• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
milu tak to se mas, ze uz nemusis do prace, to je dobre. :wink:
a neboj brzo se k nam pridate... :wink: :dizzy_face:
21. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky, poctivě ležím a zítra mám zase kontrolu, tak snad to bude lepší a Vojtíšek počká. Jinak pořád neuvěřitelně kope, ve dne i v noci, je to fajn ale někdy to docela zabolí
21. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
rio tak tfuj tfuj tfuj.. ja ti moc drzim pesticky at se vojtisek drzi... :wink:
21. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
soni díky, to ležení je otrava, bolí mě záda a vleče se to, ale k vůli Vojtíškovi to vydržím i dál, hlavně pokud nebudu muste do nemocnice a Vojtík si dá říct. manžel je naštěstí doma a bude 14 dní, tak všechno dělá, dnes i vařil a aspoň nejsem sama
21. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
to ti verim ze je to otrava, stacilo tech par dnu po transferu... :confounded: ale vojtisek je prednejsi ne? :wink:
no to je dobre ze se o tebe stara... chvalim, ja nevim co bych delala... kdyz jsem sama... :confounded:
21. pro 2008 v 19:25  • Odpověz
rio ,taky držím palečky na zítřek a pak nám hned písni jak si dopadla ju . :wink:
21. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
soni to víš,že jsem ráda,že aspoň pár dnů budu doma a odpočinu si...doufám.....to víš Vánoce dotoho narozky a pak návštěvy atd atd atd....... :sweat_smile: :slight_smile:
21. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Rio držím pěsti na kontrolu ať je Vojtíšek pašák a drží se v bříšku co nejdéle :wink: Soni kočárek vypadá moc hezky, barvička taky super já už mám taky vyhlídnutej zkusím ho hodit do albíka. Milu hezky si užij volníčko :slight_smile: Holky já dnes ráno šla na velkou a chytli mě takový křeče, že jsem nevěěla jak se odtud odplazit, už to trošičku přechází, ale byla to docela síla :confounded:
22. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
Je tam...
22. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
Hezké pondělní ráno :slight_smile:
Jééé Luci, máme vybraný ten stejný kočárek...Teda je to u nás favorit č.1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rio-držím moc pěsti na dnešek, ať je všechno OK a užiješ si svátky v klidu.
milenko a leny, věřím, že o příštích Vánocích budete mít miminko nebo aspoň velké bříško :slight_smile:
Já dneska pojedu ještě dokoupit nějaké blbosti a pak odpo k holiči, tak se těším...V noci mě zase chytly ledviny, prvně jsem nevěděla co se děje, ale už jsem to párkrát měla, tak po chvilce mi to vždycky dojde. Naštěstí to přešlo, už jsem si představovala jak trávím Štědrý den ve špitále :frowning2: :cry:
22. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
luci taky hezkej...
u me to bylo hodne o tom aby na tech nasich vymolech vydrzel, snadny manipulaci a cene, ale proste se mi moc moc libi... kazdou chvilku se na nej chodim koukat... :dizzy_face:
22. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Napsala jsem si takovou pěknou odpověd a smázla se mi :rolling_eyes: jo křeče jsou fuč by mě zajimalo co to bylo... :angry: Soni s tím terénem jsme na tom stejně, my tady máme akorát kopce ani silnice tu není jen kamenná( momentálně blátivá) cesta, snad obstojí. Aguil super a jakou máte vybranou barvičku já buď červenou nebo béžovou ale obě bych je chtěla vidět live :slight_smile:
22. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
No my asi červenou- i kdyby to byl kluk tak to nevadí. Měla jsem ještě vybraný Bebecar, ale dočetla jsem se, že zrovna červená nejvíc vybledne a že kočár pak vypadá hrozně, tak doufám, že to tenhle dělat nebude...Snad mi to v obchodě řeknou.
22. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,
milu a leny určitě se k nám už brzy přidáte :wink:
rio drřím pěstičky ať Vojtíšek vydrží co nejdýl
soni kočárek je moc pěknej
luci ten tvůj kočárek je taky krásnej

my už máme asi taky vybráno, bude to tento http://www.batolatko.cz/0,17,F-7-kombinovane-kocarky.html
barvu ještě nevíme, ale kočárek nám tam nechají až do porodu a až budeme volat že ho chceme poslat, tak jde ještě barva změnit, takže pro holčičku asi červeno-černý a pro kluka tyrkysovo-černý :grinning:
22. pro 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
tak holky stromecek je nazdobeny, holky muzou radit, to se zas tesim jak se kvuli tomu nevyspim, ze honi kulicky po kuchyni... :grinning:
dam fotecku do albicka... :grinning:
jo a medove rezy jsem poblila cokoladou, jsou uz krasne mekoucke a straaaaaaaaaaaaaasne dobroucke... :grinning:
22. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak kočárky máte krásný :slight_smile: u mě asi vyhraje tento http://www.malli.cz/modul.sys.gt3x0-modul--system-gt3.html
jinak dne jsem byla ve městě a teda najednou slabo,hučení v uších,mžitky před očima....no hnus.Byla se mnou mamka,tak jsme došly do cukrárny,naštěstí to bylo hned vedle a musela jsem si dát kafe.
Prcek kope jako blázen,asi už se taky těší na Ježíška :slight_smile:
Holky,jinak,VŠEM PŘEJI NÁDHERNÉ VÁNOCE A SPLNĚNÍ VŠECH PŘÁNÍ,DO BŘÍŠEK JEN TO DOBRÉ A HLAVNĚ SNAŽILKÁM AT TO VYJDE CO NEJDŘÍV
22. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti jsem dočetla do je nového, já byla dnes na kosmetice, tak jsem si to užila. Jinak se musím pochlubit, že letos máme 50 druhů cukroví, dostala jsem od jedné paní krabici a v tom bylo 44 druhů a 6 jsem napekla, to je nádhera, akorát nevím, co na to moje tělo, budu si muset koupit asi rotoped a nějak to vysportovat, to ochutnávání.

