• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
aquil super že jsi taky doma a jak se cítíš?
gamik kojení je lepší, první dny jsem měla popraskané ty bradavky do krve a když se malý přisál tak jsem málem brečela bolestí a zatínala zuby...od včerejška se mi daří kojit celkem bez bolesti, jen mám problém najít vhodnou polohu protože v leže mi to nějak nejde a v sedě mě dost bolí to šití, takže to ještě nemáme vychytané
Vojtíšek dnes nějak neklidně spal, furt vydával takové divné zvuky tak jsem byla hrozně nervozní, taky chce častěj jíst...no teď spinká a táta hlídá, tak jdu na chvilku taky zalomit
24. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky.........
Aquilko...,vítejte doma :slight_smile: těším se na fotečky :slight_smile:
Soninko,jak ty???Hujerovi...no to jsem se nasmála :grinning: uplně to vidím :grinning:
Rio.,..odpočin si hezky :slight_smile:
Milenko...květen...to musí už klapnout ne???
24. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:

no vy už jste v plné síle já vímm :slight_smile: jjá měla noční,docela to uteklo:slight_smile:

aquilko jéé ty už jsi doma tak to je super vítej doma a mezi námi samo i s Kačenkou :dizzy_face: taky se těším na fotečky :wink:
24. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Milenko,co vlastně děláš????že směnuješ....
24. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky....
Aquil super, že už jsi doma!!!!!
Rio já s těma bradavkama bojuju furt, jak mi krvácely tak mi pak malá zvracela krev. Prvně jsem se pěkně lekla, když to vyblinkala, pak jsem zjistila, že to je z bradavek.. :confused: Zítra jdem na první očkování. Jinak u nás se spí zatím skoro celou noc, budíme se jen na jedno krmení. Tak doufám, že nám to vydrží.....
Už se těším na další mimi tak se holky snažte at to nemáte jak já
:sweat_smile:
24. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Gamik....rozkaz :grinning:
24. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
piku dělám v hellmannsu .. vyrábím majdy a dresinky :grinning: nejen pro CZ ,ale i do ciziny... :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
piku jinak ještě zkusím zavolat dr jestli by to šlo v dubnu..ale jinak květen by byl taky supeeer :wink:
24. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Milenko....pokud by to šlo,tak super....nebo chceš jen tvého dr???
No duben nebo květen....na jaře se nejlíp těhotní :wink:
Mnam...dresinky :wink:
24. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
gamik tak to máme stejné, mě v porodnici taky myaý zvracel krev a řekli mi, že je to z těch prasklinek, proto mě taky pustili o den pozděj, než se to trochu upravilo...vždycky jsem si myslela jak kojení nic není a je to docela věda
holky pozor aby se vám mimča poprvé přisáli fakt správně, ať se na to někdo kdo bude u toho pořádně podívá, stačí jednou a skončíte s bolavýma bradavkama jako my
24. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
no byla bych za mojí dr ráda,ale smířím se i s jíným dr.... tak uvidíme jak dopadnu...noo uvidíme jak bude jaro působivé :slight_smile:
24. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
tak ja se byla jeste podivat na cvicu ale uz jsem teda zlobila a flakala to jak to jen slo,ale jeste jsem je rada videla...
24. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
soni hlavně,že jsi se odreagovala a vyla jsi mezi lidma :wink:
24. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
no prave o to slo,snad to bylo naposled...
24. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
noo už jen vydržet pár dní soni... a na kdy by jsi to měla naplánované ? na sobotu ?
24. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
jo na sobotu,mudrc slouzi vikend.holky to je vazne april pred chvilkou slunicko a ted snehova metelice ale tak nadherne obrovske snehove vlocky nepadali ani v zime...
24. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
soni u nás sice sluníčko nesvítilo,ale foukal vítr jako blázen najednou skoro tma a nakonec padal déšť se sněhem... jak aprílové počasí opravdu...
24. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
jesteze uz jsem doma... :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
Holky,byla tady mamka a pomohla mi trošku s úklidem a sundala záclony...zlatíčko to je :wink:
A že mi umeje okno.........ale venku sněží :astonished: :frowning2:
24. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
no to joo do toho počáska by ani psa nevyhnal a já chviličku předtím taky přišla z města... brr to byla kosa....
24. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Teda ale odpoledne sluníčko a ted ani skoro není vidět ven z okna jak chumelí....to je síla.
A já musím žehlit...mám toho moc,tak aspon něco :unamused:
24. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
piku tak to máš ještě dobrý vem si kdyby bylo venku krásně a ty by jsi musela se pařit u žehličky... takhle tě to snad nebude tolik štvát :wink: ikdyž asi jako spousta ženských asi žehlení nemusíš nebo jo :grinning: mě to teda nevadí
24. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
no mě vysloveně nevadí to žehlení....trvá mi,než si to připravím,pak už to jde....ale pak mě zase nebaví to uklízet do skříní...
A hlavně žehlím ve stoje a ted už nevydržím stát tak dlouho,tak musím vsedě a to mi moc nejde :unamused:
24. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
tak to ja zehleni nesnasim,ja u toho sedim a trpim :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky :wink:

Augilko,vítej doma!! :slight_smile:

Dvojky mají rýmu,chudinky,tak kapeme Libenar a odsáváme. To je boj,já držím hlavičku a manžel odsává,je mi jich tak líto,ale pomáhá to.

Gami,tak jednou za noc se budí Verunka? To si užij,ale mě se děti budí dvakrát,takže taky v pohodě a navíc vydrží spát 4 hodky,taže se i vyspím. :wink:

Holky,těhulky,už se Vám to blíží,tady bude miminek. :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky
chtěla jsem vás jen poprosit, jestli byste mohly napsat adminům, aby vám daly do názvu rok 2008
mě se to pořád plete, když vás vidím :wink:
a přeju pohodové rození :dizzy_face:
25. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
holky to se mate ze vam drobeckove tak krasne spinkaji :dizzy_face:
25. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
to se fakt máte, mě se teď Vojtík budí za noc každé dvě hodiny i dřív, dnes taky pije pořád od rána a přitom ráno všechno vyblinkal tak nevím :frowning2: je mi ho hrozně líto když ho něco trápí
jo a rýmu má trošku taky ale úplně malinkou tak budu volat doktorce
25. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Rio...tak hlavně at mu nic není broučkovi :wink:
Soninko...jak je???Držíš držíš???? :grinning:
25. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
jo jo piku zatim jo,ale uz mi asi odchazi hlenova zatka,tak snad to do soboty vydrzime.ted jsem se vratila z mesta,sice chladno ale krasne slunicko...
25. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.