• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ester začínám cítit bolest v podbříšku... tak to vypadá, že by už mohlo...
Jinak kapr ahoj pamatuju si a držím palce!!!!!
16. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Kapr,ahojky,to víš že si pamatuju :wink: Co u Tebe,děje se něco?

Gami,děti se vzbudili,kdyby jsme se minuli,tak držím palce a ozvi se!!! :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
já do porodnice pospíchat nebudu, abych tam zbytečně neležela takže se tu snad ještě zdržím :wink:
16. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
dnes 16.3. V 9:30 se nam vyloupl na svet nadherny Vojtisek.vaha 3100g delka 48cm.mamince dal poradne zabrat,ale je jeji a tatinkovo nejvetsi stesticko.rio
16. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
gami tak sup sup,nakonec zeby jste to holky zvladli opravdu v jeden den? :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jéééé Vojtík je tady :slight_smile: tak teda moc moc gratuluju :grinning:
Gamik,šup šup :wink:
Na E-miminu kam chodím do dubnátek máme dnes dvojčátka :wink: to je dětí :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na Vás jen mrknout, už od víkendu ležím v posteli. . . koukám že tady se prohodilo pořadí miminek :wink:
Vojtíšek už je na světě, tak Rio mooooc gratuluju a přeju moooc mooc zdravíčka a ať jim Vojtíšek dělá jen radost :grinning:
a co aquilka??
tak gami jsi na řadě :wink: držím palce ať to máte s Verunkou rychle za sebou :wink:
16. bře 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
RIO, moc gratuluju k Vojtíškovi, přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
No u mne nového je a není spousty. Po IVF které nedopadlo dobře jsem před vánoci otěhotněla spontálně. jenže jsem v lednu potratila. :frowning2: Momentálně se peru s CMV infekcí, která u mne přetrvává již od listopadu. :frowning2: Kvůli tomu mě nechtějí pustit na IUI a už vůbec ne na IVF. Tak jsem z toho taková posmutnělá.
Ale Vojtíškovi přeji do života mnoho štěstí a zdraví :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
jéééé tak to je nádhera!!!!!!! MOc velká gratulace a hlavně zdravíčko!!!!!!! A já jen tiše závidím, že už to maj za sebou.... U mě pořád stejně špiním začaly mi hrozně bolet kyčle a záda tak se jen modlím, aby se to rozjelo. Uklizeno, vyžehleno, uvařeno tak zkusím horkou vanu....
16. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
RIO moc moc gratulujuuuuu hodně štěstíčka a zdravíčka...až mi radostí ukápla slzička...jééé jestli obrečím všechna naše miminka tady,tak to bude ubrečená teta :slight_smile: :grinning:

gami kašli na knedle a na úklid ...Verunka chce ven :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kapr tak je mi moc líto, ale člověk musí doufata věřit, že to jednou klapne.
Milu já se snažím něco dělat, abych to trošku popohnala, ale ted jsem sedla na gauč na mám toho plný brejle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
gami to věřím,ale Verunka se už dopekla a domódila a chce ven :slight_smile: :dizzy_face:

Kapr já si tě pamatuji jen zběžně,ale i táák držím moc palečky aby js mohla brzy jít do dalšího boje a už jsi taky měla mimi ...... to v lednu...to je mi moc líto.... :pensive: ale nevěš hlavu...bojujem dál a určitě to zase klapne uvidíš.... :wink:
16. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
týýý ju a co ta luci...ta se zase neukázala...... nevíte někdo něco ?? :confused:
16. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak co gami ještě jsi doma,nebo už jsi vyrazila ?? :wink: já jsem zvědavá než půjdu na Ájinu
16. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
já a vyrazit jo? To by byl asi zázrak... Dala jsem horkou vanu a spíš bych řekla, že to přestalo.... :unamused:
16. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
gami ale uz toho je vazne dost!neni ti to blbe?! :grinning:
16. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
je mi to přímo trapný, ale copak za to můžu???? :frowning2:
16. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
Velká gratulace Rio k Vojtíškovi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hodně štěstí a zdraví. :slight_smile:

No Gami?????? :astonished: :grinning: :astonished: :grinning:
16. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
Ester my se prostě nedočkáme.... :angry:
16. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
gami neboooj třeba to byl takovej předvooj :slight_smile: a třebas tě to chytne v noci... bych ti přála takovou letní bouřku a bys viděla jak by Verunka mazala z pupíku ven :grinning:
16. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
no snad jo... ted mám, ale jiný problém. Včera jsem seděla u telky a najednou koukám, že mi z krku (za uchem) teče z něčeho krev, docela dost krve jsem si myslela, že jsem si něco rozškrábla, ale ted sedim u PC ruce na klávesnici a ta krev mi začala téct úplně z ničeho nic :astonished: A na tom krku není vůbec nic vidět... jsem z toho blázen, doufám, že nemám nějakou špatnou srážlivost nebo něco....
16. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
gami týýýju tak to teda nevím co to může být... se pak raději informuj u dr ... pro tvůj klid.
16. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
zítra jí to řeknu at raději o tom ví, aby pak u porodu nebyl nějakej průšvih. Ale vypleskaná z toho celkem jsem dost :unamused:
16. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
gami to věřím,kdo by nebyl,že ? :confused:
16. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
posilame pozdrav a radostnou novinu,ze se z nas stali rodice.nase Kacenka vykoukla na svet v 16:30,ma 3kg a 48cm a je prekrasna.aquil s manzelem.
16. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
týýý ju tak to je supeeer velikánská gratulce aquilo a Kačenko :slight_smile: hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky dneska je to fáákt úžasnej den ... rio a aquilko mají už miminka u sebe a já dneska s manželem slavíme dvouleté výročí svatby :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Jééé zase miminko????????
Kačence jen to nej nej nej do života :grinning:
A Milenko,tobě ještě plno dalších dvouletek :grinning:
16. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
tak jeste gami,tak sup sup :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.