• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
já to mám taky půl hodky do porodnice, ale myslím si, že ono to zase tak rychle nepůjde a kdyby něco tak zavolat záchranku ty by měli snad přijet rychle..... Máme asi zbytečný stihomam... takový to co kdyby... :wink:
14. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
to asi jo, však ono to dopadne dobře pro všechny
já jedu za chvilku do Jedovnic, jdeme s manžílkem na oběd a procházku - třeba to popoženu :slight_smile: ale mělo být krásné počasí a tady teda není ani náhodou :unamused:
14. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
u nás začíná svítit sluníčko, ale já se rozhodně na procházku necítím.... Ujdu pár metrů a zpátky by mě někdo musel odnést :grinning:
Rio užíte si to :wink:
14. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
díky, snad to bude poslední výlet před porodem, pořád doufám že už to během týdne přijde :slight_smile:
14. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
no u nas vylezlo slunicko je prijemne,pradlo jsem povesila venku,
14. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
jooo takových posledních výletů já měla :grinning:
14. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojík holky...
tak mě sluníčko dohnalo k úklidu,ale ted už odpočívám.....Matyášek řekl dost :grinning:
Jo a taky asi zabalím konečně tu tašku....ten můj mne pořád uhání :grinning:
RIO,mám to taky asi 20 min autem...ale přesně,raději být hysterka,než něco zanedbat.
14. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
aquila dnes rodit asi nebude, udělali jí prý zátěžový test a dál se uvidí ráno, leží na JIP a čeká se co dál
no já jsem z procházky zpátky, nedala jsem to kolem celého rybníka ani jednou, pěkně mě bolí a tlačí spodek, prostě na nějaké výlety to už není, max. malou procházku
14. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak já byla dopo ve městě a makoupit a pak mě tak tlačil spodek a až jako by řezal.....takže odpočinek na lavičce.....hezky jako babičky a dědečkové :slight_smile:
14. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak my slozili postylku,zjistili jsme ze je tam jeden dil spatnej ale kaslu na to,nebudu to resit,je to jenom drobnost a uzivani to ted nevadi.pak jsme byly venku a ted jsme se napapali a lehli na kanape :slight_smile:
14. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
tak to aquil tedy vůbec nezávidím to bude mít holka dlouhé...
14. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
jinak já vám to holky říkala s těma procházkama :slight_smile: je to čím dál tím horší co? :grinning:
14. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
Jo jo....čímdál horší :slight_smile:
a ted jdu upéct buchtu,,,mám na ní chut :wink:
14. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
čím dál horší to je, jak stará bába si připadám fakt - a to bylo docela hezky a to kolí je tam taky na procházky prima, ale prostě se nedá nic dělat, budeme tam pak výletovat s kočárkem
jo a aquila vás samozřejmě všechny moc zdraví tak jsem ji od vás taky pozdravovala - hele gamik měla bys to rozjet, naše děti poslšuně asi čekají aby to šlo popořádku :grinning:
14. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
tý jo Rio tak to mě nenapadlo, že se čeká na mě... ale holky, aby jste se dočkaly :grinning:
14. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
Gamik,jojo na tebe se čeká :grinning:
Rio,to je dobře,žes Aquilku pozdravila o nás všech :wink:
14. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
jsem to Verče řekla tak uvidíme jak se prdka pochlapí.... :sweat_smile:
14. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Jojo že jí tetky vzkazujou,že se na ní čeká :grinning:
14. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
piku neboj, jsem jí to vyřídila a můžu říct, že se začala tak mlít v tom břiše, že mě snad prokopne :grinning:
joooo to jí říká tatínek..... Verčo prokopni maminku já už tě taky chci :grinning:
14. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
No ten se asi nemůže dočka vid....
Já ani nemůžu jen tak volat miláčkovi....první co řekne....
praskla voda???nebo už rodíme????místo ahoj zlatí....jako před tím :grinning: a až mu jednou řeknu,že teda jo,že rodíme,tak bude zmatenej jak beruška :grinning:
14. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
no u nás je to to samé.... když volám tak jeho první rodíš???? :astonished:
Takže já ted komu koliv volám tak místo pozdravu říkám... nic se neděje.... :slight_smile:
14. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
No jo.....a dnes jsem byla ve městě a asi 1O lidí...tak co...jak ještě dlouho???Mnebo kdy to bude???? :angry:
14. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
tak na to já už jsem celkem alergická, protože u nás to je několk telefonů denně... ale člověk to musí brát tak, že lidi maj o Tebe zájem i když u někoho tedy je to vyloženě zvědavost a to mi právě vytáčí :angry:
Brácha se švagrovou se o mě vsadili a už to oba propásli... švagrová tvrdila včera a brácha dneska v 5 ráno.... :slight_smile:
14. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
holky dneska tu nebyla Milu... doufám, že jí není nějak mizerně :astonished:
14. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
no ale pořád lepší než otázka.....a kdy vy si pořídíte miminko???? :angry: :angry: :angry: poslouchat to pár let byl docela záhul na nervíky....toto se dá vydržet :slight_smile:
Jo???tak mají smůlu....netrefili se :wink:
14. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
tak taťka nám odjel na pivko, takže bych moc nedala za to, že začneme rodit :grinning:
14. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
Jéé to by bylo vid....ne Verunka si na něj počká :slight_smile:
14. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
gamik to bych taky se nedivila, zákon schválnosti funguje :grinning:
a co Luci ta tu taky není a nebyla, snad je ok a Milenka taky
já jsem si teď dala svačinku - díky včerejší zprávě tady jsem dostala chuť na cherry rajčátka, tak jsem si je dala a sladkou mrkvičku, ať se Vojtíšek má dobře :slight_smile: no a opět horkou koupel, pomáhá to na ten bolavý spodek, ale porod to asi nevyvolá
14. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
RIo...cherry rajčátka,okurku a mrkev už mám v sobě :slight_smile:
14. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
já mu zakázala se opít jak dobytek, tak snad to zvládne.....
Rio já si dala včera úplně plnou vanu horké vody a Verča mi jen pokopala jinak nic....
A vy si dopřáváte vitamínky já tu požírám lentilky... :slight_smile:
14. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.