• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio tak já žádnou krizi naštěstí nemám jsem spokojená a štastná... :dizzy_face:
Jinak je to zatím celkem náročný, přes den se od ní nehnu, spí jen chvilinku, takže jí mám pořád přisátou na prsu jinak řve jak tur, protože mi u toho pořád usíná a nejde vzbudit. procitne vždycky, ale za 5min a musím zase krmit. Ale dneska v noci jsem se konečně vyspala, usnuli jsme asi v půl 12 a malá se vzbudila až v 6hod, ale myslím, že to byla jen náhoda... no uvidíme :slight_smile:
Musím říct, že obdivuju Esterku s dvojčátkama :astonished: :wink:
21. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
Luci neboj to poznáš. My si šli normálně lehnout a v 1hod mi vzbudila bolest břicha jak při menzes.... Tak jsem vstala a hodku čekala co bude a ty bolesti měli pravidelné asi 10min intervaly tak jsem řekla, že radši jedem. Ve 3 jsme dorazili do porodnice a to už byly intervaly po 5min.... Nález nebyl zatím nic moc otevřená jsem byla na 2 prsty, ale během 3dod jsem se otevřela úplně. Sestřička nám nabídla koupel ve vaně a to jsme ani nestihli jask to šlo rychle....
21. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
gami tak to ještě,že jste jeli,kdybyjsi to nechávala na poslední chvíli tak si rodila někde v autě a manžel by to měl celé live :grinning:

luci vím,že to třeba vyzní blbě,ale živvot jde dál musím zase bojovat jak to půjde,třeba to tedy vypadá,že jsem silná ,ale to opravdu jen díky té návštěvě,asi bych měla pěkně smutný vákend... a v pondělí už jdu zase do práce,tak asi nebude čas na nějaké smutnění...

rio a co ty a porod ? jak se vám holky vůbec rodilo ? co pocity a táák ? jsem zvědavá co ? :slight_smile: ale jájen kdybych to měla někdy zažít tak abych aspoň věděla :wink:
21. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
Milu zažiješ neboj... :wink:
Já tedy musím říct, že ze začátku to docela šlo, ale ty poslední kontrakce to byla celkem síla.... jsem se málem plazila po zdi... pak na sále, když už člověk může tlačit tak je to taková úleva a když ten prcek z tebe vyklouzne tak je to naprosto úžasný!!!!! A za ten pocit stojí i ty hrozný bolesti!!!! Takže vy co to máte před sebou nebojte!!!§ Dá se to!!!!!
21. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
gami to věřím,že to za to stojííí proto po těch prckách tolik toužíme :wink:
21. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
nejlepší byl manžel.... ještě na sále se mě zeptal jestli chci ještě jedno.... :slight_smile: Odpověd byla " ted se mi na to neptej" :sweat_smile:
21. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
tady je odkaz na všechny fotky, jsou tam i ze sálu, jestli chcete tak koukněte :wink:
http://gabige.rajce.idnes.cz/
21. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
Gami, tak jsem zkoukla fotečky, moc vám to tam sluší, Verunka je nádherná, jsem z toho úplně naměkko. :slight_smile:

