• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No tak koukej držet :grinning: at máš kolem sebe nejbližší a tvého dr. :slight_smile:
Já dnes ještě nevystrčila čumák :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
piku snazim se :grinning: dnes hodlam jenom prozehlit par veci jinak budu sedet a hackovat motylky :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Já včera zvládla hromadu..pak chvíli Pepa taky žehlil....ale stejně to není vše....ale nevadí :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
teda se mas,ja nezvladala koukat jak jara zehli,radsi jsem mu to vzdy vzala aby mi nezdrhla zehlicka :grinning:
25. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
jééé Soni...však jsem ho taky pak nenápadně vyhodila...mytí nádobí mu jde líp :grinning:
25. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
taky mam ten pocit :slight_smile: no ja ted co si neudelam nemam ale ono lip :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jooo Soni máš to po svém a jak chceš ty :grinning:
25. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
nejak se k te zehlicce nemuzu dokopat.a jeste bych potrebovala prehazet veci do druhe vetsi tasky,zjistila jsem ze mam malou :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
No já jsem si zase zdřímla :wink:
Jo,tašku mám skoro......pak mám věci,co stačí dovézt až třeba druhý den....a pak mám stranou věci na mimi na castu dom.
25. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tak jsem mluvila s mudrou po telefonu a po estrofemu doporučuje měsíc pauzu,takže skutečně bude náš květen :wink: už se těším... snad už to dopadne konečně...
25. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Milenko,ale květen je fajn :slight_smile: :slight_smile: jarní těhotnění :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
milu to uz musi vyjit :wink: piku uz jsem to prehazela,na mimi si necham veci asi u kamosky aby nas pak vyzvedla...jo a mam i tech par kousku vyzehlenych :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
Soni...šikulka jsi :wink:
25. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Milu jarní těhotnění bude určo super :wink:
Aquil moc gratuluju k holčičce :dizzy_face:
Esterko snad to prcky bro přeje a budou jako řípy :wink:
Soni drž,drž a když jsme u té hlenové zátky, jak vlastmě vypadá, ze mě min. týden vypadl nahnědlý rosol, te´d uý padá jen čirř rosol.Dnes mě měli pouštět a prd hrdlo zase kratší a otvírá se :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
Lucijdo...ahojky....takže nejsi pořád doma????
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :rolling_eyes: ale už bych šla jako blázen :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Ale zase si tě hlídají..takhle to ber....jasně že doma je doma ale....to chápu
25. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky luci.. vím,že v nemocnici nic moc,ale zase aspoň je Alenka pod dozorem a nevyběhne ven nedopečená... tak aspoňjsi v klidu,doma bys roupama nevěděla co dělat a takhle hezky odpočíváš určitě je to lepší...

no já doufám že květen bude vítězný :wink:
25. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
luci ber to tak ze tam mas klid,nemusis resit ty problemy a stresovat se co bude.jinak u tebe to myslim bylo spise po vysetreni ze jsi spinila,me na to vzdy upozornoval ze se to muze stat.no ja bych to prirovnala je to hnusne ale k takovym slizkym hustym nudlim...
25. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak nejen,že jsem celý den jak praštěná...navíc jsem ted vyhodila obsah žaludku....
to je den....
Lucinko...vydrž.......oni tě pustí až bude čas
25. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Luci vydrž, stojí to za to, aby tam miminko vydrželo co nejdýl, určitě to zvládneš - vidíš jak jsem dopadla já,nakonec jsem rodila 37+3 a jak mě strašili, určitě dopadneš podobně :wink:
soni tak ať do soboty vydržíš, to by mohlo vyjít a za chvilku tu budou další mimča, moc se těším
milu jsi moc silná a já vím, že se toho miminka prostě dočkáš, nějaká spravedlnost na světě je a i když si musíš počkat, tak to vyjde a přidáš se k nám, květen je navíc krásný měsíc :slight_smile:
já mám dnes další krizi, Vojtíška něco trápí, spí tak půl hodinky v kuse, pak cjce jíst, poblinká se nebo pokakaá a zas dokolečka, jsem strašně vyčerpaná, bolí mě hlava a připadám si úplně k ničemu, bojím se, že se brzy sesypu a stydím že že místo abych byla šťastná, jsem akorát strašně unavená... šťastná jsem taky, jen to prostě nějak nemůžu úplně prožívat
25. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
rio holka to zvladnete,tyhle stavy jsou naprosto normalni.drz se a at se to drobecka brzo pusti.
25. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
RIo...drž se...zvládnete to neboj,,,,,,,,,,, :wink:
25. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Riuš,neboj den ode dne bude líp!! Už jsem ti to tady psala,já to měla taky,myslela jsem že padnu na hubu a nevstanu. Tyhle stavy jsou normální. Máš někoho kdo Ti pomáhá?

