• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku díky moooc ,myslela jsem původně,že s ketíkem by nám to vyšlo krásně testování na výročí,ale bohužel o týden jsme se sekli :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
tedy tak holkám se to povedlo na stejno... supeeeeer.... Aquil moc gratuluju a oběma hlavně zdravíčko....
Milu my měli 8.3. první výročí svatby, doufali jsme, že Verča vyleze, protože jsem měla i takový termín podle MS a ono nic... Ale ať vám to vydrží prostě až do konce :wink:
jinak já bych ráda šup šup, ale jak to mám udělat??? :astonished: :astonished:
16. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
my ještě Sonina předběhne :grinning:
16. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
gami nestras,ja mam dr.ve sluzbe az 28meho,hezky at vydrzi,bude to krasny darek k svatku
16. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
gami díky :wink:
pokud se s tím budeš takhle courat,tak tě předběhne určitě :grinning: pak i pikuška a i lucíííík :grinning:
16. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
Teda holky, já normálně brečím :slight_smile: jsem si vzpoměla jak jsem poprvé viděla naše dvojčata. :slight_smile: To je paráda,jak se rozrůstáme.

Augil,moc gratuluju,maminko!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gami,tu krev radši nahlas!!! Já měla u porodu i hematologa,kvůli srážlivosti.

Milenko,velká gratulace k výročí. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
esterko taky děkuji

holky sice skoro svatební noc budu sama doma manža je v práci,ale v sobotu jsme si dali takovej dákeček... já od manžela dostala sklínku kde nechal vybrousit B+M a z druhé strany krásné srdíčko... myslel,že kdyby jsme šli na véču,tak že mi dotoho necha nalít něco k pitíčku,ale já nemohla ani víno,tak jsem dotoho dostala dobrou vodu :grinning: a manžel odemně dostal knihu (páč je knihomol) a dostal 333 lokomotiv... má nemoc z povolání,ale je to moc hezká kniha a líbila se mu ,tak má zase co študovat kukýn muj :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
já ještě 8.3. mám svátek, ale jsem pěkně ošizená. Minulý rok kvůli svatbě na mě skoro zapoměli, prý jsem dostala 100kg dárek to jako manžela :grinning:
Tak jsem mu řekla, že když jsem minulý rok dostala velikej a ošklivej dárek tak letos chci malinkej a hezkej a to měla být jako Verča. Jenže to klaplo jen skoro :grinning:
16. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
gami neboooj tak ten vysněnej dáreček dostaneš opožděně :slight_smile: :grinning: :wink:
16. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak já nevím,kdy by nám prcek měl vylézt...,,žádný svátek,žádné výročí :grinning:
Ale Gamik,na tebe jsem teda zvědavá :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
piku na gami jsme tady zvědavé všechny :grinning: nás pěkně napíná co ? :grinning:
16. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
piku hlavně, když vyleze :wink:
16. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
já doufám, že 43 tt už mi tady nenaskočí :grinning:
16. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak my si jdem lehnout. Kdyby náhodou něco tak ráno písnu Esterce... Dobrou :wink:
16. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Gami...tak jo a pozdravuj Verunku :wink:
Co ta Lucijda????Soninko,nevíš něco??Snad je v pořádku.........
16. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
piku nevim,jeste porad se mi neozvala,a mam o ni trosku strach,ale snad jsou oba v poradku a brzo se ozve.
16. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jo snad ano..........
já jdu taky dnes do hajan,mám toh dost a jsem unavená :unamused:
Pá a dobrou
16. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobré ránko maminy a skoro maminy :slight_smile:
sem musela juknout jestli nááááhodou nemáme další mimi :grinning: když byl včéra tak plodnej den :slight_smile: :wink:
17. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky.............taky koukám,jesli Gamik přece jen nejela
17. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak máme další miminko!!!!! :slight_smile:

V 6.30 jsme se konečně dočkali. Verunka má 3.3O a 48 cm. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábinko,moc Vám gratuluju a přeju hodně štěstí!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno,
to je supeeeeer, chvilku tu nejsem a máme tu další 2 miminka :slight_smile: :slight_smile:
Aquil i Gami moooc moooc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka, prďolky jim určitě budou dělat samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Huráááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Verunka je na světě :grinning:
Vše nej nej do života přeji :wink: ...........teda Verunka se opravdu lekla vyvolání......................
Esterko,pošli moc moc pozdravů :wink:
17. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
gamiii no konecne :slight_smile: verunka musi byt hotova princezna kdyz se tak dlouho kraslila :slight_smile: moc moc gratulujem...piku tak jsme na rade :grinning:
17. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
no asi bych uz mela vyrazit do lekarny na nakup,co? Piku mas zbaleno?ja vubec a jeste musim do te lekarny,jsem hrozna a nemam ani tasku :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Gami, moc gratuluji k Verunce a už se těším na fotečky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
A ještě koukám, že i Aquil.

Aqul, tobě taky moc gratulací ke Kačence, tak už je z vás krásná rodinka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
Soninko,nemám zabaleno,ale je pravda,že jsem si donesla tašku od mamky a dnes ráno vyndala ze šuplíku pantofle :grinning:
A ted jsem si venku vyvrkla kotník....au au :unamused:
17. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
No Piku, copak se ti to přihodilo? Bolí to hodně?
17. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Leny....no musím našlapovat opatrně...a jde to....snad to bude OK :slight_smile:
byla to vteřina a bylo to.....ještě že jsem se nekácela k zemi,ale slza mi vytryskla :confounded:
17. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak hezky odpočívej, ať se nožka rychle zahojí.
17. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.