Milu, to je mi moc líto, že testík nic, ale nekrvácíš, tak třeba naděje ještě je. :wink:
21. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
gami Verunka je úžasná a je to pěknej cvalík aspoň v obličeji....fááákt nechápu jak tam jsou srovnaný v tom pupíku,že se tam vejdou :grinning:
21. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
leny sice nekrvácím,ale yslím,že nekrvácím díky tomu estrofemu že ho beru.... kdybych vysadila tak za pár dní je tady teta z Ruska.... i dneska byl totiž test jen / a to 12 den to už by tam bylo něco ...nebo spíš dvě čárky... už jsem se s tím docela smířila .... spíš rozdýchala to zklamání...
21. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Gamik verunka je naprosto kouzelný miminko, fotky moc hezký :slight_smile: Trošku mi to žene do slzavýho údolí. V nemocnici sama na pokoji nic moc :confounded: Je tu strašnýho času přemejšlet :angry: Milu jsi statečná, opravdu a bude líp věř mi :wink:
Holky já mám po těch lécích pěkně sjetý dítě, pořád jen chrní a když s ní třesou sestřičky na monitioru tak na ně z vysoka s....
Dnedska ze mě vypadl kus nějakýho hlenu, by mě zajimalo co z toho bude.
Ty já se fakt bojim že nepoznam že rosim když jsem ani nepoznala tak silný kontra jak jsem měla a to byly pravidelná jako fík :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Verunka s velým V samo :slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
luci a ty jsi v nemocnici ? nebooj jestli jsi pod dozorem,tak oni si tě pohlídají :wink:
21. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Milu jj v nemocnici, ale myslím, že mě tak ve st pustí, břuch se hezky uklidnil :slight_smile:
22. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky :wink:

my jsme byli včera prvně na výletě,jeli jsme k našim a dvojky to parádně zvládli. :slight_smile:

Milenko,to mi moc mrzí!!! :frowning2: Myslím,že mezi dalším KET stačí jedna menses.

Rio,Gami, dětičky jsou krásný a úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou moc gratuluju!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Augil je mi líto,chudák,to jí hned asi domů nepustí.

Gami,jak to zvládám? Musím!! :grinning:

Luci,Ty jsi sama na pokoji? Máš nadstandart?

Rio,já měla taky prvních 14 dní slzavé údolí,brečela jsem pořád ,měla pocit,že nic nedokážu,že jsem špatná máma atd...ale už je to v pohodě. :slight_smile: To se srovná,uvidíš. :wink:
22. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj Esterko, jj sama sice jsem na nst ale neplatim za něj panž je narváno a jinde není místo. Akorát si nemůžu poštět telku, ale to mi vůbec neva :slight_smile: Super že jste si užuli výllet, taky uý bych s A. výletovala :slight_smile:
22. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
esterko nedá se nic dělat.. uvidíme co bude dál.... a snad bude stačit jeden cyklus...
jsi šikulka,že to tak hezky zvládáš s dvojkama fááákt klobouk dolů :wink:

luci tak si užíívej klidu a pohody a Alenka at ještě neleze ven má čásek :wink:
22. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky ctu ze uz jste dom,to je supr,pak skouknu fotecky.ja byla na vylete,docela mi to bodlo.prcek sice ted radi a zas pocita zebra,ale stalo to za to a doufam ze v patek nam rekne ze v sobotu jdem do akce.milu u nas zadne prestavky mezi KETy nedelaj,uvidis co ti reknou u vas,ale mrzi me to,fakt jsme ti drzeli pesticky.moc.
22. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky teda ty vase Vecka jsou kouzelne :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
můj porod teda nebyl nic moc. V neděli mi začala odtékat ta plodovka - nejdřív žádné mohutné odtékání, prostě trochu to teklo. V porodnici po prohlídce se to rozjelo víc a do večera tekla furt. Jenže žádné kontrakce, prostě nic. Ležela jsem na tom boxu sama a nebylo mi teda nic moc, měla jsem trochu strach, pořád jsem čekala jestli se něco bude dít a to trvalo celou noc, takže jsem sapal s přestávkami asi 2 hodiny. Jednu chvíli jsem měla v noci pocit že mě začíná víc bolet břicho, ale sestra mi dala čípek že se to buď rozjede nebo uklidní a ono se to uklidnilo...
ráno mi teda v 7.30 zavedli prášek na vyvolání a pak nastal teda mazec. Ještě před zavedením jsem volala m. aby přijel - i když mi tvrdili že má čas, ale za půl hodiny jsem začala zvracet, do toho průjem, bylo mi hrozně špatně, naštěstí přijel m. a mohl mi pomoc. No a během další půl hodiny jsem volala na as. že musím tlačit, nastaly takové kontrakce že jsem fakt málem lezla po zdi, žádné zesilování, prostě hned ty největší...no a as. mi řekla že už můžu tlačit - ještě mě znervózňovala protože asi dvakrát odešla na chodbu při tom tlačení a já jsem začala hysterčit...no jenže jsem neměla dost síly na tlačení a nemohla jsem vydýchat správně kontrakce, to už přišla doktorka a ještě doktor, do toho sestra mi s as. leželi na břichu a snažili se ho vytlačit, furt nic, já jsem myslela že fakt umřu...pak mě začali strašit že se mu zhoršují ozvy, volali pediatrii, mluvili o kleštích, já jsem tlačila jako divá, nakonec mě doktorka pořádně nastřihla a Vojta se zázrakem vyloupl. No kromě nástřihu se mě potrhala děloha i konečník, takže Vojtu mi dali na břicho úplně na chviličku a pak mě doktor hodinu šil - měla jsem 16 vnitřních a 8 venkovních stehů, no fakt nic moc. Ale byla jsem strašně šťastná že mám za sebou to tlačení, to fakt pro mě bylo úplně nejhorší.
laola • 1d • Dnes v 15:03
22. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
rio sice porod nic moc jak píšeš,ale za to to stálo.... nakonci tě čekala fáákt krásná a slaďoučká odměna :wink:

soni mě právě psala jedna holčina od nás,že když se stimuluje sliznice estrofemem,tak,že chtějí jeden cyklus pauzu,ale uvidím co se dozvím zítra až budu volat do caru...
22. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
mili to je jasný že to stálo za to, Vojtíšek by stál i za větší bolest
Moc mě mrzí, že Ti to nevyšlo, jsi hrozně silná jak to zvládáš, ale jednou to vyjít prostě musí
22. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
rio no potrapili te slusne,proste je to jak rikam ja i hodne o lidech kolem tebe.milu ja taky mivala naplasti na rust sliznice a zadne pauzy nechteli,prave naopak,ale to je proste o CARu.
22. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Mili, je mi to moc líto, že to nevyšlo, ale jsi silná holka, ty to zvládneš a ten další pokus už bude úspěšný.

Rioko, to sis teda užila, ale Vojtíšek ti to vynahradí. :slight_smile:

Já jsem si dneska chovala dvouměsíční dvojčátka holčičky, byla jsem v sedmém nebi, nádhera. :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky.... :slight_smile:
Tedy Rio tak to sis tedy fakt užila... Pro mě to tlačení byla už celkem úleva ty kontrakce mi přišli daleko horší.
A já mám tedy jen 3 stehy z venku. Druhý den jsem byla jak kdybych nerodila... Musím říct, že jsem opravdu ráda, že jsem to měla takhle :confused:
22. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
Luci v tý nemocnici Tě to opravdu moc nezávidím je to dlouhý viď? Tak se drž a neboj bude to OK a za chvilku budeš mít taky cvrčka u sebe... :wink:
Je to úžasný, přiznám se, že pěkně rozmazluju, ale já si to prostě užívám.... :dizzy_face: Ale to si myslím, že tady po těch peripetiích tady rozmazlujou a budou rozmazlovat všechny... :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky...........
tak teda příspěvky o porodu jsem nečetla......nebudu...až po :slight_smile:
Jinak jsem byla včera ještě na zábavě :grinning: a do 2 do rána :astonished: to jsem ale matka.......
A dnes jsem teda hotová celý den...........
A už mi pěkně otekly kotníky....... :unamused:
22. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
piku tak ty jsem dnes citila taky,ale casteji citim klouby na rukou :frowning2:
22. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Jooo Soni...ruce ty mě zlobí dlouho a ted se to zase objevilo....no musíme to vydržet :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
:sunglasses: teda piku :slight_smile: ty jsi se teda rozjela mamino :grinning:

soni uvidím co mi řeknou zítra až tam budu volat ale ráda bych šla zase v dubnu
22. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.