Luci,já rodila 37tt a dva týdny před jsem ležela taky v nemocnici,na kapačkách,nestíhali mi játra. Vydrž,stojí to za to!! :slight_smile:

Soni,koukala jsem že holčičku máš napsanou Karlu. Já do poslední chvíle váhala mezi Karlou a Karolínou. :wink: Nakonec máme Karolínu a říkáme jí Kája,Kájina. :wink:
26. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
ola tak co nove?ja se par krat vzbudila bolestma a mela jsem hrozne tlaky na spodek tak jsem ukecavala zas prcka alespon do zitrka vecera...nejhorsi je ten pocit ze bych na to mohla zustat sama,to by bylo silene kdyz doted to vychazelo...
26. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky...
Soni už se o krátí tak snad se tam prcík udrží!!!!!
Rio tohle jsem taky měla ty první dva dny, měla jsem pořád přisátou malou na prsu, protože jinak brečela a to se prostě nedalo vydržet. Celý den jsem se od ní nehnula bylo to hrozný na nervy tak jsme jeli koupit dudlík s kulatou špičkou, protože ten placatý nechtěla a ted ta potvůrka pořád spinká a je úplně zlatá. Jenže jsme byli včera u dr a místo, aby jsme přibývali tak hubnem. Zítra jdem zas na převážení tak jsem zvědavá, přijde mi, že papá docela dost, kdyby měla hlad tak by snad plakala tak doufám, že nebudu mít třeba špatné mléko.... Jakmile by jmse začali dokrmovat tak si myslím, že je konec kojení..... tak uvidíme....
Milu květen je krásnej měsíc pro mě určitě to jsem se totiž narodila :wink: Tak doufám, že bude i pro tebe a prckové si konečně dají říct......
26. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile: riuš neboj to zmákneš :wink: gamik držím pšsti na ko aby váha byla nahoře. já dopékám co to jde :grinning: cpu se jak tank aby jsme přibíraly :grinning: Soni jj, přesně takhle to vypadá mám už to cca 4dny a z prsou vyleze vžy kapka něčeho, dnes lehce do žluta :zipper_mouth:
26. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
luci to je mlezivo,to mi nastesti zatim netece,bych se zblaznila byt celej den spoutana v podkozence...staci ze me uz hrozne boli kostrc a prcek me silene dloube do zeber :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luci jen dopékej.... :wink: Ještě by to chtělo 3 týdny a pak už bude prcek v cajku vid?....
Jinak mě v těhu mlezivo neteklo zato ted mi to z těch koz kape i když v noci spím :grinning:
Verča má dneska jinou barvu stolice tak snad to už bude kvalitní mlíčko :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem do alba jen 3 fotečky, musím to zmenšovat a nestíhám :wink: Jsem na tom asi jako každá začínající maminka. Taky si někdy připadám neschopná, mlíka mám pořád málo, takže dokrmujeme, protože jinak řve Kačenka hladem. Zkouším i odsávačku jestli prsa nenastartuju, ale zatím se nedaří :frowning2: Dneska jsem aspoň dala vyprat prádlo, jinak jen přebaluju, krmím, uspávám a kochám se tím naším drobečkem. :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.