• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
gamiiii jupííí tak velká gratulace k Verunce hodně zdravíčka a štěstíčka... :wink: :slight_smile:

piku jejda tak opatrně ..... :confused:
17. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
piku opatrne holka,davej pozor aby ste si neublizili...ja uz taky nasla batuzek,tak vyrazim do te lekarny,at to nachystam...
17. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
soni jo jo to by jsi měla ted jsi v pořadí ty :wink:
17. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Soninko,tak pak písni,co jsi tam koupila....at třeba doplním seznam........... :wink:
17. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jo jo teď je na řadě soni a piku. . . podle koníka máte termín hned po sobě, tak třeba budete rodit taky v jeden den :wink:
já jsem teď přijela z poradny, vše ok, prcek má 2100g a je hlavičkou nacpanej uplně dole,ale prý ještě vydržíme. . . zítra jdu sepsat porodopis a příští čtvrtek nastupuju na mateřskou :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Tak u nás v dubnu na e-miminu jsou další dvojčátka na světě...takže se rozrodilo fest...
jen tak dál.....teda já a Soni na řadě............??NO JO... :grinning:
Angel...hlavně že jste v piřádku....
Já ještě musím zajistit toho dětského lékaře
17. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
no vidíš, na dětskýho doktora já uplně zapomněla. . . budu muset začít nějakýho hledat. . .
17. bře 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
No u nás jsou jen 2...takže musím zajet na středisko.........
17. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
nooo tak za pár týdnů tady bdeme mít další miminka :wink:
17. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
MILENKO,JO JO A DOUFÁM,ŽE I V TVÉM PUPÍKU :wink:
17. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
piku ja koupila jenom kalhotky a vlozky,uz se delaj i takove delsi a jsou pry lepsi tak jedine v tom ti muzu poradit,jinak uz bych mela mit vse,kosile,pantofle,podkozenku,jeste kouknu na nejakou obyc.kojenecka se mi zda zbytecne draha,staci obyc.bavlnena,no a jinak uz jen zbalim hygienicke potreby a je to.jo taky jeste musim k te detske doktorce,jestli nas veme.snad jo.no a pak uvidim co nam v patek rekne na kontrole,jestli pujdem nato
17. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
piku jooo to ví bůh a spojený státy :grinning: ted to záleží jen na přírodě jestli nám nadělí :wink: a j á doufám ,že jooooooo :sweat_smile:
17. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
no holkyyy,prvni varka odrozena tak uz se sem nechodi?
17. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
Milenko,doufám taky.........
Soni,díky,vložky a kalhotky už mám..............
košile svoje neberu,ani nemusíme,kojeneckou taky nemám,co já vím,jak se mi nalejou prsa,tak mám jen takové ty lambady.....
jinak hygienu připravím asi zítra a pak to pobalím najednou.........
Mě spíš zajímají takové ty blobosti,co se můžou zapomenout....jako skřipec do vlasů,teplé ponožky a tak.... :grinning:
17. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Zprávy od Gami :slight_smile: sice přišli už odpoledne,ale dvojky mi dávají zabrat. :wink:

V 1 začali bolesti,ve 3 jsme přijeli do porodnice a v 6 byla malá na světě.Šlo to rychle,byl to běs ale stálo to za to to. pozdravuj holky na MK. :wink:

Holky,já dala spoustu peněz za koj.podprdu a měla jsem jí dvakrát na sobě,takže to vůbec nekupujte.

Milenko,zrovna tobě to moc přeju!!!! :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Esterko,neva a díky za zprávu :slight_smile:
a taky za info o kojící prsence :grinning:
17. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
esterko,taky si prave rikam ze ta kojenecka staci jedna,jinak se stavim u tamana a vemu pohodlnou bavlnenou.piku no gumicku do vlasu to je samozrejmost u me,a ponozky ty nunankove taky.no pak pouzdro na cocky a bryle,odlakovat nechty...ja si kosile vemu svoje,sice by mi dali,ale tu si vemu na sal a na pokoj uz svoji radsi,male baleni plin,sice par dostanem ale stacit rozhodne nebudou,pak ubrosky na prdilku a jinak vse dostanem.piku a toaletak :grinning:
17. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
gami tak nejdřív Verunka na sebe nechala dlouho čekat a pak jste skoro tip top dojeli do porodnice :grinning: nooo tak to byl docela fofřík ...

holky nebo spíš soniku za jak dlouho jsi testila po ketíku ?? docela mě začínají svrbět ruce že bych testila,ale abych netestila zasejc moc brzy..... :confused: :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
sice rodit nejdu ,ale myslím,že je zbytečé kupovat podprdy kojící,když nevíte jak dopadnete aby nebyli but malé a nebo aby jste v nich neplovali :grinning:
17. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
milu ono te pouci ze si mas koupit o cislo vetsi.ale mit nejakou musis.milu ja testila az 11den,a byla slabulilinka ale v limitu.tak vydrz,driv to nema cenu...ale moc moc drzim pesticky.
17. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
soniku tak díky moc,ty máš tady jediná zkušenost s ketíkem,tak se raději zeptám aby ch zbytečně neplašila :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
jinak přeju krásnou klidnou dobrou noc papa
17. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
dobré ránko :wink:

tak japak jste se vyspinkali ? :slight_smile:
já dneska mám srázek se dvěma holkama ze základky a asi budme plánovat srázek ... a pak uvidím dvě neteřinky ,tak se moc těším :slight_smile: ta starší mazlivá není ,ale ta 14ti měsíční jo ,tak poňuchám malou :dizzy_face: :wink:
18. bře 2009 v 06:59  • Odpověz
holky dneska bude sluníčkovej den jak to tak vypadááááá :slight_smile:

jinak co ta luci ????? doufám,že se brzy příjde podívat a písne ....... už je to celkem dlouho co tady nebyla...chjoooooo
18. bře 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Milu, já testovala 8. den po KEtu a byla tam čárečka v limitu, můžeš mrknout do mého alba, mám tam ještě foto. Já jsem furt říkala, že nebudu tak brzy testovat, že to vydržím, ale nedalo se, zvědavost byla veliká.
18. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
leny jo jo jukla jsem,ty jsi měla teda pěkný tlustice to se musí nechat :wink: dneska to asi už nestihnu z raní moči.... :wink: tak to nechám ještě asi ...noooooo :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
Milu, každému stoupá HCG jinak, tak raději ještě vydrž, ať nejsi zbytečně zklamaná. Držím ti palečky.
18. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
leny díky moc ... no testovací den se blíží..já jsem říkala,že bych testla zítra,ale asi to odsunu až na sobotu.. ofiko mám testit v pondělí... vím,že jak bych zkusila jeden testík tak bych pak šla skoupit všechny testy ve městě snad :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
milu vydrz holka vydrz.drzime palecky,moc
18. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
soníku držíííííím :wink:
18. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.