• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Teda tady je tenhle týden kontrolní :slight_smile: Piku teď jen aby byl cukr v normě a je to :wink: To je od dětiček milé, a co na to paní učitelka? Asi celá dojatá viď?
18. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
Luci,to teda.dokonce jsem dostala dárečky i pro miminko :slight_smile: no to maminky na mě myslely :grinning: A opravdu to bylo moc milé :wink:
No a cukr uvidím :wink:
18. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
Tak to veřím, bych asi bulela jak želava. Včera jsem si k snídani pustila telku pak jsem zjistila, že to dávali stefani nebo tak něco já bulela i u tohohle praštěnýho seriálu :unamused: Cukr bude v poho a na to se chodí někam jinam, nebo to dělají u dr?
18. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
Luci,ne ne byla jsem jinde na cukru a výsledky pak posílají k dr.
No taky bulím u blbostí :grinning:
18. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
Hmm, tak to ju jsem zvědavá podle čeho se rozhodujou jestli Tě na ty testy pošlou nebo ne. Jo a to když je ve zprávách nějáký zvíře tak to jsou pak vodopády a po porodu to prej bude ještě horší :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
No u nás se posílá automaticky.....chodí všechny těhule....
No já se chvíli směju jako blázen a za 5 minut řvu :grinning:
18. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
no holky ja vas pobavim, ja se vcera vecer seblila jak maly sakal... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako uz davno ne... :confounded:
jo jinak nakonec jsem tam rovnou zavolala a zmenila ten kocarek na kavovy... :grinning:
pikusko takze si jeste uzivas deticek? to je fajn... :wink:
ja jsem zvedava jestli me zitra bude taky mudrc posilat na ten cukr... bleeee :sweat_smile:
jo a mam pripravene ulky, uz je jenom vecer naplnim, prilepim na piskot a chybi mi uz jenom medove rezy a ty udelam az v nedeli... :grinning:
18. pro 2008 v 15:11  • Odpověz
takže jsem dopadla tak, že hlavička už hodně tlačí což není dobré, dál mám ležet, brát magnézium a snad to do 32 tt vydrží, další kontrolu mám v pondělí, nemocnice je pořád nejistá podle dalšího vývoje
18. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
rio drzim pesticky at se vojtisek drzi v brisku co nejdele... :wink: ale neboj znam i takovehle pripady a nakonec jeste prenaseli... :wink:
18. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
Tak jsem zpět, ještě jsem byla na nákupech, no hrůza děs, lidí všude mraky. Ale už jsem aspoň uzavřela dárky pro manžu, tak mám radost. V poradně všechno OK, do diabetologické poradny jsem se objednala, mám přijít až 6.1. a držet dietu, což dělám, takže zatím nic zásadního. Jinak se dr. všechno líbilo, tak jsem ráda. Příště jdu zas na nějaké odběry a taky na ultrazvuk.
rio snad to bude dobrý, to mě mrzí, že máš takové starosti, no snad se to zlepší.
18. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
tak jsem tu, zdržela jsem se na Vánočních trhách. . . mimísek je v naprostém pořádku, srdíčko i včechno ostatní funguje jak má :grinning: :grinning: jen spolupracovat se mu nechtělo, dr. ho musel zbudit aby ho mohl změřit, tak se nechal, pak si mnul očíčka a otočil se k nám zadečkem :grinning: :grinning: :grinning: ale jednu fotčku přece jen mám, už je v albíčku. . .

Rio taky mě moc mrzí že máš takový starosti, snad budete v pořádku a zvládnete to i bez nemocnice :slight_smile:
Luci mě ten test budou dělat přímo u dr. jsem objednaná na 13.1. a mám být hodinu po jídle
18. pro 2008 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
Rio,teda maminko,tak hajat a odpočívat :wink:
Angel,super a mimís stávkoval jo??zlobí maminku už ted :grinning:
Soni,jo jo jsou to stejně moje zlatíčka,zítra si to užijem.....
18. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
autor
Rio, hlavně že se zkracování čípku zastavilo, takže šup do postýky a hají :wink: Angel gratulace ke kontrole fix sakra já jdu až 29. Soni tak to je pěknej divoch, no co si trošičku pozlobil maminku :slight_smile: Jinak já tu měla dneska babi, návštěva za všechny prachy je mi mizerně a chtěla jsem ležet, ale jim to nějak ne a ne dojít tak jsem je vyšutrovala asi po2,5hod. Piku tak to bude hezoučká besídka :sunglasses: Objedanla jsem manželovi to bodýčko miluju taťku a tríčo jsem budoucí tatínek, uvidíme co na to bude říkat :grinning:
18. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak já jsem byla včéra hned po nočnína té imunologii :slight_smile: dr.byla fáákt příjemná ,sepsali jsme takovej vstupní pohovor co jsem kdy prodělala a táák a pak mě poslala k sestřičce a nabídla mi termíny na odběry,ale ty berou jen ve čtvrtek :frowning2: takže to letos nestihneme... a 8.1.09 měla sice už plno,ale udělala jsem smutné očíčka,tak mě tam ještě nacpala,jinak bych šla až 15.1.09 noo a 5.2.09 si mám zavolat na výsledky,takže buť ketík bude v únoru nebo v březnu ....DOUFÁÁÁM
18. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Milu huráá, alespoň se něco hýbe!!!A kam jdeš na imuno?
18. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
luci jdu do Prahy do IMUMEDU do Mlynářský
18. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravím, nestíhám vás, v práci moc práce, doma taky, ještě nemám všechny dárečky, snad o víkendu to dohoním.

