• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku no uz jen chvilku :slight_smile: ja jen doufam ze me nepreveze a do te soboty to vydrzi,drzte nam pesticky,ja tam nechci hekat sama opustena a ta kamaradka to ma 4 hodky cesty...
22. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Soninko....vydržíš :wink: neboj :wink:
Milenko,to teda...............byla jsem přepitá džusu :slight_smile:
Holky,jdu hajat....páááááááááá
22. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
piku nejsem si prave moc jista,mam dost silne tlaky dole a porad spinim,nejspis hlenova zatka,ale porad doufam ze do rana se to uklidni.snad.tak brou vsem...
22. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
soni jejda jejda holka vydrž do té soboty at aspoň ten porod se ti splní a jsi spokojená a nebo zalarmuj kamarádku at dorazí dřív.....
22. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojik,tak noc sice nic moc,ale je mi lip,uklid budu delat s citem ale nejdrive si vlezu do vany.milu to s tou kamaradkou neni tak snadne,ma firmu a musi hlidat lidicky aby ji makali jak maji,no a i ten tyden co tady se mnou stravi bude hodne,tak nechci zbytecne plasit,vis.
23. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj :wink:

Soni,tak co?????
23. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
soni ahááá tak to jooo

jinak přeju hezký den :slight_smile:

volala jsem tu zprávičku do caru,že nic a sestra jestli jsem dostala mrchu,tak jsem jí řekla,že ne ,a jestli mám vysadit tedy léky,tak mi řekla,že nééé a at přijedu na krev,tak ještě jedu do Prahy a uvidíme co a jak .....
23. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
milu tak uvidis co ti reknou,jinak tady ted asi bude chvilku nezvykly klid nez sem holky zacnou zas odbihat od tech svych prcku,akorat by me zajimalo jak je na tom aquilka.
23. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky... :wink:
Milu tak snad to další kolo půjde co nejdřív....
Soni tak se drž snad si dá prcek říct a vydrží :wink:
Jinak já tu mám od včera maminu, přijela na týden tak mi trošku pomůže. Jsem ráda je to celkem mazec než se člověk trošku zaběhne....
Jinak doufám, že Aquil se brzy ozve a už vše bude ok!!!!
Rio kojíš??? Co bradavky???? Já trpím jak kůň :cry:
23. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky...
tak u nás leje a leje...........
Soninko...drž drž :wink:
Já jedu dnes na cvíčo....uvidím,kolikrát ještě pojedu :slight_smile:
Maminky....pohladte miminka od tetky z koníka :wink:
23. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
gami taky doufam,zatim je to celkem dobry tak snad to tak i vydrzi.dnes nepujdu uz ani plavat.po troskach uklizim a polehavam,vrtim pradlo,at mam pak klid...
23. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
Soni...já už jsem taky taková nemotora a hned unavená...ted jsem hodila prádlo do pračky a funím.....
23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
piku tak to ja tam hodila uz treti varku a jeste cekaj zaclony,at to uz tady nejak kloudne vypada.a ted hodim asi maleho sloficka :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo hod hod.........já jdu sbírat prádlo,at mám toto kam pověsit :unamused:
A pak chci ještě povlíknout postele...nám i holkám
23. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
tak na to posledni vrteni jsem se vyprdla,zaclony pockaj do zitra,ne? :slight_smile: ted jsem se vratila jeste z navstevy,ale uz mi to asi nedela nejlip...
23. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky holky,tak moje dr tam nebude v dubnu má nějakou atestaci,takže až do 23.4. tam je všude plno... tak na další ket půjdeme nejspíš v květnu
23. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
mil ahojík!
23. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
sukubko ahojky tak koukám,že už stimuluješ :slight_smile: občas nahlédnu :wink:
23. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
mil ale to budes mit ten nejhezci mesic... me se dnes ozvala ta kamoska k porodu a nakonec by prijeli dve :slight_smile: v porodce bude narvano,prijedou hujerovi :grinning: jenom at nas prcek nepreveze,to bych tam byla sama...
23. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
soni to jooo...nejlehčí měsíc to bude to máš pravdu :wink:
nooo jen aby jste se tam fáákt vešli :grinning: a nezapomeň na švestičky :grinning:
23. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
jojo budu na ne myslet :slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
soni ,hlavně at máš všechno v pohodě a prcek at je fit..... moc si to zasloužíš.... :wink:
23. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
mil dekuju,snad alespon tohle se mi nepos...a bude u toho kamoska i muj mudrc...a prcek bude v poradku
23. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
soníku určitě jooo...:slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj,Soni, prý Hujerovi :grinning: aspon tam nebudeš sama. :wink:

Milen, sice se to posunulo,ale v květnu bude hezky a povede se to!!! :dizzy_face:
24. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla,nevíte co je s Augil?
24. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Od včerejška jsem konečně doma. Zatím moc nestíhám, ale naštěstí se můj zdravotní stav začal od soboty lepšit, tak nás mohli pustit. O porodu a stavu potom napíšu jak budu mít chviličku. I fotky snad nějaké stihnu hodit do alba. Děkuju moc všem za gratulace. Kačenka je úžasná a na všechno špatný člověk díky ní rychle zapomene :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Co tady nového? Shrňte mi někdo prosím důležité věci, nestíhám moc dočítat...
24. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
aquilko vitej spatky,supr ze uz jsi doma.
24. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.