patek a to bude uz i krivka :slight_smile: jinak net v mobilu je drahy,ale vodafon ho ma ted na pul roku zdarma tak toho patricne vyuzivam.
13. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
Soni....tak hlavně že jsi tady s námi :wink:
Jo křivka.....mě se prcek ani nehnul ted :grinning: prostě stávkoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
ester mám zavedené 2 sněhulášky,tak doufááám,že nám vydržej a budou s náma na delší dobu..... :sweat_smile: :wink:
13. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
Rio,já taky neměla žádné příznaky k porodu a najednou jsem rodila ! :grinning:

Já mám číslo na Gami,myslím,že ona na mě taky,tak doufám,že se ozve. :wink:

Soni,to je dobře,že aspon přes mobil tady jsi. :slight_smile: Toho chlapa bych pověsila za ko...e do průvanu. :angry:

Milen,tak to budou další dvojčata,ne? Přece mě v tom nenecháš samotnou! :slight_smile:

Aguil,myslíš,že už zítra budou vyvolávat?
13. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak my taky byli nakoupit tak jsem se aspoň trošku hýbala i když dneska jsem vzala za manžela vysávání, abych měla trošku pohybu jinak vysavač je jeho práce...
Zrovna jsem se chtěla zeptat Ester jestli máš pořád stejný číslo, že bych vám pak dala vědět. Takže určitě napíšu hnedka jak to půjde... :wink:
13. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
gamik super tak to budeme vědět zprávičky rychle, já dám taky pak někomu vědět - kdo chcete moje číslo? :grinning:
zítra má být hezky tak chci vyrazit s ma. někde na delší procházku - pokud to teda zvládnu a zkusit to taky nějak popohnat, ale nevím nevím....
13. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
rio klidne mi ho posli.ja i kdybych skoncila v porodce taky tak se pripojim stejne :slight_smile:
13. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
posláno :slight_smile:
13. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak jsem nakonec kolem 4 teda opravdu vytuhla :slight_smile: a klidně bych mohla zase spát :grinning:
13. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
a proč nespíš? :grinning: teda mě je těžko, Vojtík mi tlačí na žaludek, to se nedá ani dýchat pomalu
13. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
Pikuš,spi,spi,spi!!!! Dokud to jde!! :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
esterko...noo ráda bych tě v tom nenechala a byla spolubojovnice s dvojčátkama :dizzy_face: budu ráda i za jednoho drobečka... holky já začínám mít strášek jestli se povede nebo néééé :pensive:
v pondělí máme s manželem druhé výročí svatby tak bych mohla \\ dostat aspoň jako dáreček.....a my by jsme byli fáááákt nešťastnější pár pod sluncem....
bojím se jestli ta všerejší lítačka na záchod nějak neublížila bolej mě válečníci jako na mrchu... chjooooooo :sweat_smile: jsem jak hromádka neštěstí asi cooo ? :rolling_eyes: :confused: :pensive:
13. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
Nespím,očekávám miláčka z práce.....ale pak zase zalehnu :wink:
Mě dnes Mates tlačil dolů..teda fest,tak jsem mu říkala,že má smůlu,že ven ho ještě nepustím :grinning:
Milenko,neboj...bobci jsou v pořádku :wink:
13. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
piku doufááám,že joo :pensive: :sweat_smile:
13. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Jooooooooo jasan :wink:
Mám své nejoblíbenější zobání.....salátovou okurku a cherry rajčátka....to ted musím denně aspon jednou :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
piku tak si nech chutnat a aspon prckovi posles taky trochu vitaminkuuuu :wink:
13. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
No já to jím několikrát denně tak aby nebyl převitamínovanej :astonished:
13. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
rio taky poslano :slight_smile: holky me je dnes priserne,prcek zlobi az hruza... citim se jak vorvan a to zdaleka nemam pupik jak vy
13. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
Soninko...tvůj pupík ale nevidíme....není foto :unamused:
13. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
piku neboooj nebude previtaminovanej :wink:
13. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
to já jsem zase ujetá na sladký. Normálně jsem to nejedla a ted mnam mnam.... :sweat_smile: Pak se divim, že přibíram....
13. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
gami ted nato mas chut a pockej potom treba to sladky nebudes chtit ani vidddet :wink:
13. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
pikusko je,vlez do diskuse sanusu najdi albicko rychnovky a u ni je co jsme byly na sraziku,tam me najdes
13. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
milu mě je to jasný, až se vrátím do starých kolejí tak to bude OK...
13. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
gami jasaaan :wink:
13. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Soni,zítra juknu,ted už jdu do hajan,..,teda k TV.........
páááááááááááááááááááááá
13. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak jsem vyprovodila kámošku, navečeřela jsem se, umyla vlasy a zjistila jsem, že den je pryč, aspoň mi to uteklo.
esterko nevím jestli budou zítra hned vyvolávat, to až podle toho jak budou připravené porodní cesty...Takže buď vyvolání nebo příprava na vyvolání, no přeju si samozřejmě to první, ale nic nenadělám...
13. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Aquil budem na Tebe myslet tak dej pak nějak vědět co a jak!!! Držím všechny palečky, aby to bylo rychle a co nejméně bolestivé!!!!!!!
13. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.