• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
gami to bych si s chuti vychutnala sama...
15. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
jooo tak to chápu :wink:
15. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
holky dobrou... jdu do vany a spát.... :slight_smile:
15. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
pa dobrou
15. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
soni to si děláš prdel??????? :confused: :rolling_eyes: týýýýý woe to by mi z toho hráblo.......
15. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
milu ja ne,oni.a taky od toho nejsem daleko,moc mi nechybi...
15. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz
soni tak to je fááááááákt síla.... to je mazec teda a proš se cpou tam,když ty tam budeš s prckem.... týýýý jo už aby si našla ten podnájem a mohla jít pryč aaby jsi měla konečně klid....... a pak bych si od něj nechala ten podnájem platit ,to přeci taky jde... nebo aspon ppřispívat ,když budete rozvedení...ježiš já nejsem mrcha,ale já bych mu to osladila... by se divil kretéééén
15. bře 2009 ve 23:54  • Odpověz
ahoj holky,noc podle ocekavani priserna,usla jsem kolem pulnoci a od dvou do peti jsem byla vzhuru a od sedmi zas :angry: jinak rio je otevrena na 4cm uz dostala tabletu na vyvolavani,ma uz u sebe manzela,tak snad to rychle zvladnou
16. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
dobré ráno... Soni drž se a zkus pospávat alespon přes den....
A na holky moc myslím a závidím, že se u nich něco děje u nás samozřejmě nic...
16. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
gami neboj dockate se uz brzn
16. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
ono by to bylo v pohodě jenže já už jsem tak hrozně rozlámaná, jsem jak spráskanej pes bolí mě úplně všechno.... ale co je to proti Tvým starostem si připadám před Tebou jak malichernej blb, že řešim tohle :pensive:
16. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
gami no kazdy ma neco...a taky jsou na tom lidi hur nez ja...
16. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
dobré ránko holky
moc myslím na holky at jsou v pohodě na riu a aquilku :wink:
gami neboj když to nepůjde normálně,tak ti asi vyvolají porod jako aquilce ne ?
soni jsou natom lidi i hůř,ale ty si tohle vůbec nezasloužíš a kvůli jednomu sobcovi musíš takhle trpět..... :confused: :pensive:
16. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
milu co ja,ale prcek si nic takoveho nezaslouzi :angry: ten to vnima taky,v noci se taky nevyspal a ted mi vzteky pocita zebra...
16. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
je fajn Soni, že to bereš takhle, protože jak se říká "může být i hůř" Ono se to srovná jen to bude trvat a hlavně je to v dost nevhodnou dobu, ale to je prostě zákon schválnosti.
Milu ve středu mám nástup do porodnice a ještě zítra mám jednu KO
16. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
soni pak mu to vynahradíš :wink:
16. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
soni jojo ten to vnímá strašně moc.... holka aby jsi těma nervíkama ještě neporodila dřív.... moc ti fandím a budu držet pěstičky aby jsi co nejdřív našla podnájem a byla sama ,pááááč si myslím,že až se vrátíš s prckem z porodky,že pak by ti dělali ještě větší naschváli než ted.....
a jak píše gami jistě tohle všechno prckovi vynahradíš a malej to všechno vrátí tomu sobcovi i s úroky... na každou svini se voda vaří......
16. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám, co nového a že by už se něco dělo u RIO a Aquil? Tak držím moc palečky.

Milu, jak se cítíš? Kolikátý jsi den po KETU?
16. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
no jo je to o nervy...ale co jineho muzu udelat nez kvuli prckovi vydrzet
16. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
holky... ženský vydržej všechno :wink:
16. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj :wink:

Soni, panebože ,to je tupec. :angry: :angry: :angry: Co si předtavuje,že budeš s prckem na ulici??? :angry: :angry:

Gami,tak já ráno koukala na mobil,že tam bude sms z porodnice a Ty jsi tady! :grinning:

Taky moc myslím na Rio a Aguil,držím palce holkám.
16. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Ester kdybych nevěděla, že musí ven tak si snad myslím, že ani nepůjde potvůrka :sweat_smile:
16. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
leny dneska v 11.35 to bude týden co je mám v pupíku :wink: cítím se dobře,tak uvidíme necháme se překvapit :slight_smile:

gami to máš pravdu,ženský musej vydržet všechno..... :wink:
16. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky....
Soni,já nemám slov.............strašně ráda bych ti nějak pomohla ale nevím jak........drž se holka,myslím na tebe.
Gamik,tak včera ses odmlčela u manželek,tak jsem myslela,že se něco děje a ty jsi zase tady :grinning:
Milenko,už týden????No ještě chvíli a jdeš testovat vid.....
A co RIA a AQUILKA????
16. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Piku jsem to, ale držák co? :grinning: Ted jsem byla na záchodě a měla jsem trošku hlenu a řekla bych, že s krví, ale nejsem si jistá jestli si to jenom nenamlouvám tak uvidíme. Ještě musím dodělat knedlíky a pak bych mohla :grinning:
16. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
gami kasli na knedliky :grinning: rio se zatim neozyva tak asi na tom pracuji...
16. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
holky tak žádný planý poplach, začínám špinit.... :confused:
16. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Gami,že by se to rozjelo? Cítíš bolesti?
16. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky, nevím, jestli si na mne ještě pamatujete z minulého roku, kdy jsme všechny začínaly. :slight_smile: Nicméně vás zdravím. Občas na vás mrknu a sleduju, jak se hezky kulatíte :slight_smile: .
Ani nevíte, jakou mi tím dáváte naději.
Tak se hezky mějte a zanedlouho maminy :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Gami.....no malá se lekla toho vyvolání :grinning:
16. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.