• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky copak ,že jsme se propadli až na třetí stránku... soni jak jsi dopadla na kontrole ?
20. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
holky se nám z těch kontrol někde zdrželi. . . já sem po obědě usnula a vstávala jsem až teď :slight_smile: a za cvhíli musíme jet na banku podepsat smlouvu na hypotéku, vůbec se mi nechce, je tam dneska pěkná zima a sněží :confounded:
20. bře 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
ahojik nejak nestiham.kontrola ok,krivka v poradku,mozna vydrzime jeste do patku na kontrolu a pak se rozhodne jestli v sobotu buf akce k svatku,jestli si to nerozmysli driv.jo a do nedele se odmlcim.tak vsem zatim pa.
20. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojky děvčátka.... :sweat_smile: tak jsme doma, dneska ve 13hod si pro nás tatka přijel
20. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
moc vám děkuju za gratulace!!!!!!
20. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
ahoj holky my jsme taky doma a v albíku mám fotky Vojtíška :slight_smile: taky děkuji za gratulace
20. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj Rio koukám, že jsme se sem dostali úplně nastejno. Fotky už jsem zkoukla je to kluk jak buk moc krásnej... :wink: :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
díky však Verunka je taky krasavice :wink:
20. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky. . .to je super, že už jste tu zase s námi. . . dětičky jsou nádherný :grinning: :grinning:
já už chci mít prcka taky u sebe :wink:
20. bře 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky...
tak jsem dnes v 8 přijela do nemocnice a domů jsem jela v půl 2 8O
Tak nejdřív UTZ....malej má sice mín plodovky,ale pořád je to v poho,takže jsem ráda.Dnešní váha..2900 gramů.
Pak jsem šla na natáčky...děloha se občas stahuje,ale jen malinko.
A na vnitřním UTZ taky stejný.....na porod to nevypadá zatím.
A ted tam takhle celé dopoledne budu trávit zase každý pátek.....to jdu zase na UTZ,monitor a kontrolu...........

Milenko....to mě mrzí........ale zase se mi líbí tvůj optimismus.....jít dál
20. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
RIO a GAMI, mimča jsou nádherný, je to dojemný až mi ukápla slzička. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak jsem si prolédla fotečky a holky teda .....taky slzičky.........prckové jsou nádherní :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
RIO a GAMI dětičky jsou úžasný....... co dodat :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky díky moc za pochvalu miminka, za chvilku přibydou další
jinou mě psala aquil o tom,že jí dvakrát špatně napichli epi a má z toho velké bolesti, že leží na ARU na kapačkách a malou jí nosí jen na kojení a že čeká jestli ji nebudou muset provést nějaký zákrok - ale psala to někdy před dvěma dny tak aktuálně nevím
21. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
Jéé chudák....no ono se říká,že píchnout epi umí málokdo...............a asi je to tak.
Já to teda nechci :unamused:
21. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
ahojky holky

jejda tak aquilko at se nám brzy ozveš a jsi v pořádku mezi námi... to je asi hnus ten epidural... :confused:
21. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Milenko,jak je?????? :wink:
21. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
piku no jak... nic moc,ale nebyl čas smutnit,mám tady švagrovou se dvěma neteřema....
piku mám k tobě prozbičku neviděla jsi ted někdy Majku ? Její syn Péťa semnou chodil na základku jak jsme si psali a my chceme dělat srázek a chtěli by jsme ho pozvat ikdyž s námi chodil pátou a šetou třídu a pak se odstěhoval,ale i tak by jsme ho rádi viděli.... Bych ti písla do IP můj telefon a jestli bys viděla Majku jestli by jsi jí ho dala aby se Pé'ta ozval..... a nebo na něj adresu ,mohla bych tě takhle otravovat???
21. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Milenko...ale ona už v Mimoni nebydlí....ale kousek asi 16km...takže počkej....já se poptám kamarádky a ta zjistí,jestli je pořád v práci tam,kde byla a pak se na tom nějak domluvíme.
Jak moc to spěchá??????
21. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
nooo srázek plánujeme na 29.5. tak jen aby jsme mu mohli poslat aspoň pozvánku,kdyby byla adresa bylo by to super,ale kdyby se to nepovedlo,tak nevadí,jen kdybys měla příležitost ju....
21. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jasan....jen vím,že ona to s tím synem neměla nějak jednoduchý.....tak já to zkusím zjistit :slight_smile:
21. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky taky děkuju za pochvaly :slight_smile:
Milu co Ty??? Je mi moc líto jestli to nevyšlo :frowning2: nezkoušela jsi ještě testnout znovu????
Aquilko snad budeš brzy fit, tohle je opravdu hrozný.....
21. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
jo jo to neměla... ale Majka je prima ženská a Petra by jsme rádi potkali měli jsme se spolužačkama slet ,tak jsme naplánovali sraz a snad to vyjde a sejde se nás tam co nejvíc :wink: díky Piku předem mooooc

gami dneska jsem testila taky a nic,takže jdeme do dalšího kola nooo,ale musím říct,že takhle vím hned načem jsem a ne jako minule,že joo a pak neee,tak snad se brzy oklepu a vzchopím jít dál a ,že budu moct jít co nejdřív na ketík.. prý když se stimuluje sliznice,tak má být měsíc pauza ??? nevím optám se až půjdu na kontrolu....
21. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Milu tak to je mi líto, ale neboj zvládnete to. Jak to je s KET to opravdu nevím... Kolik máte ještě sněhuláčků???
21. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Rio, Gamik miminka jsou opravdu překrásný, bych ani nevěřila že se do těch pupíků vejdou :slight_smile: :grinning:
Milu jen tak dál, líbí se mi jak jsi optimistka tak to má být :wink:
mě dneska tatík přinesl kuřecí polívčičkz a pečenou husičku, jsem se nadlábla a A. má hned míň místa :grinning:
Včera jsem jí objednala super cestovní postýku, mooc se mi líbí :slight_smile:
21. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Luci já když koukám na Verču tak taky nechápu jak se mi tam mohla vejít... :confused: :sweat_smile: Jinak ten obídek Ti tedy opravdu závidím...mnam,mnam
21. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
Jo jo...jak se tam ta miminka vejdou je mi taky záhadou :grinning:
21. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
koukám že řešíte to co já -taky nechápu jak se mi tam Vojtík vlezl :grinning:
gamik jak to zvládáš? já jsem měla včera brečící krizi, celý večer jsem brečela a nemohla to zastavit - strach jak to všechno zvládnu a podobně, ale prý má takovou krizi asi každý jak se mění hormony v těle...no je to docela náročné ten začátek, jsem totálně nevyspaná a nedělám nic jiného než kojím a přebaluji případně uspávám...ale když na něho koukám, jsem tak strašně do něho zamilovaná a šťastná jako nikdy
21. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Rio ani nevíš jak se na tohle těším :slight_smile: Zatím spekuluju jak co nejrychleji dokoupit zbytek věcí- Můj předpoklad je že do 3týdnů porodím :sweat_smile: Vnoco cítím jak se mi A cpe dolu co to jde a hrdlo se zkracuje rekordně rychle, ale dnes skoro netvrdne břuch až se divím :slight_smile:
21. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Holky tak mě napadlo jak jstw vlastně poznaly že rodíte, já bych si ani nevšimla že se něco děje :sweat_smile:
21. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.