• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Díky moc gami, třeba mě ještě předběhneš :wink:
13. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
no tak s tím rozhodně nepočítám... :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
aquil hodne stesticka zitra a at to mas rychle za sebou :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Aqilko taky budu na tebe myslet a at seš s prckem co nejdřív doma,už ted se těším na fotečky :slight_smile: tak hodně štěstíčka a hlavně at je prcek a i ty OK a at je to rychlíííííí
13. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky díky moc, ale stejně - hrozně to uběhlo...Je to jak chvilka co jsme si gratulovaly k testíkům a teď už budou mimča. Je to hukot teda... :wink:
13. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
no to máš pravdu... ale za chvilku to budeme prožívat s Milu..... :slight_smile: My budeme strhaný matky a Milu si bude užívtat těhu :grinning:
13. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
aquilko držím pěsti aby to bylo co nejrychlejší a co nejmíň bolestivé a halvně aby to začali vyvolávat brzy když už tam budeš, abys nemusela dlouho čekat. A napiš mi pak na mobil a já předám zprávu tady holkám, Budeme na Tebe moc myslet :slight_smile:
13. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak jdu na vás ještě mrknout a hlevně pořát aquilce hodně štěstíčka a rychlý a pohodový porod, ať máš u sebe prcka co nejdřív!!!!!! Budeme mooc mooc držet pěstičky :wink:
13. bře 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
Jste hodný holky, už z toho začínám být nějak naměkko...Dodívám se na TV, půjdu udělat holící očistu a snad budu aspoň trochu spát. Jak to půjde, tak písnu rio jak jsme na tom, kdybych dlouho nepsala, tak rodíme!!!! :grinning: Opatrujte se všechny, pa.
13. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
aquilko tak mnoho štěstíčka a hlavně klidnou noc a vyspi se v klídku :wink: nooo už aby jste rodili aspoň nám tu přibude další mimi :dizzy_face:

gami jo jo moooc ráda bych si už užívala těhu :dizzy_face: a vy budete už zajetý maminy sice asi bude kolotoč,ale pro rady si jistě dondu :wink: :wink:
13. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
aquil hlavu vzhůru, mysli na mimčo!!! A piš pa :slight_smile:
13. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
holky dobrou...
13. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
taky přeju dobrou noooc :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahoj holky tak kde sjte, ještě vyspáváte:¨? gamik tak co, nebudeš rodit? :wink:
14. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ráno...!!!! tak já opravdu vyspávala, spinkalo se mi dobře tak jsem si to užívala... Jinak Rio bříško pobolívá, ale jako vždy si myslím, že to spíš přejde než rozjede :sweat_smile:
14. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
teda musíš něco Verunce slíbit aby se jí chtělo už ven, to je fakt závisláček na Tvém bříšku :grinning:
já jsem taky měla večer takový pocit že třeba - bolelo mě břicho a záda, ale manžel to Vojtíškovi zakázal, prootže musel dnes nutně do práce něco dodělat - no a jak vidět, Vojtíšek tatínka poslouchá :sunglasses:
14. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
mi máme taky taťku v práci a večer jsem mu povolila jít na pivko tak možná, že bude mít smůlu :sweat_smile: On chudák už asi měsíc sedí se mnou doma a ona ta naše potvůrka pořád nic tak jsem říkala at dneska jde.... Tak třeba to tím přivoláme :grinning:
14. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
já jsem taky říkala maželovi že by si neměl dávat večer pivečko, kdybysme náhodou jeli, chudák to musí vydržet - ale jakýpak chudák, my musíme vydržet mnohem víc, však oni se bez piva obejdou :grinning:
14. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
Rio ono se může jet pod vlivem jen zpátky pak už ne... Takže, když si dá pivko tak v poho, samozřejmě, že nemůže být úplně na sr....., aby mohl řídit.... :sweat_smile: takže, když pivko tak opatrně...
14. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj,no holky????? :grinning:

Minula jsem se s Aguil,to mi mrzí,ale zaměstnali mě večer děti,tak aspon na ní myslím a moc držím palce!!! :slight_smile:
14. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
taky na ni myslím, určitě se mi ozve až bude moct...snad to bude mít rychle za sebou
gamik radši o tom pivku ale říkat m. nebudu, že jedno může, on se bez toho obejde říkal, tak ať si taky něco odepře :grinning:
14. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Rio chytrá holka at si taky něco odepře vid??? :grinning:
V kolik vlastně měla Aquilka nástup????
14. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky,tak ja mela zajimavou noc,malem jsem plasila ze uz jedem,vzbudila me bolest v zadech a ze jdu blit,nakonec jsem to rozchodila ale vydesilo me to slusne :slight_smile:
14. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
soni já jak předevčírem měla ty bolesti večer tak jsem taky byla vyjukaná. Člověk to čeká, ale stejně je to hrozný pocit co?
14. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mě včera ten nákup naprosto vyřídil, nevím co nás to napadlo, jet na nákup v pátek odpoledne, bylo tam pěkně narváno a jen u kasy jsme stály přes půl hodiny, no hrůza. . . ale jednu výhodu to mělo, hned jak jsem zalezla do postele tak jsem usnula a v noci jsem byla na záchodě jen jednou :slight_smile:
kde máme luci??? ani včera tu nebyla. . .
14. bře 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
já taky měla jednou úplně pocit že pojedu ale přešlo to, fakt jsou to nervy a já mám pořád strach abych poznala ten správný čas kdy opravdu jet. první termín mám za 10 dní a druhý za 16, kéž by to bylo dřív, nechci přenášet
14. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
Rio já myslím, že porod rozhodně poznáš :wink:
14. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
no ale abych jela včas a ne zase moc brzy, aby mě neposlali zpátky - jak často mají být kontrakce kdy fakt jet? po 5 minutách? Mám to ale tak půl hodiny cesty autem
14. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
rio kdyz ti odtece voda,nebo kontrakce po 5 tak pul hodky,nebo krvaceni,neco cokoliv divneho.nam rikaj radsi dvakrat byt za hysterku nez neco zanedbat a prosvihnout
14. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
tak s vodou je mi to jasné, to vím že do dvou hodin mám být v porodnici, ale nemusí prasknout předem...no myslím že to zvládnu, když tak radši pojedu dřív
14. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.