Milu, tak držím palce, ať imuno dopadne dobře a můžeš jít na ketík.
18. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
leny díky moc,ale v mé situaci by prý bylo lepší,kdyb tam něco bylo aby věděli kde byla chyba ve vývoji miminka jak u prvního těhu ,tak i u druhého
18. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
To máš pravdu, taky bych ráda věděla proč se nám to pokazilo.
19. pro 2008 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Milenko,tak se to hýbe,paráda :slight_smile:
Já si to dnes s dětičkama užila,bylo to moc fajn.A večer máme vánoční posezení,tak to bude taky fajn :grinning:
19. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tady asi všichni běhají po nákupech. Já se dala na chvilku do úklidu a po 2hod. jsem total hotová. To si ještě chceme zajet koupit do ikeii něco pod stromeček asi u toho usnu :sweat_smile:
19. pro 2008 v 17:23  • Odpověz
Tak já se jdu pomalu chystat na mejdánek,páááá zítra :slight_smile:
19. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme doma, krasne rosteme, prcek nam dnes vyplazoval jazyk do ultrazvuku, to kdyz se mel predvist na 3Dcku tak se schovaval... :angry: :angry: :angry: dostane na holou jen se narodi... :grinning:
dostali jsme papirek na glykemii, bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mame doma kocarek... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
Bréé ránko, Soni tak to je bezva, že rostete, já jsem pořád nervní co prcek v bříšku jestli je vše v poho. včera šťouchal jako fík a dneska ani ťuk, asi je naštvanej za to včerejší vydrncání a to dnes pojedeme ještě jednou :sweat_smile: Piku jaký byl mejdánek?
20. pro 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
mejdánek se povedl.byla jsem doma o půlnoci :grinning: a dnes jsem jako mátoha :slight_smile:
Soninko,jaký kočárek vyhrál????????A bezva,že jste v pořádku :grinning:
20. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,
soni, tak pěknej kuliferda, no nechtěl tě připravit o překvapení až ho uvidíš poprvé :slight_smile:
piku je fajn, že sis to tak užila. Já jdu dneska, už se těším moc moc moc. Naplnila jsem dneska cukroví, namočila v čokoládě, v pondělí upeču vánočku a ještě ty ořechové sušenky a jsem spokojená. Nakonec mám tento rok šest druhů a myslím, že to stačí. Já to stejně nemůžu, tak si dá manža a zbytek rozdělím mezi rodinu a návštěvy :wink: Jinak dárky už snad taky máme komplet, ještě mi chybí dárek pro tchýni, ale už mám namyšlenou nějakou kabelku, pořád tahá tu jednu samou, tak bude mít aspoň na střídání. :wink:
20. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem spatky z vyletu, mame za sebou opravdu krasny a pohodovy den... :slight_smile:
pikusko kocarek vyhral ten austin 4 kavova barvicka, zitra ho vyfotim a dam do albicka, dnes uz nemam silu... :sweat_smile:
aquil no jo, uvidim ho az v dubnu, ale vubec mi to nevadi... na fotecce je krasnej po mamince... :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
tak uz, uz je v albicku... :wink:
21. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás jen v rychlosti pozdravit, teď to bude nabytý až do vánoc a ještě budu chodit do práce.

Je něco nového?
21. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky holky,tak já mám padla a letos už do práce nejdu :slight_smile:

jinak jsem ráda,že se už pohnuli ledy :slight_smile: a snááád doufám,že brzy už s leny půjdeme do dalšího boje a sice vás nedoženem ,ale třeba budeme zdílet víc s vámi :slight_smile: viť leny :wink:
21. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.