• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Soni, u nás jen tak poprašek, ale ta zima, brrr.
19. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
leny nene netestovala jsem...... nechám to až na víkend abych nestresovala...... :sweat_smile:

soni no práááááávě jaro už skoro tady,ale zima se nechce nějak rozloučit to je teda věc.... :grinning: to tu dlouho nebylo...... nejdřiv málo sněhu a ppáááák neví kdy přestat sněžit....
19. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
tak venku jsem jeste nebyla ale toho snehu,to je prdel... Milu chvalim hodna holcicka,jo ja testovala 11den a byl to taky patek :dizzy_face: sla jsem prvne do nove prace
19. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
no já to asi nechám na sobotu,ale uvidím,možná už v pátek to zkusím,tak jsme zvědavá :sweat_smile:
19. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
milu kazdopadne drzim pesticky,ale napis si cislo 11 rimskymi cisly a co z nich je? :dizzy_face:
19. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
Milu, moc, moc držím palečky, hned ráno mrknu, jsem taky zvědavá.
19. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
soni jj vííím doufám,že tam ta čímská 11 bude :dizzy_face:

nooo dám vědět jak dopadneme zítra :wink:
19. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tady je taky asi 10cm sněhu, ale svítí sluníčko a je celkem teplo tak to snad roztaje. . .
mě dnes ráno vzbudil telefon a hned mi zkazil náladu, měli jsme objednanou postýlku, paní je vozí z USA a jsou úžasný , jenže jí vykradli a to co zbylo tak je rozbitý, další bude mít nejdříve za 13týdnů, což už je pozdě :frowning2: :frowning2:
19. bře 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
angel tak to je teda smůa.... a nebo si jen od někoho postýlku půjčit a pak si jí koupit.... takhle bych to asi řešila já.... :wink:
19. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
to mě taky napadlo, ale nemám si jí od koho půjčit, takže asi objednám tu co jsme měli vybranou původně, ta je taky pěkná. . .obě postýlky mám v albu :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
nooot ak holt budeš muset si vybrat tu druhou nooo aspoň uděláš kompromis a bemusíš se rozhodovat :wink: :slight_smile:
19. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
hele holky nevíte kdy se nám vrátěj holky z porodky ?? já už bych chtěla vidět nová miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
19. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
většinou se odchází z porodnice 4.den po porodu. . . tak možná zítra :slight_smile:
19. bře 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
rio i aquilka vsechny zdravi,dekuji za pranicka...jenom aquilka ma nejaky komplikace po epiduralu myslim.
19. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
soni jejda a co může být za komplikace po epiduralu ?? :confused: tak je pzrdravuj a že se na ně moc těšíme a přejeme hlavně hooodně zdravíčka jak pro ně tak i pro miminka ju a že už se těšíme až budou brzy už mezi námi :dizzy_face:
19. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky....celý den jsem se sem nedostala--miláček má dnes svátek,tak jsme byli spolu :slight_smile:
Milenko..........po epi komplikace bývají...nejčastěji bolesti hlavy.....
a moc ti držím palečky na testík :wink:
19. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
piku díky moc,ráno písnu..... :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojík holky...
Mili....byl testík???????jsem napjatá :wink:
A za chvíli jedu do té rizikovky....tak jsem zvědavá
20. bře 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky,
taky nakukuje, zda už se Milenka objevila.
20. bře 2009 v 07:18  • Odpověz
:cry: :frowning2: :cry: bohužel nic....
20. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
Milenko, to je mi moc líto. :pensive:
20. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
leny nedá se nic dělat a musíme bojovat dál...moc to bolí,ale jdeme dál :cry: :frowning2: pokud to bude možné,tak půjdeme hned zase se sněhurkama,máme poslední,tak uvidíme jak to půjde....
20. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Jestli jsem to dobře pochopila, tak Aquil a Rio už to mají za sebou a miminka v náručí takže mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc garuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
Milu ještě to nevzdávej, třeba se tam ty čárky ještě vykulí :wink:
Jinak já jsem v nemocnici, minulou středu mi zastavovali porod, nějak to moje tělo nezvládlo byla jsem tak rozhozená že jsem si ani nevšimla že mám kontra po 2min. Zatím je A. pořád v bříšku, ale stejně asi podle všeho porodíme dřív. Jdu vás dočíst abych věděla co je tu nového :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
piku z plodovky si nic ndělej. my máme také na spodní hranici normy a prý žádná tragedie :wink: Jdu studovat dál :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Gamik veeeeeeeeeeelká gratul\ce k Verucnce :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Luci, tak se opatrujte s mimískem v bříšku, domlouvej mu, ať tam ještě chvilku vydrží. :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
tak vidim ze se luci objevila i tady to je dobre,me to pomahalo uz jenom pocit ze na me tady holky myslite.jinak sedim v cekarne,lidi az hruza se snad dr.ani nedockam,uz mam za sebou krivku i poradnu tak cekam :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
no luci konečně ses objevila. . . hlavně že jste obě s Alenkou v pořádku, musíš jí domluvit, aby u tebe ještě chvilku zůstala :slight_smile:

milu to je mi líto, ale neztrácej naději, třeba je jen brzo, ještě vydrž a skus testík v pondělí. . .

soni a piku tak jen dobré zprávy a ať vám to v tý čekárně rychle utíká :wink:
20. bře 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
luci ahojky no konečně ses ozvala,už jsme měli strášek co je s tebou.....
luci no nevím nevím jestli se ještě ukáže ta druhá,když je to dneska 11 den....
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
jooo luci a hlavně at jste s Alenkou v pořádku at je ještě v pupíku má totiž ještě dost času....

angel....kéééž by to byla pravda...ale cítím,že mrchu mi držej prášky.. bolí mě záda a bříško.....
20. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.