• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No to jo....ale četla jsem,že 14 dní před po termínu ještě není tak strašné....
U nás teda nechávají myslím,týden po termínu
15. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
piku ale hrozi infarkt placenty tak kdyz je to uz dlouho tak se musi vic hlidat
15. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj,tak jsem dočetla a snad budu reagovat na všechno.

Soni,já nechápu tu holku,to jí není trapný koukat na jeho těhotnou ženu????? :angry: Co je to za krávu???? :angry:

Moc myslím na Aguil,snad jí nenechají dlouho trápit!!!

Gami,tak co???? :grinning:

Milenko,moc moc Ti to přeju!!! :slight_smile:

Holky,co je s Luci? :confused: Já si jí pamatuju,jak jsme spolu začínali na Plzni a Vy ted píšete,že se jí taky něco děje. :confused:

Piku,mě se ty poslední týdny zase strašně táhli, dvojky kopali jak o život,všechno mi bolelo,já už se nemohla dočkat až to budu mít za sebou.
15. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Ale Gamik má termín ne????Myslím do kdy jí takhle nechají....
Jo ten konec je dlouhý,Esterko a asi s dvojkama dvojnásob :grinning:
15. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré ráno...... holky u nás samozřejmě nic... Sice se manžel upravil tak, že bych se musela odvézt sama takže nakonec bych řekla naštěstí nic... Jinak s těma slonama je spíš příbuznej manžel mě chobot nikde nekouká :grinning:
Tady na koníkovi mi sice skáče 42 tt, ale já dnes začínám 41 tt a ve středu to bude 41+3 a to je první termín pro vyvolávání podle toho jsem o tom přečetla...
15. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
gamik co tady ještě děláš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: teda ne že bych Tě vyháněla, ale už bys měla rodit, nebo já se pak podle pořadí snad nedočkám :grinning:
aquila nic nepíše, takže bych řekla, že se nic neděje, až se ozve, tak vám dám vědět
já mám zase pocit že mi odtéká po troškách plodovka, ale asi to bude zase jen pocit, já fakt nevím. Od rána jsem měla pocit že ze mě něco vyteklo a měla jsem dva fleky na kalhotkách, jenže u mě fakt blbě funguje i močák tak nevím jestli mám někam jezdit...asi ještě počkám jakt o bude vypadat během dne...tohle mě fakt nebaví
15. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
gami ale to je 42tt mas ukonceny 41 a jedes 42.ty si z nas ale uz delas prdelky,napinas nas cele dopolko jestli si uz jela nebo ne
15. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Rio asi budeš muset vydržet do tý středy... :wink: Já nosím normálně intimku jinak bych měla flekatý kalhotky pořád, ale mě spíš vytéká nějaký hlen či co takže si myslím, že to u tebe nebude nic vážného :wink:
15. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
soni my jsme vstávali v 9 hod takže žádný dopolko, ale já mám ted teprve ráno... snídám... :grinning:
15. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Gami....tak ten můj se taky upravil a ráno zaspal do práce :grinning: já ho budila,ale nereagoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem se na něj vyprdla :grinning:
15. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
no výtok mám taky už dýl úplně žlutý, dostala jsem dvakrát bobule na zavádění a stejně to prd pomohlo, prostě mikóza jak vyšitá, ale není to prý nebezpečné. Ale tohle jsou fleky jako od vody, bezbarvé...no uvidíme, asi to fakt je třena něco jiného
gamik tak do středy říkáš jo? manžel zrovna dnes vykládal Vojtíškovi jak by se mu to dnes hodila :grinning:
15. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
my do té porodnice přece jen pojedeme, mám už jednu vložku mokrou, fakt to bude asi plodovka - jistě to nevím, ale teče to ze mě po troškách pořád. dám pak vědět jak to vypadá přes soni, držte pěsti :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Rio tak dej vědět... asi to vypadá, že se nám pořadník trošku zamíchá..... :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
jinak já pevně doufám, že tam nebudu muset čekat jak Aquil a kdyžtak to půjde hnedka ve středu.... Já tam nechci takhle ležet se tam zbláznim... :confounded:
15. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Piku a ten můj i ldyž je upravenej jak dobytče tak ráno je vzhůtu a fit dřív jak já.... Ho za to nenávidím já bych blila min. jeden den a léčila kocovinu 3 dny....
15. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
no holky zeby konecne nejaka akcicka? :slight_smile: ja se nejvic desim toho ze tam budem muset byt 4dni,ja nemocnice nesnasim.rio drzim pesticky cekam na spravicky
15. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
týýý ju tak než jsem bráškovi upekla bábidu na cestu do Holanska,tak tady se snad začne rodit :slight_smile: :dizzy_face: jupííí,tak,že by bylo na cestě další mimi :dizzy_face:
rio držím palečky a at jsou jen dobré zprávičky .... taky budu netrpělivě čekat :dizzy_face: :wink:
15. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
je milu tvuj braska jezdi do holandska? Me se tam moooc libilo :dizzy_face:
15. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
soni jojo jezdí on jezdí kamionem,už mě lámal at jedu s ním,ale já ted nechci a asi by to nebylo dobrý se drncat takovou dálku.... abych někde nevyklepala prcky :grinning:
15. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
tak at veme me,ja jsem tam jak alenka v risi divu,me se tam moc moc libilo,je tam nadherne.
15. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
to on by tě vzááááál a dokonce má asi kamion v Pardubkách :slight_smile: mu to snad ani nebudu říkat nebo by tě chctěl vzít fááááákt s sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
milu to by bylo zradlo :slight_smile: fakt bych hned jela :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak holky,mam spravicky od rio,byla to plodovka,otevrena je na 2cm,je na boxu a ceka jestli se to rozjede,kdyz ne tak rano ji to vyvolaji,ale nalez ma pry hezky a odhad je ze vojtisek bude mit 3400
15. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ty jo, než uvařím,tak Rio jede rodit. :slight_smile: To fakt vypadá na plodovku,když má mokrou celou vložku.

Soni,já taky byla v Holandsku a zpátky jsme jeli přes Belgii, moc se mi tam líbilo,hlavně čokoládovny v Bruselu. :grinning:
15. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Soni,díky za zprávu, tak další mimčo se dere na svět. :sunglasses: :slight_smile:
15. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
jo a ted jeste napsala ze aquil dnes vyvolat nebudou maj pry plne boxy,pry az zitra
15. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak Viójtíšek bude rychlejší jak to tak vypadá...... Já jsem byla na 2cm otevřená už v úterý a pořád nic no to mi řekněte jak je tohle možný... já už to taky chci mít za sebou... Soni, že držíme palce!!!!!
15. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
a Aquil to tedy vůbec nezávidim to musí být hrozný takhle čekat :astonished: Snad to aspon pak půjde rychle...
15. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
jéééé rio tak taky držím palečky a hurááááá budeme mít další miminko :slight_smile:

týýý ju rio bude mít Vojtíška dřív jak aquilka no to je mazec teda ... :grinning:
tak maminy hurá do porodnic šup šup :dizzy_face: a miminka sem :wink:
15. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
milu ani nevíš jak já bych ráda jela... :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.