Rio, hezky lež, ať Vojtíšek vydrží co nejdýl.

Jinak Vám všem přeji krásné vánoce, hodně zdraví, to je nedůležitější a to ostatní co si přejete,ať se vám vyplní.
22. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
teeeeeeda leny 50??? tak to je sila... :grinning:
ja delala jenom sest, neco delala sousedka taky asi 6-8, a jeste teta objednavala takze taky toho bude dost, i kdyz mozna neco se bude opakovat... :grinning:
22. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
Soni, to mám tolik druhů, ale od každého jenom pár kousků, tak toho není zas tak moc. :slight_smile:
22. pro 2008 v 16:32  • Odpověz
to mi je jasny, ale ze se chce nekomu s tim patlat... :confounded: to je silene... ja i kdybych mela sebevic casu jako ze mam, tak by me to nebavilo... :sweat_smile:
my to taky dali dohromady, ze se udelaji krabicky...
a ja ted stejne chodim do lednice na ty medove rezy, jsem okrajela kraje, tak si to vychutnavam... :grinning:
22. pro 2008 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dopadla docela dobře. no čípek je zkrácený, ale neotvírám si, zavedl mi tam takový kroužek - bolelo to jako blázen, ale má to udržet čípek a zabránít abych se otvírala a mělo by to vydržet až skoro do porodu. Taky mi dovolil jet do Jeseníků - no přímo doporučil abych byla i psychicky v pořádku, říkal že s tím kroužkem se bát nemusím, ale mám chodit na menší procházky a odpočívat, nic jiného jsme ani v plánu neměli. Jinak jsem dnes byla už taky na monitoru, chtěl to mít zkontrolované a bylo to super, srdíčko mlátilo jako blázen, manžel byl semnou a byl úplně hotový :slight_smile:
22. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
Leny 50 druhů????To existuje????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem povyměnovala s mamkou a babičkou a mám asi 10............
22. pro 2008 v 17:10  • Odpověz
Rio, tak to jsou super zprávy. :slight_smile:
22. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
Rio,to je dobře,že máš dobré zprávy a bud teda hezky v pohodičce a ukaž prckovi hory :grinning:
22. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky jsem zase tu. Volala jsem dr. kvůli těm křečem a měla jsem přijet na to jsem dostala magnosolv, ale co hůř alence se udělala v plodovém váčku přepážka a může jí bránit v růstu, tak jsem do teď byla v nemocnici a čekala na podrobnější UZ a nsad tu přepážku nemá nikam přirostlou, ale dle UZ je o 1 den mladší než dle PM tak nevím, jsem total mimo a vháji. :frowning2:
22. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
rio parada, krasna spravicka, tak si zeky uzijte ty hory... :wink:
22. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
rio super, tak hurááá na hory :wink:
luci neboj, to bude v pořádku a 1den nic neznamená, náš mimísek je menší zhruba o 4dny a je v pořádku :slight_smile:
23. pro 2008 v 00:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Rio grauluju k lepším výsledkům a hurá na čerstvý vzduch. Angel já vím ten den mě neznepokojuje spíš ten amniální pruh, může se stát že se miminku obtočí kolem ručiček nebo nožiček a v krajních případech cvede až k amputaci končetiny. Vyčetla jsem že to někde operovali, ale snad ve státech nebo kde. Musíme jen čekat jaký to vezme vývoj dál. Přemýšlela jsem kde jsem udělala chybu, ale tohle prý nijak neovlivním bych si tu končetinu nejraději amputovala sama jen aby malou nic neohrožovalo :frowning2:
23. pro 2008 v 06:01  • Odpověz
luci neboj vse bude v poradku, oni si te mudrcove ohlidaji... :wink:
ja se dnes chystam vyluxovat, musela jsem si pujcit vysavac od sousedu, kdyz manzel myslim jenom trenkama a tohle se v trenkach nenosi... :angry: a pak jeste vyrazim na nakupy, posledni drobnosti na salatek a pak uz jenom doma pohodu a klidek... teda jestli se tomu tak da rict... :sweat_smile:
23. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Sini já nevím... taky mám obavu když mi ten doktor dělal uz tak, aby se mu malá otočila obličejíkem tak mi dával do bříška takový rány že to až bolelo,takže jsem z toho rzhozená jako blázen.
23. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.