• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no jo ale já už sežrala :grinning: 3 kousky té buchty :grinning: co jsem upekla :grinning:
14. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
no že bych upekla bábovku? :grinning: nějak jsem dostala chuť...holky teda nepiště každá co si dáváte jinak si budu chtít dát všechno - lentilky bych taky brala :dizzy_face:
14. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
no já tu buchtu nutně potřebovala :grinning:
14. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
Rio my jak byli včera nakoupit tak tady toho mám hafo, ale krotím se..... Musím si dát něco pořádného k večeři ještě jsem nejedla.
Holky kdyby jste viděly jak Verča vyvádí... :astonished: Ono to už hrozně bolí.... :frowning2:
14. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
Gamik....stýská se jí po tatínkovi :wink:
jdu do vany a umejt si hlavu.....už je to nutnost
14. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
Piku ten tu nebyl celej den... do 13hod v práci, najedl se a šel hrát nohec pak přilít, vykoupal se a jel na pivko...
14. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
tak bábovka se peče ale pro lentilky nepoletím :sweat_smile:
my jsme taky dnes nakoupili ale nepřeháněli jsme to a hlavně já na některé věci distávám chuť až teď
to věřím že to bolí, takhle velký mimča už dělají pořádné boule, to znám, taky mě to někdy dost bolí
14. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
No já asi poslední 2 měsíce..,.,,salátovky a rajčátka....nutnost :grinning:
jdu do ledničky.. :slight_smile:
14. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
ahojky holkyyy :slight_smile:
já jsem tadýýýýýý :wink:

já byla dneska na oslavě babičky svátku,pak jsem se atavila u bráchy a ted jsem zase u našich....domů pojedu zítra nebo v pondělííí,s manželem jsem se taky viděla a když jsem odjížděla,tak říkal našemu pejskovi,že mám dovolenou a že si musím odpočinout i od nich (od manži a od pejska) :grinning: takže dodolenááá jak vyšitá :dizzy_face: ale smutníčko mi bylo to joooo tak jsem si ho užila pár hodin a už jsem u našich a je mi zase smutníčko,ale příští týden budeme zase spolu :wink:
14. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
Milenko....jen si užívej :slight_smile: náhodou to není marný si odpočinout ne???
14. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
a jak Ti je Milu???? Je to lepší?????
Jinak já konkrétní chutě nějak nemám...
14. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
piku jojo je to taky zapotřebí si odpočinout aspoň pak bude rád,že mě má doma a bude se na mě těšit :wink:

gami jo jo už je to lepší a už nechodím s prdíkem na záchod :grinning: :grinning: :grinning: že to tak píšu :wink: jinak občas během dne mi je blivno,tak nevííím a pak mě píchá tam dole a vevnitř.... :sweat_smile: :confused:
14. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
no jo to jsou mimísci... se zavrtávaj :sweat_smile:
14. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
tak my budeme mít další mimča... Tchýně dneska jela vykastrovat kočku a přijeli trošku pozdě :grinning: S manžou jsme se dohodli, že si asi necháme 2 kocourky.... :slight_smile: Takže za 3 týdny další přírůstky.... :sweat_smile:
14. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
no holky ja mela zas o zabavu postarano,mela jsem navstevu i s k...muzu vam rict ze bych ji s chuti natahla :angry: jinak luci mi psala naposled dva dni spatky a uz se vic neozvala,ale je na tom spatne doma,ale snad se brzo ozve ze jsou v poradku
14. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
luci.......pevné nervíky :pensive:
14. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Soni...zase tam lezou???No nemám slov........
A snad se nám Lucinka brzy ozve,asi to taky nemá lehké :unamused:
Gamik...samý přírůstek :slight_smile: jo a taky vypouštím miláčka na pivo :wink:
14. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
gami... věřím,že jooo ,ale bojím se mooc dalšího zklamání,tak doufám,že všechno dopadne dobře....
14. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
Soni nechápu, že Tě nenechají být. To jsou normální hyeny... :angry:
14. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
Milu nemysli na zklamání na to máš času zatím dost!!!!
14. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
gami normalni ubozaci,hlavne ona,jen at si ho necha a uzije,d...jedna,ja o prolhanyho sobeckyho sraba opravdu nestojim. no taky doufam ze se luci brzo ozve,tahle se o ni bojim :frowning2:
14. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
soni jsou to blbci oba dva, moc Ti přeji aby ses mohla co nejdřív odstěhovat a mít klid, tohle musí být na nervy... a takového chlapa jí přej, není o co stát, miminko Ti všechno vynahradí
taky na Luci myslím, snad se nám ozve a je v pořádku, taky to nemá chudinka lehké
holky já to stejně nechápu, chlapi nejdřív souhlasí a absolvují IVF - což je přece zodpovědnost, když vědomě tvoříš nového človíčk a pak najednou zodpovědnost je pryč a nevidí nic než sebe
gamik tak co, žádné pocity na porod? :grinning:
já manžílka na pivo pouštět nemusím, on když chce dá si ho doma, ale dnes doma pracuje tak pivečko si dávat asi nebude
14. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
soni to je hnus tohle.... to nemají asi trochu cti a ani kousek charakteru??? oni by tě asi rádi vyštípali z domečku že ??? ¨

gami já vím,že na tohle je dooost času,ale asi to´ve mě je... ale neboooj bříško hladím,a prcky hýčkám.... dneska teda byl vejletovej den,tak snad cestování autem jim nevadilo.....

snad luci bude v pohodě a brzy se nám ozve... snad to tam nebude tak horký ,že by jí třeba něco udělal.... nepochopím takovýhke sobce jak si můžou pořizovat rodinu.... chjoooooo :confused: :fearful: :angry:
14. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
rio no prave,jinak klid mit nebudu,stejne si neumim predstavit ze prcek bude na svete a oni se sem budou srat... :frowning2: je to napalici...
14. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
mili a Ty se neboj, zatím není důvod nevěřit že by to nevyšlo, všichni držímě pěstičky a fakt věřím, že to prostě vyjde...kdy můžeš testovat?
14. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak že chlapi jsou srabi a lháři víme....
ale že ta ženská nemá kousek cti...vůči těhotné manželce....stále ještě,tak toto nepochopím
14. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Rio u nás se nic neděje, hraju si slovní fotbal, Verča trošku řádí jinak pohoda....
Milu neboj se o ně já chodila normálně do práce... a je mi jasný, že bez strachu to prostě nejde, jsme si to zažily všechny....
14. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
piku jestli je to pipka co nemá ani mozek,tak kde by vzala nějakou čest..... jsou to nekultůrní hova.. pardooon jsem se rozčílila.....
14. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
Milu nerozčiluj se zvlášt kvůli takovým ...... :wink:
14. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
rio testit mám 24.3. ofiko....
14. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.